Bambucké máslo (bambucké) na vlasy

Bambucké máslo (bambucké) na vlasy

Bambucké máslo (karite)se již dlouho používá v kosmetologii. Složení bambuckého másla zahrnuje esenciální mastné kyseliny, které mají vysokou schopnost proniknout do struktury vlasů a kůže, čímž poskytujívýživu a hydrataci.

Bambucké máslo se získává z buničiny semen plodů stromu Butyrospermum Parkii jednoduchými slovy stromu bambuckého dřeva, který roste v horkých afrických zemích. Z vybraných surovin lisováním za studena získáme bambucké máslo.

Zevně je bambucké máslo (bambucké máslo) hmota poměrně husté konzistence, bílé nebo smetanové barvy s jemnou ořechovou vůní.

Zvláštností bambuckého másla jekonzistence . Bambucké máslo se taví při lidské tělesné teplotě. Pro snadné použití doporučujeme bambucké máslo uchovávat několik minut ve vodní lázni nebo umístit do nádoby s horkou vodou. Jak teplota stoupá, konzistence oleje se stává měkčí, což usnadňuje jeho použití.

Při péči o křehké, rozlomené, oslabené vlasy , které je často vystaveno chemickým látkám (barvení, propouštění, použití fixačních činidel) a termálním (styling pomocí vysoušeče vlasů a curlingu), je bambucké máslo ) vynikající regenerační, výživný, hydratační a ochranný prostředek . V potvrzení tohoto může sloužit jako celá řada produktů pro péči o vlasy známých kosmetických značek, které zahrnují bambucké máslo (bambucké).

Bambucké máslo pro rybí polévku\ tlze použít hlavně dvěma způsoby - nanášení na vlasy v čisté formě nebo přidávání do olejů v maskách, šamponech nebo balzámech.

Číslo metody 1.

Naneste potřebné množství bambuckého másla na dobře česané vlasy, v závislosti na délce a tloušťce vlasů. Masírujte vlasy jemnými, jemnými pohyby tak, aby byl olej lépe absorbován. Dále, hřeben se vzácnými zuby hřeben vlasy po celé délce pro rovnoměrné rozložení bambuckého másla. Vlasy zabalené v plastovém víčku a pro lepší efekt, zahřáté ručníkem. Maska musí být ponechána 20 - 30 minut. Po umytí si vlasy obvyklým způsobem.

Číslo metody 2.

Bambucké máslo (bambucké máslo) bude skvělým doplňkem jakékoli masky na vlasy , kterou můžete vařit doma.

Masku lze vyrobit výhradně z olejů. Například, vezměte malé množství lněného oleje, přidejte několik kapek vitamínu A a E do oleje, trochu oleje z lopuchu a samozřejmě bambuckého másla. Všechny složky důkladně promíchejte a mírně zahřejte. Maska se aplikuje na vlasy (nebo konce vlasů), potažené gumovou čepičkou a izolované.

Jedním slovem lze bambucké máslo smíchat s jakýmikoli složkami: kuřecí vejce, majonézu, zeleninu a éterické oleje, ovocné nebo zeleninové masky, kosmetické jíly různých barev atd.

Experimentujte, hledejte své jedinečné recepty založené na zázračném bambuckém másle (bambule) a vaše vlasy budou vždy zářit brilanci, krásu a zdraví.