Koncepce lunárního kalendáře pro duben 2019

Moderní medicína nemůže poskytnout odpovědi na všechny otázky, například v jakém období, aby si dítě představilo, aby ovlivnilo charakter a dispozice dítěte. Nebo jak naprogramovat své pohlaví a zdraví i při koncepci. Lunární kalendář počátků dítěte v dubnu 2019 přichází na záchranu.

Pokud plánujete otěhotnět, nahlédněte do lunárního kalendáře

.

Vliv měsíce na koncepci

Již dlouho je známo, že fáze Měsíce ovlivňuje vše, co žije na naší planetě. Není pochyb o tom, že mají také přímý dopad na budoucí dítě a spolu s postavením nebeských těles lze velmi přesně předpovědět o poli, charakteru, sklonu a potenciálním sklonu budoucího dítěte.

Nejpřesnější výsledek lze získat na základě osobní předpovědi s ohledem na místo, čas, horoskopy rodičů.

Vedeni pouze poznáním polohy Měsíce, podle měsíčních rytmů, mohou být poskytnuta velmi zajímavá a poměrně přesná doporučení ohledně doby početí:

 • Úplněk. To není vhodná doba, protože dítě bude osoba s velmi složitým a protichůdným charakterem. Takže aRodiče a lidé kolem něj v životě budou cítit jeho těžkou náladu. Musím říci, že během těhotenství a porodu dodá mamince mnoho nepříjemných chvil.
 • New Moon. Také dítě bude problematické, ale absolutní opak předchozího. Bude to bolestivé, s velmi měkkým a slabým charakterem, každý bude schopen ho urazit, protože takové dítě a dospělý se nemohou chránit. Za prvé, bude muset dělat rodiče, a pak manželé.
 • Pěstování měsíce. Jedná se o velmi úspěšné období, protože při pojetí se rodí silní, zdraví a cílevědomí lidé, kteří vždy dosahují všeho, po čem touží. Zároveň jsou laskaví a velkorysí, jen opravdovým darem každému rodiči.
 • Ubývající měsíc. Uzavřené a poměrně těžké lidi se rodí při početí v tomto období. Pro ně je těžké najít společný jazyk s každým, jak s vrstevníky, tak s opačným pohlavím v dospělosti. Jsou osamělí a nereagují.
 • Dobře, pokud se pojetí uskuteční na 28. lunárním dni, protože se dítě narodí vesele a šťastně, opravdovým miláčkem osudu, všechno se pro něj bude pracovat a každý ho bude bez výjimky milovat.
 • Je ironií, že dalších 29 dní je úplným opakem předchozího. Do něj se rodí vyděděni, někdy hrozné zločinci. Vzhledem k tomu, že hranice mezi těmito dny je velmi podmíněná, protože vaječná buňka a spermie se mohou během dne spojit do embrya, můžete udělat velkou chybu a získat i nežádoucí výsledek i se správným dnem početí.
 • Při výběru dne početí musí budoucí rodiče spočítat, v jakém z lunárních dnů byly počaty. Zavedení potomstva na takový den činí ženu citlivou na těhotenství a člověk je velmi plodný.
 • Je třeba mít na paměti, že v žádném případě by dítě nemělo být pojato pouze ve dnech zatmění měsíce a slunce,, ale také v týdenním intervalu před a po tomto nebeském jevu.

Lunární kalendář vám poskytne příznivý čas k otěhotnění

Lunární kalendář pojetí - příznivé a nepříznivé dny v dubnu 2019

Obecně první polovina dubna je skvělá pro pojetí dítěte. Tady ve druhém segmentu měsíce, věci nejsou tak jasné, protože dítě může být problematické, a dokonce i zdraví matky může být otřesena. Chcete-li získat přesnější obraz, měli byste použít měsíční zdravotní kalendář, výživu a koncepci pro duben 2019 ve dne, uvedené v tabulce.

\ t Od narození dítěte budou zlé síly usilovat, protože ho považují za svou legitimní kořist. Ne marně ve starověku oni zakázali pojetí v tento den, protože oni byli jisti, že on by šel k straně Temnoty a každý kdo obklopil jej mohl trpět zlými silami. Ve skutečnosti začíná tento denlidé s vážnými duševními problémy, se mohou projevit v neustálých depresích, proměnit v monstrózní zkaženost, mániové závislosti nebo náboženský fanatismus, který se dostal na poslední stupeň extrémnosti. Ať už si vybere jakoukoliv cestu, ale nebude snadný, neustálý boj s ním a vnějšími silami jsou mu zaručeny. .
Den dubna Lunární den Měsíc ve znamení zvěrokruhuDoporučení
1 25–26 Vodnář Dítě, které se narodilo v tento den, má vrozené mystické schopnosti a jeho celý život ho obklopuje dvorem tajemství a magie. Má velmi silné mecenáše v nebi, i když nemá sklon uchýlit se k jejich pomoci bez zbytečné potřeby, protože se nespěchá sdílet své tajemství nejen s ostatními, ale i s nejbližšími a nejbližšími lidmi. Z kolébky se stává moudrým a rozumným.
2 27 Ryby Dítě narozené v tento den vyroste jako měkká a velmi srdečná osoba. Zpočátku může být bolestivý, ale není smutný, protože všechno projde, má pomoc a podporu v nebi. Takový člověk bude vždy šťastný v lásce, ale neprojeví se jako bezduchý srdcervoucí, ale naopak jako milý a věrný životní partner. Miluje cestování a neprojevuje se v rozhodných akcích ani proti špatným příznivcům, kteří ho považují za hadr a spřádají intriky, využívajíc jeho laskavosti. Ale je to naprosto zbytečné, protože v odezvě mohou dostat plánovaného a neotřesitelného pomstychtivého nepřítele, stačí jen překročit hranici a přivést ji.

3 28 Ryby Koncepční den bezpodmínečného štěstí a miláčku osudu. On je ten, kdo prakticky nedělá nic a bez zvláštního úsilí dostane všechno, po čem touží jeho duše. Mezi nimi je mnoho opravdu velkých historických osobností, ale jejich charakter není zlý, není agresivní, ale naopak veselý a světelný. Mají rádi opačné pohlaví a mají štěstí v lásce, ale sami mohou celý život věnovat silnému pocitu bez stopy.

4 29 Beran
5 30- 1 Beran Další z příznivých dnů měsíce, kdy se dítě narodilo podle lunárního kalendáře na duben 2019, protože se narodí chytré a úspěšné dítě. Na cestě se samozřejmě setká s překážkami, ale on je překoná jednoduše hravě a dostane odměnu za dlouhý a prosperující život. Navíc bude chytrý oduševnělý, po celý život bude přitahovat lidi, kteří to budou potřebovat a pomáhat jim slovem i skutkem. V lásce bude šťastný, když bude mít štěstí s výběrem životního partnera. Pokud mu rodiče chtějí pomoci, pak by během těhotenství měli projevit milosrdenství a lásku, pak bude život jejich dítěte bez mráčku.

6 2 Beran Takové dítě bude potřebovat sílu a podporu po celý svůj život, aby neunikl z pravé cesty. Pokud existuje jeden, jeho vnitřní potenciál může být odhalen a on se stane vynikajícím duchovním průvodcem, knězem.
7 3 Taurus Tento den bude vytvořen s velmi silným a silným charakterem. Z ní bude jen třpyt energie a vitalita, takže není divu, že může být hrozný tyran a divoška v dětství.Mělo by mu být věnováno více času a poslat své síly na mírové kursy, vzít si čas, vzít ho do sportovních klubů a tančit. To mu umožní růst více zdrženlivě a moudře, i když velmi silně vůlí. Dělají velitele a velitele.

8 4 Taurus V tento den bude představa skutečně jasného a čistého bytí. Jeho lehkost, naivita a laskavost budou jeho puncem po celý život. Zůstane věčným dítětem, ne proto, že nechce vyrůstat, ale jednoduše proto, že se nikdy nebude učit být dospělým.
9 5 Dvojčata Je to velmi nejednoznačný den a neexistuje žádný způsob, jak přesně říct, jak dopadne osud dítěte. Vše bude záviset jen na něm, může se stát jak velmi špatným, tak velmi dobrým člověkem, ale bude muset tvrdě bojovat o druhé.
10 6 Dvojčata Osud nebude obzvláště příznivý a posílání testů nepřestane ve všech fázích života osoby. Nelze však říci, že se dítě bude cítit nešťastné, protože bude chtít překonat úder osudu a naučit se užitečné a cenné lekce.
11 7 Rakovina Když bude tento den koncipován, narodí se velmi harmonické a zdravé dítě. Nebude se dostat do báječných výšek, ale život bude žít dlouho a velmi šťastný.
12 8 Rakovina Očekávaný klidný, dlouhý, ale neobyčejný život se očekává v tento den. Někteří dokonce mohou zavolatJejí neúspěšná, ale kompletně ji zařídí a přinese uspokojení po celé délce.
13 9 Leo Kategoricky nežádoucí den pro koncepci. Narozené dítě může spadat pod vliv satanských sil a vyrůstat černý kouzelník, nekromancer, nebo naprosto bezduché monstrum. Pokud se tomu vyhne, pak mu boj proti temnotě stejně neunikne a bude trpět a trpět celý svůj život. Jako výsledek může zemřít smrt mučedníka nebo se stát horlivým knězem.

14 9 Leo Člověk by se měl také vyvarovat otěhotnění, aby dítě neodsudilo dlouhý, ale velmi obtížný a obtížný život.
15 10 Leo Dítě narozené po početí v tento den bude mít velmi silné spojení se svými rodiči a dalšími příbuznými a bude ho udržovat i po smrti. Během těhotenství by se jeho rodiče neměli hádat s rodinou, pokud se chcete v budoucnu vyhnout problémům.
16 11 Virgo Očekává se, že je to obtížný osud, naplněný mnoha zkouškami, ze všech však může vycházet se ctí a dosáhnout skutečných výšek, a to jak v životě, tak v morálce. Tam je znamení, že při jeho narození nikdo nemůže vrhnout slzy, pak to může být pomohlo v jeho studiích, silnější.
17 12 Virgo Život tohoto dítěte nebude hladký, ale jeho intuice bude přirozená. Z ní vyroste velký léčitel aAť už tradiční nebo alternativní medicína.
18 13 Váhy Dítě se narodí s velmi silným poutem s předky, duchy. Z toho může vyrůst kouzelník nebo spiritualista. Obecná pomoc mu pomůže po celý život. Tam je znamení, že v průběhu celého těhotenství rodiče nemohou hádat nebo obrátit na fortunetellers.

19 14 Váhy Zrodí se mobilní, živé a velmi neklidné dítě. Bude zdravý celý život, který bude bouřlivý a dlouhý.
20 15 Štír Je to velmi obtížný den pro pojetí, protože se může narodit jak velký spravedlivý člověk, tak výjimečný darebák a darebák. V každém případě bude podporován vyššími pravomocemi a pomocí v životních zkouškách. Rodičům během těhotenství je přísně zakázáno ležet i na maličkostech.

21 16 Štír Zrodí se jemný a laskavý člověk, který miluje zvířata s darem uzdravení. Nebude bez povšimnutí a přibude na váze ve společnosti, i když mu samota není cizí.

22 17 Střelec Zrodí se složitá a nejednoznačná povaha, bude žít obtížný život a jiní ji dostanou dost, zejména těm, kteří jsou mu nejblíže.
23 18 Střelec Silný a kontroverzní člověk se může obrátit jakýmkoliv směrem a jeho osud bude, měl by být nasměrován a instruován ho neustále, i když to není snadné.
24 19 Kozoroh Narodila se mimořádně silná a silná vůle schopná překonat takové pokusy, které zdaleka nejsou univerzální. Extrémně atraktivní pro ostatní, téměř s mystickou mocí.

25 20 Kozoroh Silná a agresivní osobnost vždy preferuje aktivní činnost vůči myšlenkám. Velmi pracovitý a usilovný, ale někdy náchylný k pesimismu a ústupu. Nemělo by být podporováno, ale ani hrdost a nadměrné sebevědomí by neměly být vítány, jinak to bude trpět.

26 21 Kozoroh Koncipovaný v tento den je velmi emocionální a má hluboký vnitřní svět, škoda, že má problémy s vyjádřením svých emocí a vztahů s lidmi.
27 22 Vodnář V tento den jsou moudří muži a vizionáři, astrologové nebo velcí vědci koncipováni, protože milují učit se a nikdy nezastaví tuto okupaci. Vyznačují se patologickými principy a neschopností, i když se na ně lidé v průběhu svého života neustále obracejí o radu.

28 23 Vodnář Narozen nebo mentálně nekompetentní osoba nebo velký myslitel. Bude však nemožné odhalit jeho podstatu, protože se skrývá za maskou celý život. Morální principy zanedbávají snadno dosáhnout svých cílů, nepřátelům nemilosrdným.
29 24 Ryby Dítě narozené po početí v tento den porostečlověkem. Tak, že se nestane darebákem, neměli byste si představit rodiče se špatným zdravotním stavem nebo náladou, nemůžete se vyrovnat.
30 25 Ryby Velmi kontroverzní a obtížné dítě se narodí po pojetí v tento den, rodiče budou muset vynaložit velké úsilí k řešení svých problémů s emocionalitou

Čekání na zázrak

Koncepce chlapce podle lunárního kalendáře

Dalším důležitým tématem v dějinách člověka je oblast dítěte. To se zvláště obávalo královských nebo prostě bohatých a významných rodin a dynastií, protože vždycky potřebují mužského dědice. V dnešní době nejsou otázky dědictví tak akutní, ale mnoho lidí chce tolik získat syna.

Můžete použít čínský nebo japonský kalendář sami a spočítat pohlaví dítěte, nebo jednoduše důvěřovat odborníkům, kteří vám tyto dny vypočítali. V dubnu 2019 pro narození chlapce byste se měli rozhodnout počkat 1, 4-6, 9, 10, 13-15, 18, 19, 22, 23, 27, 28 čísel.

Koncepce dívky podle lunárního kalendáře

Rodiče, kteří už mají divoška a sen o malé princezně, mohou také využít doporučení orientálních moudrých mužů nebo si při koncepci v dubnu 2019 pořídit malou drobečkovou dceru. 20, 21, 24-26, 29, 30 čísel.

Charakter, zdraví dítěte v závislosti na měsíci početí

Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jste v dubnu připraveni otěhotnět, to znamená doporučeníastrologové podle přibližných charakteristik dětí pojatých v jiných měsících roku 2019:

 • květen. Milý a přátelský, ale ne náchylný k pohodlí domova.
 • Červen. Normální děti a snadný přirozený porod.
 • červenec. Porod může být s komplikacemi.
 • srpen. Aktivní lidé pro život.
 • září. Zrodí se okouzlující děti se sklonem ke studiu a šťastnému osudu.
 • Říjen. Budete otěhotnit talentované, ale velmi plaché děti.
 • Listopad. Budou šťastní v rodině, ale žijí bouřlivý a těžký život.
 • Prosinec. Schopní a účelní lidé.

Pokud si uvědomíte, že jste připraveni mít dítě v rodině, pak je třeba použít lunární kalendář k otěhotnění dítěte na duben 2019. Ale nezapomeňte, že byste měli jíst vyvážený a trávit spoustu času na čerstvém vzduchu.