Co nosit culottes v létě 2019: módní obrazy

Culottes dnes se stal hitem v roce 2019, takže stylisté doporučují nosit je v létě prakticky s čímkoliv - ať už je to banální tričko nebo elegantní halenka. V každém případě bude taková kombinace vypadat módně a mimořádně.

Dále v článku jsme uvedli nejvýznamnější a nejživější kombinace s culottes, které se stanou „horkým trendem“ aktuální sezóny.


Vytvářejte módní obrazy v kombinaci s cvočky

Culottes v roce 2019 jsou považovány za nezbytnou věc pro základní šatní skříň. Takovou popularitu získali díky nestandardnímu střihu, díky kterému můžete vytvořit stylový a elegantní obraz jak pro každodenní outfit, tak i večer v kombinaci s vhodně zvoleným topem. Proto, v této sezóně, culottes jsou nejlépe nošeny s takovými věcmi:

  • trička. Navzdory zdánlivě přísné situaci, culottes jsou jednoduše ideálně kombinovány s tričkem jak prostým, tak zdobeným světlými potisky. Jasný kontrastní pytel malých velikostí přes rameno pomůže doplnit obraz.

Poháry s oříznutým vrcholem

  • Hedvábná trička. Jsou nové v této sezóně, identifikující spaní. V kombinaci s manžetami a sportovní botou však vytvářejí vynikající luk pro chůzi.
  • Halenky. Lehké průsvitné styly nebo bavlna s otevřenými rameny budou jen perfektní špičkou. V tomto případě musí být kalhoty monotónní.
  • Košile. To může být buď klasický bílý nebo denim. Inv každém případě s kalhotkami, budou vypadat harmonicky, vytvářejí elegantní vzhled, ve kterém budou koženým páskem a objemovými náušnicemi poslední přízvuk.

Culottes s tričkami a halenkami

Důležité! Letos v létě, stylisté doporučují kombinovat černé culottes s objemné nadměrné košile pro muže. Takový luk bude jen darem pro vytvoření obrazu kanceláře, který může být doplněn barevným lakovým sáčkem.

Zajímavé: Módní těsné kalhoty pro ženy: stylové obrazy

  • Tenký golf. To je ideální způsob, jak nosit kalhotky v chladném počasí. Golf je v tomto případě povolen jak monofonní, tak zdobený různými potisky, ozdobnými vykládkami a výstřihem ve tvaru kapky.

Topné tepláky

Důležité! Dnes je nejmódnější kombinace s krajkovým golfem, vyrobená v pastelových barvách nebo černá. Tato kombinace zároveň vytváří ženský a fatální obraz.
  • Bundy nebo bundy. Další možnost pro chladný letní večer. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že je možné kombinovat takový vrchol s monochromatickými manžetami a zcela mimořádnými modely, zdobenými nejrůznějšími zářivými barevnými potisky.
  • Odizolované vesty. Pruhovaný top dnes není jen jedním z hlavních trendů módních trendů této sezóny, ale také univerzální možností, kterou lze kombinovat s takovými kalhotami. Výsledek je snadnýležérní obraz s nádechem francouzského šarmu. Jako příslušenství, bude konečný dotek velké náramky a tkané slámy shopper taška nebo tablet.

Jasné a stylové snímky s culottes

Důležité! Obzvláště relevantní vzhled vesta s denimovými kalhotami. Takový luk může být doplněn o sportovní obuv a elegantní boty s vysokými podpatky.

Zajímavé: Stylové oříznuté kalhoty: módní obrazy

  • V dresu. Kombinace lehké džínové bundy a kalhotek je trendem letní sezóny. To může být jak objemné nadrozměrné modely, a tenké varianty v podobě bombardérů, zdobené krajkou.
  • Topy. Jeho hlavní předností je, že takový luk významně proměňuje postavu, protože kombinace objemných kalhot a malého topu vytváří vzájemnou harmonii, čímž vyhlazuje linie a činí je měkkými.
  • Šifónové vesty. Originální verze toho, co můžete nosit v létě, a fotografické příklady takových oblečení najdete všude na stránkách lesklých časopisů. Může se jednat jak o barevné produkty, tak o monofonní modely prováděné ve formě jednoduché kapsy.

Culottes a top plodin. Monoluke

S kterým můžete nosit plné kalhoty?

Odborník na módu Evelina Khromchenko tvrdí, že ženy s objemovými proporcemi si mohou dovolit takový neobvyklý styl kalhot. Koneckonců, díky culottes, můžete vizuálně snížit válcování boky a učinit linii pasu poněkud užší.

Myšlenkyobrázky s úplety pro kompletní

Důležité! Pro pusinky je lepší odmítnout modely z tekoucích tkanin ve prospěch přísnějších stylů zdobených vpředu pomocí šipek.

Zajímavé: S co nosit kalhoty s pruhy: tipy, fotky a nápady

V létě lze nosit plné kalhoty v létě s naprosto cokoliv. Mohou to být trička, trička, halenky, košile a dokonce i topy. Ale z vesty v tomto případě je lepší vzdát se, protože horizontální pásek je schopen vizuálně přidat další centimetry nahoře.

Je důležité vybrat si kalhotky a běžné kalhoty podle velikosti

.

Správně vybereme boty

S jakou dvojicí letních bot je lepší nosit takové kalhoty jako kalhotky, naprosto každý majitel těchto módních oděvů v roce 2019 o tom přemýšlí. Konec konců, neobvyklý design a zkrácený střih s nesprávnou kombinací může hrát "krutý vtip", čímž se přidají další objemy a zkrácení délky nohou vizuálně. Proto návrháři doporučují kombinovat culottes s high-podpatky nebo klín boty. To je nejvíce win-win možnost, která určitě nebude kazit tvar.

Kombinace kalhotek s různými botami a jízdou

Kytičky však vypadají velmi originálně s botami a teniskami s nízkým chodem. Tato kombinace je poměrně nebezpečná, takže když se rozhodnete nosit boty bez paty, musíte pečlivě přistupovat k výběru vrcholu, aby byl výsledný obraz vyvážený.

Culottes dobyl moderní ženy nejen svým originálemdesign, ale také pohodlí, protože nedrží pohyby a zároveň, spolu s dobře zvoleným vrcholem, vytvoří elegantní luk.Tak, abyste mohli vidět toto, níže jsme uvedli fotografické příklady nejpozoruhodnějšího oblečení, které inspirovalo více než jednu módy.