Kožešiny z bobrů: styly 2018-2019

Kožešiny z bobra v roce 2019-2019 se staly skutečným hitem ve světě módy.Takové svrchní oděvy kombinovaly téměř všechny pozitivní vlastnosti vysoce kvalitních kožešinových výrobků.

Výhody bobrů z bobrů

Bobří srst je považována za jeden z nejoblíbenějších materiálů používaných v módních metrech při tvorbě modelů stylových kožichů.Módní ženy mohou nosit takový luxusní výrobek i za deštivých dnů, protože bobr je zcela bez vlhkosti a vypadá přitažlivě za každého počasí.

Kožichy z kanadského bobra jsou považovány za nejvyšší kvalitu a nejdražší.Vysoká cena materiálu je dána jeho kvalitou - toto zvíře má nejhustší srst a hustou podsadu.

Odborníci uvádějí tyto výhody bobříků z bobrů:

  • Trvanlivost. Vzhledem k tomuto ukazateli je bobrová srst na druhém místě vydry, což výrazně převyšuje trvanlivost norkových výrobků.
  • Vysoké tepelné vlastnosti. Přítomnost silné vlny a husté podsady ochrání majitele takového kabátu před chladem i v těch mrazivých počasí.
  • Snadnost výrobku. Vysoké tepelné vlastnosti bobří kožešiny umožňují módním návrhářům vyrábět oděvy bez dodatečného obložení.Díky této vlastnosti jsou šicí pláště velmi lehké, téměř beztížné.
  • Luxusní vzhled. Toto kožešinové zvíře má hustou a dlouhou srst, která dodává hotovým výrobkům zvláštní eleganci a luxus.
  • Ušlechtilá přírodní barva. Přirozená barva bobra vypadá velmi dobřekrásná a neobvyklá - tmavá čokoládová barva na zadní straně zvířete se postupně mění na světle hnědý gamut na okrajích. Často existují také stříbřité kůže, výrobky z nich vypadají elegantní a elegantní.

Bílé pláště bobru se stříbrnou liškou a fotografie jiných modelů

\ t

Pokud nevíte, jaký model tohoto módního oděvu si můžete vybrat pro svůj šatní skříň, věnujte pozornost fotografii níže pod srstmi bobrů, které jsou relevantní v nadcházející sezóně: ​​

Pozornost mnoha fashionistas přitahuje tento krásný model kouřově šedé barvy, kterou návrháři nabízejí k nošení s dlouhým kožešinovým páskem svázaným v pase.

Límec této srsti je vyroben z liščí kožešiny, což dodává výrobku zvláštní chic. Model má skryté kapsy, které dávají produktu větší pohodlí při jeho nošení. Pod tímto kožichem z bobra v kombinaci s polární liškou je fox klobouk dokonalý.

Boty pro takový model rovného střihu vyhovují každému:Pro příležitostný vzhled si můžete vybrat boty s plochou podešví pro speciální případ - elegantní model s podpatky.

Nelze si všimnout na fotografii nad bílým kožichem z bobra se stříbrnou liškou, vyrobené v kontrastních barvách. Tato technika slouží jako dobrá dekorace modelu, což nevyžaduje další povrchovou úpravu.

Oškubaný bílý bobr a luxusní obojek s černohnědou liškou jsou výhodnou kombinací, díky níž je výrobek elegantní a elegantní. Tento model není vhodný pro každodenní nošeníurčené pro zvláštní příležitosti.

Na této fotografii nahoře, model kožichu z bobra střední délky, vyrobený v hnědé barvě přechodu. Dekorací výrobku je stojací límec, který lze v případě potřeby odložit. Při šití tohoto modelu designéři vůbec nepoužili dekorativní prvky, protože srst v této barvě nepotřebuje dodatečnou dekoraci, již vypadá draho a reprezentativně.

Aby zdůraznili veškerý luxus kožichu, doporučují stylisté nosit černé kožené boty s elegantními podpatky. Rukavice, v souladu s botami, pomáhají doplnit obraz.

Zkrácený kožich z bobra na této fotografii, vyrobený v ušlechtilé kouřové barvě s jemným šeříkem, osloví mnoho módních žen - velmi mladých a vyspělejších. A-silueta vypadá příznivě na jakékoli postavě, s pomocí takového řezu můžete skrýt všechny nedostatky na obrázku a zdůraznit jeho výhody.

Skromný design bez zářivého příslušenství je vhodný pro nátěr v každé situaci. Mladé dívky mohou nosit tento zkrácený kožich s legíny a vysoké boty s podpatky, starší ženy mohou dát svůj obraz etno-styl, přidávat kožešinové boty s čalouněním a šátek Pavloposad k jejich obrazu.

Na této fotografii je srst z oškubaného bobra vyrobena shora, jejich kožešiny různých barev, které tvoří krásný a docela zajímavý vzor skládající se z horizontálnípáskové bloky. Barvy vzoru jsou vybrány tak, aby žena módy mohla kombinovat s oděvem oděvu různých odstínů v souladu se základním sortimentem. Model nemá límec, který poskytuje dostatek příležitostí při výběru doplňků - šátky, šály a štoly. S takovým modelem budou elegantní boty s vysokými podpatky harmonicky vypadat.

Na této fotografii nahoře upozorňuje kožešinový kabát z bobkového bobra svým neobvyklým vzorem svislých pruhů v čokoládě a béžové barvě. Rovná silueta kolenních délek, pohodlné kapsy, kapuce zdobené norkovou kožešinou, všechny tyto detaily dělají z takového kožichu co nejpohodlnější a nejpříjemnější.

Tento stylový styl kožichu z bobra bude vypadat krásně, jak s pevnou sukní a vysokými botami na podpatku, tak v kombinaci s úzkými kalhotami, možná dokonce i kůží a módní obuv.

Jak si vybrat srst z bobra: jednoduché tipy

Několik jednoduchých tipů, jak si vybrat bobr z bobra, vám pomůže stát se majitelem kvalitního kožešinového výrobku. Pokud si koupíte opravdu kvalitní zboží vyrobené z vysoce kvalitních bobří kůže, a přitom jí stále poskytujete náležitou péči, bude jí sloužit až 18 sezón.

Často pod rouškou bobra prodávají králíka-Rexe. Chcete-li zjistit, co je před vámi, není falešný, pohněte rukou proti hromadě: králík bude měkký a bobrová srst bude tvrdá a pichlavá. Namísto bobra na trhu můžete nabídnout nutrii. Pokud nechcetekoupit produkt z tohoto zvířete místo bobr srsti srst, rána na srst: pokud vidíte tlustou podsadu, můžete si být jisti, že předtím, než jste opravdu oblečení z bobra.

Kožešina bobrů je natolik kvalitní, že na povrchu výrobku by neměly být žádné plešaté skvrny a plešaté skvrny.Je-li to možné, je žádoucí vyhodnotit barvu zadní strany kůže - měly by být jednobarevné a lehké.