Úklid domu

Každý z nás chce, aby jeho dům byl spolehlivou obranou, pevností z potíží, nepříznivými vlivy a negativními vlivy, ale ne každý ví, jak vyčistit byt od škodlivé energie.

Než začnete „čistit“ dům, musíte nejprve odstranit negativní energii ze sebe. Za tímto účelem se nejprve osprchujte solí. Sůl je vodičem energie. Je rozpuštěna ve vodě a dokáže odstranit veškerou „energetickou špínu“, kterou jste, nevěděli, nosili.

Lehce otřete celé tělo solí, pak jej umyjte pod sprchou, zatímco psychicky žádáte vodu, aby vám umyla všechno zlé. Odkazujte na vodu jako na něco živého, slova by měla být upřímná a pocházet ze srdce. Pokud po dokonalém postupu pocítíte nástup lehkosti v celém těle a klid mysli, můžete přistoupit k energetickému čištění domu.

K tomu, odstranit všechny své šperky, oblečení byste měli být velmi jednoduché: tepláky nebo župan. Příbuzní a přátelé paprsku v té době žádají, aby opustili byt, aby vás nerušili.

Otevřete všechna okna, okna a dveře tak, aby skrze ně mohla unikat negativní energie.

Vlhkým hadříkem, kruhovým pohybem ve směru hodinových ručiček, otřete všechna zrcátka v domě. Pokud je to možné, pamatujte si, kolik let bylo v zrcadle v domě, a musíte to udělat kruhovým pohybem s mokrou ubrouskem (ale ne méně než devětkrát), abyste odstranili všechny špatné informace, které se nashromáždily po celou dobu.

Vyhoďte staré věci nebo dejte žebrákům. Neskladujte vjeho dům rozbil nádobí, přes to jde pozitivní energie.

Pro energetické čištění doma budete potřebovat tenké voskové svíčky (několik kusů), větve hypericum, bodlák a umyvadlo vody (rozmrazené nebo svaté), vodu z vodovodu nelze pro takový rituál použít.

Sprej všechny rohy svého bytu s touto vodou, pak mokré ruce a tvář, aniž by si otřel obličej! Fumigovat celý byt s doutnající větvičky, jít ve směru hodinových ručiček, zatímco psychicky si představit, jak všechny energetické nečistoty jde.

Na svíčku položte malý papírový kruh, se kterým budete dům čistit, aby se roztavený vosk nedostal do vašich rukou (v něm se hromadí negativní energie). Svíčka by měla hořet rovnoměrně, bez sazí. Nejdříve držte zapálenou svíčku po obvodu mimo dveře zleva doprava, dveřní kukátko fumiguje příčným pohybem přísně ve směru hodinových ručiček, nezapomeňte na zvon a rukojeti. Poté zpracujte vnitřní povrch dveří. To vše musí být prováděno opatrně, protože dveře jsou hlavní branou negativní energie.

Nyní můžete začít čistit byt, nezapomeňte na malé detaily (zásuvky, vypínače). Veškeré zpracování provádíme zleva doprava ve směru hodinových ručiček (stěny, nábytek, obuv, svrchní oděvy atd.).

Zpracujte stěny zvednutím a spuštěním svíčky podél sinusové vlny. Koupelnu důkladně vyčistěte. To hromadí spoustu negativních informací, zejména pro koupelnové zrcadlo.

Mělo by být zakroužkováno na kruhovém objezdu.rukojeti na nábytek, nezapomeňte na vnitřní povrch skříněk a skříní.

Se spotřebiči pro domácnost, jako jsou počítače a televize, manipulujte obzvláště opatrně.

Třídílné lůžko a lůžko.Jak budete čistit dům, budete muset pravidelně měnit svíčky.Jakmile svíčka vyhoří, položte ji na talířek, aniž byste se dotkli saze, a noste ji na talířku a poté, co se zcela spálí, zapálte novou a opakujte ji během celého postupu.

Během jednoho energetického úklidu, zpravidla 4 svíčky opustí, ale postarají se o pět svíček jen pro případ (vše záleží na tom, jak vážně jste se ujali čištění).Do všech svíček vložte papírové kruhy předem.Nakonec se znovu vraťte ke vchodu (předním dveřím) a znovu je pečlivě zpracovejte.

Po ukončení energetického čištění vyhoďte spálené svíčky, které zůstaly na talíři, spolu se sazemi (seškrabte zápalku) do popelnice a vyhoďte její obsah do popelnice.

Po „čistění“ umyjte nečistoty z rukou.K tomu je omyjte mýdlem a pak solí a nechte uschnout.Pak masírovat všechny prsty, nejprve levou rukou, pak s pravou.Roztáhněte dlaně rukou ve směru hodinových ručiček a potřásněte si rukou, abyste zbavili zbytky negativní energie.

Přečištění lze provést za šest měsíců.Nicméně, pokud si doma vyčistíte poprvé, je vhodné tento postup opakovat znovu po třech dnech!