Jak používat křoviny?

Scrub -je kosmetika, která se skládá z báze a malých částic. Základ je potřebný jako změkčující prvek, který chrání pokožku před mechanickým poškozením ve formě mikrotraumat. Jako odlupovací částice se používají prvky, které mají exfoliační účinek na horní vrstvu kůže. Může to být napříkladmořský písek nebo sůl, drcená meruňková jádra nebo skořápka, stejně jako další přírodní složky.Nedostatek křoviny s přírodními peelingovými částicemi je ten, že mají většinou zubaté hrany a ostré rohy. Tyto křoviny jsou nežádoucí pro použití pro problematickou nebo příliš citlivou pokožku. Pro tyto typy pokožky jsou používány křoviny, které používajíplastové mikrobublinys hladkými hranami bez ostrých rohů.

Hlavním účelem drhnutí jako kosmetického prostředku jeodlupovat horní vrstvu kůže(odumřelé buňky, znečištění). Tento proces se nazývá mechanický peeling, po kterém se kůže stává hladkou, rovnoměrnou, jemnou a získává atraktivní (přírodní) pleť.

Při používání křoviny musíte dodržovat některá pravidla. Nabízíme několik doporučení, jak aplikovat křoviny:

  1. Na očištěnou pokožku (odstranění make-upu) by mělo být aplikováno drhnutí.
  2. Očistěte obličej indexem a prostředním prstem obou rukou po dobu 2 až 3 minut.
  3. Pohyby prstů by měly být lehké a hladké, aby nedošlo ke zranění kůže. Drh se aplikuje masážními kruhovými pohyby od středu čela ke spánkům, pak od rohů úst až ke spánkům a nakonec od brady k ušním lalům.
  4. Při aplikaci křoviny je nutné se vyhnout oblasti kolem očí, vzhledem k povaze struktury kůže. Kůže kolem očí je velmi tenká, zranitelná a citlivá.
  5. Peeling pro mastnou pleť lze použít dvakrát až třikrát týdně. Pro citlivou pokožku - jednou týdně. V přítomnosti akné, akné a vaří, je lepší nepoužívat křoviny, protože můžete pouze zhoršit stav kůže.
  6. Pozornost při mechanickém loupání by měla být věnována tzv. T-zóně (čelo a nos) Tato zóna je nejcitlivější ke znečištění, náchylná k tvorbě komedonů a zánětlivých procesů.
  7. Po odlupování by měl být peeling důkladně a důkladně opláchnut vodou při pokojové teplotě.
  8. Po odlupování se doporučuje aplikovat na obličej masku nebo krém v závislosti na typu pleti.