Tar mýdlo z akné

Čistá, hladká, svěží a zářivá kůže - ukazatel krásy a zdraví. Takové nepříjemné jevy jako akné, černé skvrny, wen a vředy mohou zkazit nejen náladu, ale také zanechají nepříjemné následky - jizvy, nerovnou kůži.

Existuje mnoho prostředků pro léčbu akné, a to jak farmaceutických (tj. Léků prodávaných v lékárnách), tak populárních.

„Barel medu kazí mouchu v masti,“ říká ruské přísloví! Současně může březový dehet vyléčit mnoho nemocí, zejména kožních.

Březový dehet se vyrábí z březové kůry (vrchní vrstva březové kůry). Má takové léčivé účinky jako antimikrobiální a analgetický účinek, odstraňuje zarudnutí, záněty sušení, má rozhodující účinek. Pro březový dehet je charakteristická tmavě hnědá barva a ostrý, pro mnoho nepříjemných, pachů.

Tarové mýdlo je jedním z nejlevnějších způsobů léčby akné, ale je poměrně účinné a univerzální. Tar mýdlo se skládá z 90 procent běžného mýdla a 10 procent březového dehtu.

Pro léčbu problémové kůže se doporučuje používat dehetdvakrát denně - ráno a večer. Postup je jednoduchý - umyjte si obličej! Trvání léčby závisí na stavu kůže. Ale po dvou týdnech pravidelného používání, jak ukazuje praxe, si všimnete pozitivních změn. Jako nevýhodydehtové mýdlo lze zaznamenat schopnost sušit kůži. Proto byste neměli používat mýdlo více než dvakrát denně. Co se týče pachu - všechno je individuální, pro někoho kategoricky nepřijatelné, a někteří dokonce mají rádi. Zkuste se rozhodnout sami.

Tukové mýdlo lze zakoupit v lékárně. Obzvláště populární je mýdlo vyráběné společností Neva Cosmetics. Můžete také koupit tekuté dehty mýdlo, které je mnohem snazší použití.

Využijte síly přírody samotné!