Heřmánek vlasy

Jeden heřmánkový, dva heřmánkové ... Úžasný květ - jemný, sofistikovaný, jednoduchý a elegantní.Heřmánekje již dlouhou dobu široce používán v tradiční medicíně pro léčbu různých nemocí v důsledku přítomnosti těchto léčivých vlastností: ​​protizánětlivý,antiseptické, antialergické, uklidňující, uvolňují, pomáhají v boji proti nachlazení.

Heřmánekje znám jako cenově dostupný a jednoduchý, ale hlavně účinný prostředek pro domácí péči o vlasy. Pro péči o vlasy se doporučuje používatLékárna Heřmánek(podobná jména jsou stažená z kůže, obyčejná, červenavá), ze které lze s malou námahou připravit výplachy a vody. Heřmánek lze zakoupit v lékárně nebo se připravit.

Opláchnutí heřmánku.Pro přípravu máchání se 2 - 3 lžíce heřmánku nalijí 1 litrem vroucí vody, zakryjí se a nechají se vyluhovat. Po ochlazení infuze se doporučuje opláchnout vlasy po každém mytí. Po opláchnutí heřmánkového extraktu se nedoporučuje mytí vlasů.

Bylinný sběr pro zpevnění vlasů . Zrychlit růst vlasů, posílit a obnovit je, můžete si připravit sbírku léčivých bylin. K tomu se smíchají stejné díly (například 1 polévková lžíce) heřmánku, měsíčku, šalvěje a oreganu. Bylinková směs se vaří vroucí vodou a nechte ji20 minut Po tom, vlasy, ochlaďte a opláchněte vlasy.

Heřmánek se doporučuje používat ženu s blond vlasy, protože jiné bylinky (zejména kopřivy, čaj) mohou změnit odstín vlasů. Kromě toho, heřmánek velmi pečlivě a šetrně se stará o blond vlasy, dodává lesk, objem, pomáhá zastavit vypadávání vlasů a konce konců. Kromě toho,heřmánekje přírodní (přírodní) a velmiměkký zjasňovač pro vlasy.