Moderní nápady design koupelny

Pryč jsou dny, kdy koupelna sloužila jako místo pro banální mytí špíny a vedení marafetu na obličej a vlasy. Moderní představy o interiéru koupelny, které byly navrženy v roce 2019, říkají pravý opak a fotografie nejlepších návrhářů jsou plné různých zajímavých řešení. Dnes je to nejlepší místo k relaxaci a obnovení vitality, aniž byste opustili svůj domov. Správné zonální a dekorační prvky dodají jen harmonii a nezapomenutelný zážitek v této oáze nádherných vůní.


Jak začít návrh

Každá rekonstrukce místnosti vyžaduje určité přípravné práce. Často je problém mnoha lidí při návrhu špatným rozložením prostoru. Dokonce z nejmenší koupelny v každém Chruščov, můžete vytvořit jen módní módní mistrovské dílo.

Zajímavé: Domácí vonné látky.

Nejprve by měly být všechny „extra“ položky vyhozeny nebo převedeny do jiných místností. Například, koš na prádlo, můžete dát v téměř každém rohu bytu. Nákup krásného a stylového proutěného koše z ratanu s různými prvky může sloužit jako předmětSkvělá výzdoba, například v ložnici. Mopy, košťata, poprašky a všechny domácí chemikálie jsou nejlépe identifikovány v malé spížě nebo ve vestavěné skříni na chodbě. Pro skladování dekorační kosmetiky, masek a šamponů je nejlepší volbou jakýkoliv noční stolek v ložnici.

Neexistence dekorativních prvků v malé koupelně způsobí, že místnost bude uklizena

Důležité! Se správným zonováním a distribucí domácích potřeb bude koupelna vypadat pohodlněji a stylověji.

Mnozí lidé se mylně domnívají, že vytvoření krásného interiéru v malé koupelně je nemožné, ale fotografie moderních myšlenek z roku 2019 zcela vymazaly tento nesprávný vzor.

Zajímavé nuance pro Chruščov, které by mělo být zváženo

Koupelna v Chruščově je velmi malý prostor, do kterého chcete strkat vše, co potřebujete. Po instalaci lázně však zbývá jen několik metrů čtverečních. Ale nic není nemožné, a dokonce i s opravou ekonomické třídy, opravdu vytvořit krásný ráj. Designer fotografie z roku 2019 s interiéry koupelen pro Chruščov, nabízí několik relevantních a moderních nápadů, kterým byste měli věnovat pozornost, a to:

  • Především je nutné prostor vizuálně zvětšit. K tomu jsou nejvhodnější lehké tóny, například béžová, mléčná, bledě broskvová a tak dále.
  • Zrcadla jsou samostatnou součástí návrhu, jsou instalovány nejen pro svůj účel, ale také provizuální efekt nekonečného prostoru.
  • Pečlivě zvažte osvětlení v koupelně. Objemné lampy a lampy rozhodně nesedí, budou "brát" příliš mnoho místa, což nestačí. Stojí za to věnovat pozornost reflektorům a učinit z nich víceúrovňové. Rozdělte osvětlení na několik přepínačů a podle potřeby zapněte, čímž vytvoříte úžasnou hru světla z dokonalého jasu do tmavého soumraku.
  • Je lepší použít rohový nábytek a police. Dokonce i rohová koupelna, pokud ji můžete nainstalovat, vám pomůže dostat plnou koupelnu z malé místnosti.

Moderní koupelna v jasných barvách v obvyklém Chruščově

Koupelna s pračkou

Vytvoření vlastního zajímavého interiérového designu koupelny s pračkou v moderním stylu je poměrně jednoduché a není obtížné a navrhované fotografie na toto téma navrhnou několik zajímavých variant.

Instalace pračky v kuchyni není zcela praktická záležitost. Jeho hluk může rušit hosty, a dokonce i samotní obyvatelé během přátelského setkání nebo útulné rodinné večeře. Proto by bylo nejsprávnějším řešením připojení v koupelně.

Koupelna s pračkou vestavěnou do dřezové skříně

Pro uvolnění prostoru je nejlepší instalovat pračku pod dřez. Je praktický a ekonomický pro velmi malé místnosti. Také by byla postavena skvělá volbanábytek a volba "pračky" s předním zatížením.

Důležité! Pokud je pračka instalována pod umyvadlem, doporučuje se předem promyslet veškeré nezbytné komunikace (voda, kanalizace a elektřina).
​​

Úspora místa, dřezu, namontovaného na vrchu stroje s odlitým stolem z přírodního lehkého kamene nebo z jiného kompozitního materiálu. A navíc instalované skříně pod deskou stolu mohou pojmout různé domácí a chemické výrobky, stejně jako šampony, pěny a krémy. Ne méně než původní varianta by byla instalace "položeného" keramického nebo dokonce dřevěného pláště na desku stolu, pokud je rustikální styl v interiéru blízko.

Koupelna se sprchou

Sprchový kout zabere mnohem méně místa než koupelna, čímž poskytuje více prostoru pro realizaci fantazie. Zdobící koupelny se sprchovými kabinami jsou zajímavým povoláním, ale vyžadují důkladnost a přesnost, pokud je samozřejmě touha vytvořit nepředstavitelný interiér, jehož fotografie je hodná nejlepších časopisů.

Kombinovaná koupelna s moderní sprchou

Strop a stěny musí být vyrobeny v jasných a teplých barvách, ale podlaha je nutně o několik tónů tmavší. To vytvoří nepopsatelnou hru barev a vizuálně zvětší prostor. Můžete hrát na kontrast, stěny jsou vyzdobeny v jasných barvách, a podlaha dlaždice - v tmavé čokolády. Je třeba si pamatovat na důležitý bod, kterému se musíme vyhnoutpřítomnost velkých a tmavých objektů nebo kreseb na stěnách.Všechny odstíny tmavého uhlí a inkoustu by měly být malé nebo zcela chybí.

Zajímavé: Koupele pro tělo a duši

Dlažba pro tisk fotografií by byla dobrou volbou pro dekorace na zeď.Vizuálně přidá prostor a vyplní místnost bez WC dodatečným „vzduchem“.V předstihu byste se měli opírat o tmavší vzor, ​​který se bude překrývat s podlahovou krytinou v řadě barev.

Důležité!Pokládka obdélníkové dlaždice výrazně zvětšuje prostor.

Pokud má místnost mít zrcadlo, musí být v tomto případě nutně širší než umyvadlo a mírně vyšší než hlava nejvyššího člena rodiny.Rám pro zrcadlo je lepší zvolit ne objemný a bez sochařství.Stačí dát přednost minimalismu.

Výrobci vyrábějí sprchové kouty kombinované s koupelnou

Střešní strop poskytuje více světla díky odrazům od svítilen.Malá koupelna nezahrnuje příliš mnoho dekorů.Bylo by správnější učinit volbu ve prospěch jednoduchosti a upřednostnit několik prvků.Pak nebude celistvost celého obrazu zničena a koupelna se nezmění do samostatných zón.

Hlavním pravidlem „inteligentního“ designu malých místností je nákup nábytku a všech ostatních atributů pouze kompaktní velikosti.

Koupelna s kombinovanou vanou

Mnoho lidí se staví proti kombinované koupelně, ale pokud se jedná o malý byt nebo soukromý dům, pak z hlediska volného prostoru tato kombinace určitě vyhraje. Pokud má pokoj malou koupelnu a malou toaletu a stěna mezi nimi nenosí, pak spojení dvou kompaktních místností do jednoho bude výhodnější.

Rohová koupelna - skvělá alternativa k obvyklému v omezeném prostoru

Moderní designéři nabízejí širokou škálu fotografických nápadů pro koupelnu se sprchou nebo vanou kombinovanou s toaletou. Dnes se spotřebitelská poptávka výrazně zvýšila, existuje velké množství typů trubek, různých kolen a kabeláží. V malých místnostech by měla být upřednostněna praktičnost a funkčnost. Pokud je zde trochu prázdného prostoru, můžete jej snadno vyplnit krásnou skříňkou, která bude sloužit nejen jako doplněk interiéru, ale také s ní přinese funkčnost.

Zajímavé: Zrcadlo - duše ložnice.

Stavební obchody nabízejí širokou škálu možností obložení stěn s nejzajímavějšími odstíny. To může být námořní téma s měkkými azurovými stěnami a měkkými broskvovými barvami, jejichž motivy se mohou projevit v dekorativních předmětech. Tyrkysové odstíny s přidáním listů nebo květin vytvářejí veselou letní atmosféru. Nebojte se experimentovat s tmavě modrou aani s černými květy, hlavní věc není přehánět to.

Pro ty, kteří se rádi ponoří do teplé lázně, budou moderní technologie schopny vyrobit akrylovou koupel na objednávku v libovolné velikosti. V tomto případě si můžete objednat délku a šířku, aniž byste museli „odnést“ palce od místnosti.

Plán projektu kompaktního uspořádání umyvadla, koupelny a koupelny se sprchou

Umyvadla a WC mísy by měly být namontovány namontované. To neomezuje prostor a vypadá velmi mimořádně. Aby se hygienická nádrž „skryla“, doporučuje se dát přednost výhernímu kompaktu, který bude barevně totožný se stěnami. To znamená, že záchod jako by se slučoval s celkovým designem a nepřitahuje velkou pozornost.

Neobvyklým řešením by bylo schovat záchod za zdobenou malou stěnu. Za prvé, toto složité rozhodnutí vizuálně zónou místnosti, a za druhé, bude skrýt objekt sám. Neprůhlednou stěnu lze ozdobit přírodním kamenem nebo dřevem a těsně nad ní visí háčky na ručníky a froté šaty.

Malá kombinovaná koupelna se sprchovým koutem

Veškeré vodoinstalatérské vybavení by mělo být zakoupeno v jednom konstrukčním klíči, pouze v tomto případě bude místnost tvořena jediným organismem, a nikoli oddělenými nekoherentními složkami.

2017 dalo spoustu moderních nápadů interiérů koupelen, jejichž fotografie jsou volně dostupné všem. Průhledné vany a police, chromovaný dekor, zrcadlovýpermutace a všechny druhy vícestupňových světel - všechny tyto důležité nuance, dnes si můžete snadno koupit a vytvořit tak svou malou útulnou koupel - limit dokonalosti!