Rybí olej na vlasy. Masky

Různé rostlinné oleje se používají pro obnovu vlasů doma s dostatečně vysokou účinností. Masky "Oil" dokonale vyživují, hydratují, chrání, posilují a obnovují strukturu vlasů, což je činí silnějšími, lesklejšími a zdravějšími. Kromě rostlinných olejů doma můžete použít arybí olej pro péči o vlasy , zejména suchý, poškozený, křehký a rozštěpený.

Rybí olej (olej z tresky obecné) je vhodný pro zdraví, a proto pro krásu. Rybí olej se používá k léčbě a prevenci mnoha onemocnění.Rybí olej pomáhá obnovit krásu a zdraví vlasů , díky těmto výhodným složkám, jako jsou:

  • Omega-3 a omega-6 polynenasycené mastné kyseliny.
  • Kyseliny palmitové (25%) a kyseliny olejové (70%).
  • Vitamin D a vitamín A.
  • Jod, brom, síra, fosfor.

Rybí olej pro ošetření vlasů může být používán dvěma způsoby - orálně nebo přidán do vlasových masek. Navíc díky rozvoji farmaceutického průmyslu se příjem rybího oleje stal "bezbolestným". V lékárnách lze rybí olej zakoupit nejen v tekuté formě, ale také v želatinových kapslích. Tobolky z rybího tuku pomáhají vyhnout se takovým nepříjemným jevům, když jsou podávány jako zvláštní vůně a chuť.

Pokud se rozhodnete vzít rybí olej na „navrácení vlasů zevnitř,“ můžete použít následující recept: musíte křepelku rozemlet na prášekdůkladně promíchejte s rybím olejem. Výsledná hmota je odebrána vnitřně.

Masky na vlasy z rybího oleje

Recept č. 1. Abychom se zbavili roztřepených konců vlasů, doporučuje se jednou týdně zahřívat teplé vlasy na vlasy z rybího tuku. K tomu, 1 lžíce tuku musí být zahříván a aplikován na koncích vlasů. Zabalte si vlasy plastovým obalem a zahřejte. Po 20 - 30 minutách si umyjte vlasy obvyklým způsobem.

Recept č. 2. Pro masku budete muset smíchat 1 žloutek, 1 lžíci citronové šťávy a 1 lžíci rybího oleje. Maska je rozložena po celé délce vlasů a ponechána po dobu 30 - 60 minut. Průběh léčby: 1 - 2 masky týdně po dobu jednoho měsíce.

Recept č. 3. Rybí olej lze kombinovat s různými rostlinnými oleji. Můžete například použít ricinu, lopuch, lněný, olivový a broskvový olej v kombinaci s rybím olejem pro péči o vlasy. Množství rostlinného oleje a rybího oleje závisí na délce srsti. Pro krátké vlasy stačí vzít 1 čajovou lžičku oleje a tuku, pro dlouhé vlasy můžete potřebovat 2 dvě nebo více lžíce. Nezapomeňte, že olejové masky a zábaly (včetně rybího oleje) jsou nejefektivnější v teplém (ale ne horkém) stavu. To pomáhá živinám a prospěšným látkám aktivněji proniknout do pokožky hlavy a vlasové struktury.