Kondicionéry na vlasy a vody pro bělené vlasy

Oplachy a vody pro bělené vlasy doma:

Oplach citronu . Po každém mytí vlasů, opláchněte ji citronovou vodou. Na 1 litr vařené vody se přidají 2 lžíce čerstvě vymačkané citrónové šťávy. Za prvé, po tak dlouhém opláchnutí se vaše vlasy postupně zesvětlí a za druhé získá zdravý přírodní lesk. Také, vlasy mohou být opláchnuty přidáním místo citrónové šťávy, 1 lžíce přírodního jablečného octa.
Oplach jablek.Pro přípravu tohoto máchání budete potřebovat slupku a 4 semena jablek. Naplňte je 1 šálkem vroucí vody, přidejte 1 lžičku medu, 1 lžičku kyseliny citrónové a 10 minut vařte. Následně ochlaďte výsledný bujón a přidejte do vody pro opláchnutí rychlostí 1 šálek bujónu na 1 litr vody.

Opelinker z lipového dřeva.Pro jeden litr volů vezměte hrst květu vápna a vařte 30 minut. Ochlaďte vývar, namáhejte a aplikujte na vlasy jako krém. Po aplikaci tohoto mléka se vaše vlasy stanou silnějšími, lesklejšími a barva bude intenzivní a přirozená.

Heřmánek.Na 1 litr vařící vody vezmeme 2 lžíce sušených heřmánkových květů. Vařte 5-7 minut při nízkém teple. Pak ochlazujeme, filtrujeme a pohladíme vlasy. Po tomto opláchnutí budou vaše vlasy hedvábné, zdravé a dostanou krásný zlatý odstín.

Infuze pro bělené vlasy z heřmánku a rozmarýnu.1. lžíce heřmánku a 1 polévková lžíce rozmarýnuPour ¾ šálek vodky. Připravenou tinkturu vložte do tmavé skleněné láhve a umístěte ji na teplé místo po dobu 2 týdnů. Lahvičku denně protřepávejte. Po uplynutí této doby infuzní polévku nalijte do čisté láhve, která je nutná k setření pokožky hlavy v noci 2 x týdně.