Kalendář depilace a depilace za srpen 2019

Pokud se vám nepodaří vždy dostat nohy a jiné části těla do pořádku - lunární kalendář depilace a depilace pro srpen 2019 vám pomůže vybrat ten správný den podle fází měsíce. Příznivé dny vám mohou ušetřit nejen problémy v procesu odstraňování chloupků, ale také zpomalit další růst vlasů.

Předběžný výcvik

Nezapomeňte, že byste se neměli spoléhat výhradně na lunární kalendář - existuje několik faktorů, které mohou zničit jakýkoliv příznivý den.

  1. Stav kůže. Neignorujte stav své pokožky - i když situace s vlasy je již spuštěna a naléhavě vyžaduje odstranění, poslouchejte pocit a vzhled. Je-li viditelné zarudnutí, odlupování, různé rány a jiné potíže, odložit epilaci a depilaci;
    Postarejte se o své zdraví kůže, počkejte, až se vrátí do normálu, a teprve pak proveďte odstranění chloupků. Jinak to jen zhoršíte - konec konců, epilace je spíše traumatická operace.
  2. Vnitřní pocity. Lidé mají tendenci podceňovat svou intuici, i když ji každý má svou povahou. Máte-li pocit, že v příštím týdnu nechcete odstranit vlasy - netlačte se, vaše pocity budou fungovat mnohem lépe než jakýkoli lunární kalendář!

Lunární kalendář

Bohužel příznivé dny pro odstranění chloupků v srpnu 2019 představují pouze deset až patnáct čísel. Na druhé straně tuto operaci provádíme méně často. Propohodlí, prezentujeme vše v tabulce.

Číslo srpna Predikce
1 Špatný čas pro odstranění chlupů - s největší pravděpodobností bude pokožka v procesu poškozena a bude muset být dlouho „odvalována“. Nicméně, astrologové v tento den nedávají kontraindikace pro depilaci - můžete použít břitvu nebo zastřihovač.
2 Viz 1. srpna
3 Viz 1. srpna
4 Dobrá doba pouze pro domácí odstranění chloupků, je lepší jít do salonu. Vynikající metody pro tento den - shugaring a voskové pásky. Nejlepší ze všeho je, že proces projde, pokud přivedete blízké přátele nebo dokonce příbuzné.
5 V tento den je také lepší dělat domácí depilace, ale s jednou podmínkou - pokud nejste příliš unaveni při práci. Pozice měsíce v pátém srpnu znamená vysokou pracovní kapacitu a nadšení v pracovních záležitostech.
6 Den je vhodný pro malou depilaci, a co je nejdůležitější, pokud vlasy v průmyslu nejsou příliš silné (1-2 týdny). Pokud již potřebujete depilaci (vlasy rostly 3-4 týdny) - doporučuje se odložit návštěvu salónu krásy na další den.
7 Nepříznivý den pro odstraňování chloupků.
8 Viz 7. srpna
9 Viz 7. srpna
10 Viz 7. srpna
11 V tento den bude epilace úspěšná pouze v salonu krásy a se svým oblíbeným mistrem. Pokud v tento den nemůžete dosáhnout svého milovaného pána - nechodte do druhého, protože výsledek může být vyhodně truchlení.
12 Nepříznivý den pro jakékoli operace s vlasy.
13 Viz 12. srpna
14 Viz 12. srpna
15 Viz 12. srpna
16 V tento den můžete přiřadit odstranění chloupků z vašeho oblíbeného průvodce. Ale pokud jste unaveni nebo pán není přítomen, můžete použít následující schéma: odložit návštěvu na pána na zítřek a věnovat aktuální den předběžné péči o pleť. I když vypadá úplně zdravě. Udělejte si koupel, použijte různé oleje - to přispěje k zefektivnění návštěvy zítřka.
17 Správný čas pro hluboké odstranění chloupků a vhodný pro každou část těla - počínaje nohama a končícími podpažími. Je lepší si předem rezervovat čas v salonu krásy - depilace v tento den bude bezbolestná a efekt nezmizí 3-4 týdny.
18 Viz srpen 17
19 Viz 18. srpna
20 Orientujte se podle svých pocitů - v tento den lunární kalendář nemůže říct nic konkrétního.
21 Nejistota je stále silná, ale se správnou náladou můžete naplánovat večerní návštěvu specialisty.
22 Příznivý den pro všechny postupy odstraňování chlupů. Také takové operace, jako je odstranění bradavic, papillomů, kožních výrůstků, celkové hydratace pokožky, masáže, injekce kyseliny hyaluronové, půjdou dobře.
23 Špatný den pro depilaci a depilaci.
24 24Počet ochlupení bude úspěšný, pokud zkusíte něco nového. Pokud jste se nikdy nesnažili shugaring: zkuste se zaregistrovat. Pokud jste nikdy riskoval laserovou epilaci - ještě lepší! V tento den bude exotičtější způsob odstraňování chloupků (z vašeho pohledu) - tím lepší bude výsledek.
25 Stejné jako předchozí den.
26 Viz 24. srpna
27 Dnes není lepší odstraňování chloupků. Pokud případ nevyžaduje zpoždění - musíte nejprve páru nohy nebo jinou část těla, použijte holicí strojek a pak velmi důkladně navlhčit kůži.
28 28. srpna můžete použít následující metody: shafarování, voskové pásy (s přídavnou vlhkostí). Všechny ostatní metody jsou zakázány. Toto je kvůli suchosti kůže v tento den, a jestliže shugaring a voskové pásy nejsou tak traumatické metody, pak všichni jiní mohou významně poškodit kůži.
29 Dnes je lepší používat tradiční metody odstraňování vlasů: holicí strojek nebo depilační přístroj. Opravte výsledek lépe v další den.
30 Poslední dva dny v srpnu, 30 a 31, se vyznačují nejistotou. Musíte si vybrat - důvěřovat své vlastní intuici, pečlivě zvážit, zda chcete odstranit vlasy dnes, a učinit rozhodnutí.
31 Viz 30. srpna

Dokončení

Dnes jsme vám poskytli lunární kalendář depilace a depilace za srpen 2019 a několik užitečných tipů propříprava na epilaci.Použijte kalendář, tipy, vaši intuici - a neodolatelný!