Jak stylově kombinovat tippet s kabátem

Chcete vypadat elegantně a stylově letos na podzim?Pak stojí za to zvážit, jak nosit kradu s kabátem.Koneckonců, to jsou dvě věci, bez nichž je těžké si představit podzimní dámský šatník.S jejich pomocí budete vždy neodolatelný, pokud se naučíte správně kombinovat tyto základní předměty.

Dříve, tzv. Obdélníkový tvar, který byl pleten z vlny s mírnou příměsí chmýří.Nyní můžete najít pletené, vlněné, hedvábné a krajkové stoles.

Kradla s kabátem je módní a teplá

Tato šála se v chladném počasí dobře zahřívá a je proto ideální pro deštivý podzim.Zvláštností palatina je, že kromě toho plní dekorativní funkci - zdobí a zdůrazňuje sofistikovanou ženskou postavu.

A co chcete nosit s kabátem?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Zajímavé : Módní a stylové šály sezóny zima 2019-2019

Jak nosit koberec s kabátem?

Za prvé, zvažte, jak nosit špičku s kabátem bez límce, protože se jedná o nejjednodušší variantu, která by neměla způsobit potíže.Nejčastěji jehoovinuté kolem krku, vytvářející hladké vlny, zasahující do dna. Tato možnost se snadno implementuje a vypadá velmi elegantně.

Stole na kabátě

Druhým, neméně zajímavým a snadným způsobem, jak nosit tento šátek, je svázat ho se světelným uzlem vpředu a jemně vyhladit hřbet tak, aby byl obraz viditelný, tisk.

Jak krásně uvázat hrot

Populární je také „francouzský uzel“. Chcete-li ji vytvořit, je třeba složit kradlo na polovinu. Dále ji položte a napněte volné konce do smyčky. Uzel by neměl být příliš těsný, jen lehce ho přesuňte na krk. Volné konce lze pěkně zavěsit nebo dokonce vyhladit.

Francouzský uzel

Zajímavé : Módní trendy zima 2019: nápady s fotografiemi

Máte monochromatickou krádež? Tak proč se ho nesnažte udělat snem. Ne, nemusíte nic sešít, všechno je mnohem jednodušší. Zpočátku se hrot několikrát otočí a několikrát se obalí kolem krku (stačí dvě zatáčky). Dále jsou konce svázané a zastrčené dovnitř. Tímto jednoduchým způsobem můžete udělat imitaci krásného života.

Snud na štěrku

Kravata uzel na takové šátky vypadá velmi působivé. Je však vhodný pouze pro stoly lehké a vzdušné tkaniny. To vše vypadá obzvláště dobře na hladkých plátnech. Ale pletené tak nosit nebude fungovat.

Knot Knot

Jak však praxe ukazuje, ve většině případůPodzimní kabáty mají obojky, a proto věnují pozornost těmto modelům. Koneckonců, mnoho dívek má potíže s oblečením s takovým kabátem.


Samozřejmě, pokud máte stojací límec, pak jsou problémy mnohem méně, protože vám umožní "hrát" s ukradenou, jakmile si přejeme. Nejjednodušší možností je, aby byl „francouzský uzel“ již znám. Toto je univerzální způsob, který funguje ve většině případů.

Palatin na srsti s límcem

Ne všechny obojky „dovolují“, aby se na ně položila špička. To platí zejména pro složité modely, protože může skrýt celou krásu výrobku.

Zajímavé : Módní dámské a pánské šály 2019-2019

Jak nasadit špejl na kabát s kapucí?

Moderní móda nabízí jen spoustu možností, jak nosit špičku s kabátem s kapucí, která volba závisí na vaší náladě.

Fotografie ukazuje několik zajímavých možností, které můžete přijmout.

Palatine na kabátě s kapucí

Pamatujte, že jednoduchý jho není jediným způsobem, jak krásně uvázat pod kapotou podnos. Existují také další, stejně atraktivní možnosti, jak nosit takové příslušenství.

Můžu na hlavě nosit špendlík?

Pokud se nudíte s klobouky nebo nemáte dnes vhodný obraz, pak můžete jednoduše použít obal. V chladném počasí se dokonale zahřeje a váš vzhled bude stylovější.

A tak nemusíteobtíže, níže vám řekneme, jak nosit na hlavě hrot s kabátem (viz foto).

Jak krásné je svázat špičku na hlavu

Zajímavé!Dříve byl tento prvek ženského šatníku navržen speciálně pro nošení na hlavě v zimě.

Módní trendy této sezóny navrhují nosit špičku pro vysoké vlasy a světlý make-up.Hlavní je vybrat barvu čelenky, aby obraz vypadal harmonicky.

Několik základních způsobů vázání palatina na hlavu:

  • Vítr hlavy, počínaje od zadní části hlavy, a kravatu malý uzel na přední části.Konce lze zastrčit pod šál nebo naklonit dozadu a krásně narovnat.
  • Populární je také varianta podobná vázání běžného šálu.Palatine ležel na hlavě a pod bradou kravatu uzel.Konce mohou být ponechány vpředu nebo zpět.V obou případech získáte velkolepý obraz.
  • Nejjednodušší způsob je hodit ho na hlavu a konce by měly být krásně narovnány zezadu nebo vlevo vpředu a druhé by měly být vyhozeny na rameno.

Díky tomuto elegantnímu příslušenství získáte elegantní a tajemný vzhled.


Jak se nosí?

Pokud se rozhodnete nosit tippet, měli byste se naučit několik základních pravidel, která budou vždy vypadat skvěle.

  • Kožešinové stoly se nosí pouze na ramenou.Nelze je zabalit kolem krku, protože dodává objem a nevypadá moc pěkně.
  • Chcivizuálně zvětšit prsa? Pak dávejte přednost stoles, aby odpovídaly vašemu kabátu.
  • Při nošení takového šálu si vždy pamatujte na své držení těla, jak zdůrazňuje svah a závaží.
  • Vyhněte se pestrým stólům, protože je velmi obtížné s nimi vytvořit harmonický obraz. Stačí přidat jeden další detail a bude to vypadat příliš přetížené.
  • U dívek malého vzrůstu je lepší upustit od tohoto módního detailu, protože budete vizuálně vypadat níže.

Nejvhodnější způsoby, jak spojit tippet

To jsou všechny nuance, doufáme, že teď víte, jak nosit špičku s kabátem s kapucí a límcem. Poslechněte si naši radu a určitě budete mít stylový vzhled.

Nosíte stoly?