Módní dámské kalhoty na koni kalhoty-2019

To je věřil, že tento model není pro každého, ale to je jen další mýtus módy světa, který dnešní trendy úspěšně rozptýlit. A modely tohoto extravagantního stylu vám umožňují vytvářet různé obrazy.

Kalhoty, kalhoty - univerzální předmět dámského šatníku

Tyto kalhoty jsou opravdu univerzálním kusem dámského šatníku. Díky charakteristikám řezu jsou schopny poskytnout ženskost velmi štíhlé a křehké postavy. A ti, které příroda udělila ženským velkolepým formám - v nejlepším světle, aby představila přednosti své postavy. Navíc designéři z roku na rok nabízejí všechny nové originální a stylové verze tohoto stylu.

V ženských módních jezdeckých kalhotách pevně založených v 90. letech minulého století, a to, jak víte, je toto období důvodem inspirace dnešních návrhářů. Originální a zároveň pikantní styl je nejlepším způsobem, jak vytvořit velmi ženské siluety. Tento model je však vypůjčentéměř před dvěma sty lety vynalezli pánské šatní skříně, nebo spíše uniformu důstojníka, takové kalhoty a začali nosit francouzského generála Galyfeho.Model rychle získal popularitu a po dlouhou dobu byl součástí formuláře pro vrcholové důstojníky mnoha armád na světě.Ale v dnešních trendech žen nemají tyto modely ani náznak „vojenského“ stylu, ale skvěle se přizpůsobily obrazům v městském, sportovním i večerním stylu.

Styl módních kalhot kalhoty po určitou dobu zůstaly nezměněny.Vyznačuje se velmi dobře podtrženým pasem, nutně označeným pásem, a nadměrně zvýšené korzetové řemeny vypadají obzvláště působivě.Hlavní výhodou stylu těchto modelů je však design bederní linie.Volný střih, záhyby a závěsy od pasu po koleno vytvářejí drahocenné řešení silueta, které je považováno za univerzální pro jakýkoliv typ postavy.Důležitým detailem tohoto stylu je zkrácená délka sedmi osmin na kotník a velmi jemný, mírně padnoucí tvar nohou od kolena k kotníku.

Podívejte se na kalhoty na těchto fotografiích - jak elegantní je jejich složitý a originální styl:

Výhody kalhot z kalhot odhalují tkaniny, ze kterých jsou dnes šity.Tenký, lehký a velmi plastický materiál, jako je kostýmová vlna, gabardina, viskóza nebo bavlna s přídavkem lycry, stejně jako úplet se dokonale hodí k tomuto komplexu, ale doplňují styl ženské postavy.

Barevné spektrummodely také vylučují i ​​náznak vojenského stylu, designéři se snaží vyhnout barvám spojeným s vojenskými uniformami. Neexistují žádné khaki nebo hnědé a šedé odstíny, pouze čisté čisté barvy a použití nádherných pastelových odstínů, které přidávají tyto modely bezpodmínečné elegance.

V trendu - světle růžová, perlově šedá,

karamel a bělená žlutá.

Návrháři se snaží ukázat všechny výhody tohoto stylu, a proto prakticky nepoužívají takové aktivní barvy jako červenou nebo jasně modrou, přitahují pozornost k sobě.

Ale oni ochotně používají černé a tmavě šedé barvy - v tomto designu styl vypadá přísně a dokonce aristokraticky . Je to tato volba tkanin a barev, která umožňuje, aby se kalhoty přizpůsobily organicky do komplexních obrazů v městských i každodenních stylech.

Všimněte si, jak neobvyklé jsou kalhotky pro tyto kalhoty, ale elegantní:

V roce 2019 byly takové kalhoty představeny ve svých sbírkách Tomem Fordem, Michaelem Korsem a Yohji Yamamoto.Silueta řešení, která vám umožní vytvořit takové kalhoty nejvíce odpovídat jednomu z nejmódnějších trendů sezóny - nový pohled na styl 90. let.

Kalhoty v sezonních sbírkách jsou prezentovány jak v každodenní verzi, tak i ve večerních, ale v každém případě vypadají jako jasný a účinný detail obrazu, který je kolem celého oblečení. Volba návrhářebarvy, a co je nejdůležitější, styl doplňování takových modelů otevírá ty, kteří nechtějí zmeškat současné trendy, ale zároveň oceňují individualitu vlastního obrazu.

Trendem, který nabývá na významu, jsou modely s potiskem, které ve svých sbírkách představila značka Banana Republiczaměřené na mladé lidi, kteří milují módní experimenty. Malá, grafická a zároveň nekontrastní kresba perfektně kombinuje měkké a volné kalhoty, aniž by zkreslovala jejich původní styl.

Barvy kreseb jsou sladěny v optimistickém a slunečném rozsahu -

růžová, citronově žlutá,

oranžová, bílá,

Světlé skvrny černé nebo šedé pouze zdůrazňují jas této barvy.

Tyto modely jsou nepochybně letní modely, které umožňují vytváření neformálních, lehkých a velmi efektivních každodenních obrazů.

S tím, co nosit módní kalhoty pro ženy na koni kalhoty

Bez ohledu na styl, ve kterém sestavujete oblečení, první věc, kterou byste měli věnovat při rozhodování o tom, co nosit jezdecké kalhoty, je silueta a ideální proporce oblečení. Tyto modely samy o sobě zdůrazňují linie pasu a boků, přičemž zdůrazňují štíhlost nohou.

A aby se dosáhlo co nejharmoničtějšího vzhledu, musí být doplněny špičkami zkrácenými do pasu - zdůrazňujícími proporce siluety. Fit nebo uvolněný styl bude váš top - záleží jen na vlastnostech vašehočíslice, ale v žádném případě nevážit siluetu dlouhými, bokovými halenkami, sakami nebo bundami.

Navzdory zjevné originalitě, styl je velmi demokratický a s takovými kalhotami můžete nosit lakonický styl svetr, ženský top,

„černé kožené bundy“ a miniaturní elegantní bundy z kůže nebo přírodní vlny vypadají v těchto soupravách skvěle.

Když se rozhodnete nosit dámské kalhoty pro kalhoty, určitě byste měli vyloučit ze sady věci upřímně mužského stylu. Sám samy o sobě nesnáší závody na koni a zpravidla budou vypadat velmi působivě s demonstrativně ženskými a sexy věcmi. Jsou však dokonale kombinovány s takovými demokratickými věcmi, jako jsou trička nebo pletené mikiny a mikiny jakéhokoliv stylu.

Taková sada je skvělým řešením pro příležitostný, ale zároveň elegantní vzhled - vaše kalhoty budou stejně vypadat jako kus klasického a elegantního stylu.

Jedním z nejtěžších stylů je obchod, ale i při výběru módního oblečení pro kancelář budou tyto modely nepostradatelné. Na jedné straně jsou poměrně konzervativní a na druhé straně umožňují vytvářet velkolepé, ale nenápadné soubory - to je přesně to, co je potřeba pro obrazy v obchodním, ale zároveň neformálním stylu. Všechny modely kostýmu vlny nebo gabardine aktivní, nasycené nebo pastelové stínu bude mít slušnémísto v módním obchodním šatníku.

Zvedněte ženskou halenku s volánkem nebo volánkem, vrcholem jednoduchého střihu silného hedvábí nebo hladkého úpletu - čím je jejich styl jednodušší a lakoničtější - tím lépe. Tato sada bude vypadat skvěle krátké bundy rovné nebo semi-cut.

S tím, co nosit dámské kalhoty, budou kalhoty vyzývat tyto fotografie:

Tyto modely vypadají skvěle a večerně, ale pouze za podmínky, že jsou šité z hustého hedvábí nebo saténu. Vše, co je potřeba k tomu, aby se v nich na párty nebo na neformální akci objevil velkolepý vzhled, je přizpůsobená oříznutá horní a elegantní obuv, např. Elegantní stiletové sandály.

S tím, co nosit ženské jezdecké kalhoty a zároveň vypadat štíhle?Otázka je naprosto netriviální. Styl má totiž svůj vlastní charakter a mnoho z nich je zmateno dodatečným objemem na bocích, který vytváří. Ale bez ohledu na styl souboru a výběr věcí, prasata, princip vytváření úspěšného oblečení je poměrně jednoduchý. Vrchol jakéhokoliv stylu by měl být dostatečně krátký, zdůrazňující nebo označující pas. Ale hlavní věc - vybrat správnou barvu, která by v žádném případě neměla ostře kontrastovat s barvou kalhot.

Například modely pastelových odstínů jsou nejvhodnější pro trička, halenky a bundy světlých barev. Takové barevné řešení nebude vizuálně zvyšovat vaši další velikost, ale naopakudělat štíhlejší postavu.

Jakýkoliv soubor bude harmonicky tvořit miniaturní vestu, která bude dobře padnout na postavu. Vyberte si úspěšný model z džínové, kožené, kostýmové vlny nebo úpletu a získáte možnost sbírat různé, ale vždy úspěšné sety.

Dámské sportovní kalhoty, kalhoty: stylové modely kalhot

Jedním z nejzajímavějších návrhů designu dnes jsou sportovní kalhoty. Samozřejmě by neměly být posílány do kanceláře, ale pro vytváření neformálních každodenních obrazů jsou prostě nenahraditelné. Je však třeba mít na paměti, že dnešní trendy představují i ​​sportovní styl ve velmi ženské a okouzlující interpretaci. Úžasně sportovní věci a designové věci nejsou relevantní ani v běžných ženských obrazech. Takové věci, jako jsou dámské sportovní kalhoty, kalhoty, jsou skvělé, aby tento nápad porazily.

Původní styl zkomplikuje obraz a zároveň vám umožní prezentovat všechny výhody obrázku v nejlepším světle. Tyto modely jsou samozřejmě pohodlné a pohodlné, což znamená, že jsou téměř nepostradatelné pro stylové každodenní šaty.

Nejvýraznější jsou dámské sportovní kalhoty, kalhoty, šité z úpletu v pastelových odstínech. Tyto modely díky vlastnostem řezu vypadají skvěle i na majitelích nádherných forem. Měkké záhyby závěsu od pasu a volný střih v oblasti boků dokonale vyrovnávají proporce siluety a dávají jíštíhlost. Světlé odstíny jí dodávají eleganci. Výrazné, ale velmi stylové řešení - sportovní modely s pruhy, svislým lemem podél bočních švů poskytují extra vertikální a vizuálně činí postavu vyšší a štíhlejší.

Z takových souborů je však třeba vyloučit věci upřímně sportovního stylu, které každodenně doplňují oblečení oblečením.

Svetry, mikiny,

Trička, pulóvry, volný střih,

Zkrácené větrovky nebo bombardérydokonale podpoří myšlenku takového obrazu.

Samozřejmě, v žádném případě byste neměli nosit boty s výrazným sportovním stylem s takovým souborem. Odložte si tenisky a vyzkoušejte si pohodlnou obuv na ploché podrážce, jako jsou módní tenisky nebo tenisky.

Podívejte se na fotografii, dámské kalhoty vypadají skvěle neformálně:

Dámské džíny, kalhoty a foto, s nimiž je nosí

Je nemožné ignorovat módu pro denim, zejména proto, že se vyvíjí podle svých vlastních zákonů.

Na pozadí klasických džíny, samozřejmě, dámské kalhoty vypadají tak originální. Dokonale kombinují trendové džínové a stylové možnosti, které tyto modely příznivě odlišují od standardních džíny.

Jedná se o tyto vlastnosti, které byly vzaty jako základ pro takové značky Hudson Jeans a Laguna Beach , které jsou považovány za vlajkovou loď světové džínové módy. Tyto značky představily modely od samého počátkutenké a plastové džínoviny, s přidáním lycry - to vám umožní položit a podpořit ty nejpozoruhodnější záhyby a záclony v bocích a poskytnout krásný střih na kotníku.

Tyto modely s kanonickým denimovým uzávěrem na kovových knoflících, posunutým na stranu, v kombinaci se sníženým stehem a zkrácenou délkou kotníku „sedm osmin“ vypadají velmi působivě. Tyto modely získávají speciální vlastnosti a stylistické zatížení a navíc umožňují dokonalé přizpůsobení postavy. A další dekor, v podobě krásných stehů, ozdob s nýty a koketami v oblasti pasu, představuje novým způsobem dobře známé standardy džínové módy.

Můžete nosit džíny jezdecké kalhoty s téměř všemi doprovodnými věcmi -

ztopy a ležérní svetry

elegantní halenky a bundy .

S takovými kalhotami vypadají kosukové a bombardéry skvěle - zkrácená délka a důraz na pas díky širokému elastickému pásku kokety dokonale tvoří siluetu.

Vestavěné a zkrácené vesty z kůže, semiše nebo úpletu vám umožňují sbírat bezchybně stylové oblečení s neutrálními vrcholy.

Ale stejně jako v případě sportovních modelů v těchto soupravách, neměli byste duplikovat styl jízdních kalhot a vyzvedávat věci pro ně v kontrastním smyslu - romantické, ženské sexy nebo avantgardní. V této kombinaci důstojnostiNejznámější jsou odhalení kalhot.

V těchto fotografiích věnujte pozornost dámským kalhotám, každý model si zaslouží zvláštní pozornost:

Druhy kalhot kalhot a modelů pro obézní ženy

Tajemství jakéhokoliv elegantního obrazu je perfektní a správně sestavené kombinace se společníky. Ale nikdo ani nejmódnější oblečení by nemělo zkazit postavu. Bohužel, pro kalhoty byla posílena pověst nejúspěšnějšího modelu pro dívky s ladem.

Mezitím, kalhoty na koni kalhoty plné - to je jeden z nejúspěšnějších stylů. Stačí při výběru modelu dodržet několik jednoduchých pravidel a bezpečně ho doplnit do všech úspěšných souborů.

Kalhoty kalhotek jakéhokoliv druhu ideálně „sedí“ na postavě a zdůrazňují její ctnosti, pokud jsou šité z tenkých nebo „poslušných“, jak říkají designéři, materiály. Ale pro ty, kteří chtějí vypadat štíhleji, je nutné opustit modely pleteniny, látky, které drží tvar - mnohem efektivněji sdělují všechny výhody tohoto stylu. Také stojí za to být z tkanin se vzorem, bez ohledu na to, jak lákavé a módní to je, monochromatické matné tkaniny z nasycených tónů nejen dát modelu šlechty - také vám umožní vypadat štíhlejší.

Důležité detaily - hluboké, dobře čitelné záhyby od linie pasu a vyžehlené „šípy“ dodají modelu pouze eleganci. Současně může být barva modelu libovolná, dokonce ani pastelové odstíny v kombinaci s takovými prvky nejsouzničí vaši postavu.

Výběr bot pro kalhoty pro kalhoty

Pokud je vše s výběrem věcí společníků zřejmé - měly by být zkráceny a dobře vybavené, pak jsou boty pro jízdní kalhoty zvláštním předmětem výběru. Chcete-li vytvořit elegantní a elegantní obraz, musíte okamžitě opustit vizuálně těžké boty na platformě nebo tlusté podešve.

Jakákoli volumetrická obuv v kombinaci s kalhotami, které jsou zúžené na kotníky a objemné v bocích, mohou deformovat proporce siluety. A kromě toho jen dávejte zbytečnou brutalitu.

Nejlepší je nosit jízdní kalhoty s ženskými botami, nejlepší volbou pro takovou soupravu by bylo

.

obuv, sandály

nebo kotníkové kotníky s patkou střední výšky.

Vynikající kombinace také vytvoří sandály nebo sandály, baletní byty na ploché podrážce.

V demi sezóně se ukáže nepostradatelný boty na ploché podešvi s vysokým hřídelem, tento styl se nazývá „žokej“ a dokonale se kombinuje se stylem kalhot.

Tajemství správného výběru bot naznačuje styl kalhot. Zkrácená délka „sedmi osmi“ otevírá kotník a nožní kalhoty, které se zužují od kolena, dále zdůrazňují tvar a štíhlost nohou. Nepoškozujte tento efekt jen elegantní a elegantní boty. Ale nezapomeňte, že vizuálně prodloužit nohy těchto kalhot může být spárován pouze s botami s podpatky.

Móda 2017: co nositkalhoty kalhoty v zimě

Odpověď na otázku „co nosit zimní kalhoty v zimě?“ Ve skutečnosti to není tak jednoduché.

Vzhledem k tomu, že model je nejlépe kombinován s kratšími bundami a kabáty, je volba zimního oblečení společníků omezená.

Ale v takovém kitu si vyzkoušejte zkrácený kožich, bundu v kombinaci s kožešinovou vestou a dostanete vynikající soupravu pro chladné počasí.

Tyto modely jsou také dokonale kombinovány s vlněnými vrstvami volného řezu v délce midi nebo maxi.

A ačkoli nebudete schopni ukázat elegantní styl kalhot na ulici - styl takové kombinace je prostě bezchybný - zahrnuje téma velmi rafinované a sofistikované "armády". Pokud tento obrázek nepřetěžujete dalšími aktivními akcenty - bude to dokonale elegantní.

Ale nejrůznější druhy kabátů a sak s vycpávkami, takové styly, jako je bunda, by neměly být s takovými kalhotami dokončeny. Zaprvé zkreslí siluetu a zruší všechny výhody kalhotek, a za druhé, taková doslovná kombinace každodenních sportovních věcí s kalhotami složitého střihu nikdy nevypadá módní a velkolepá.

S tím, co mají nosit kalhoty, budou tyto fotografie vyzývat bez dalších slov:

Nejlepší modely kalhot na kalhoty pro ženy

Navzdory složitosti stylu a sběru souborů s takovými modely by měly být rozhodně použity ve vašem vlastním šatníku. Kalhoty na kalhoty pro ženy- stejný případ, kdy jedna věc v šatě z ní dělá módní a individuální. Tyto modely vám umožní sbírat velmi efektivní a relevantní kostým "páry". V dnešních trendech není obvyklé přísně kombinovat „top“ a „bottom“ obleku, je žádoucí, aby pocházely z různých souborů. Navíc, schopnost kombinovat věci zcela odlišných stylů v jednom souboru je vysoce ceněná a jen málo modelů může porovnat s dámskými kalhotami.

Modely v klasickém klíči budou v tomto ohledu nejlepší. Vyberte si model neutrální barvy v kombinaci s hlavními barvami šatníku.

Věnujte pozornost všem odstínům šedé - od bělené po grafit,

Béžové tóny a jakékoliv pastelové odstíny - od smetany po karamel - budou vypadat skvěle.

Exotické barvy vypadají také dobře, což je obvykle obtížné vstoupit do vlastní skříně - levandule, máta, fialová.

Kombinace brutálního a neobvyklého stylu a velmi ženských barev dává těmto modelům zvláštní rafinovanost a slušnost.

Pro tyto modely je však nutné pečlivě vybírat nejen styl, ale i barvu „top“. Porazit zásluhy světlých odstínů, vybrat krásné ženské vrcholy světlých odstínů, které odpovídají dobře kalhoty v barvě na takové kalhoty.

Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích zachyceny snímky s kalhotami kalhotek:

Černá je v takových složitých modelech vždy perfektní, pro ty, kteří pochybují o své vlastní štíhlosti, je to naprosto správné rozhodnutí. Ale i v tomto případě je nutné se zaměřit na pas. Tyto modely se velmi dobře kombinují s pásy široké škály stylů a stylů.

Široké pásy vyrobené z barevné kůže s účinnými přezkami, úzkými pásy s kovovým povlakem nebo velkolepými novodobými modely z barevného plastu učiní obraz úplným a navíc dodají siluetu harmonii. Podobný, ale měkčí efekt bude dosažen, pokud zaplníte horní část pasu kalhot a podepřete pás páskem v podobě tenkého řetízku s přívěsky.

Pokud nejste připraveni tímto způsobem zvýraznit pas, vyberte horní část volného rovného řezu, zkráceného do pasu. Jeho délka by v žádném případě neměla konkurovat záhybům od linie pásu samotných kalhot. Tato sada vytvoří důraz na pas a štíhlejší postavu a zároveň závoj, co nechcete ukazovat ostatním.

Podívejte se, jak jsou na těchto fotografiích vybírány sady se ženskými kalhotami:

Tyto modely umožňují sbírat jedinečné obrazy v módním stylu " vojenský -glam." Samozřejmě, že byste neměli zcela reprodukovat vojenskou uniformu, ale měli byste si tento obrázek určitě vyzkoušet ve svém vlastním obrazu.

Zvedněte široký pás s krásnou sponou, neutrálním topem a bundou s přísným střihem, stejně jako stylizované pro muže, ale velmi elegantní boty s vysokým vrcholem a šněrováním. A konečný dotek bude čelenka mužského stylu - čepice nebo čepice, obyčejný baret poskytne přesné přizpůsobení stylu. V každém případě dostanete velmi sexy a velmi vítězný obraz.