Mandlový tvar nehtů - nejlepší nápady na design!

Manikúra na nehty ve tvaru mandlí dává obrovský prostor pro kreativitu. To je hlavní trend roku 2019, který vám umožní vyzkoušet různé návrhy nail art: od klasických až po extravagantní. Uvidíme, kdo je ideální forma nehtů a zda ji lze dosáhnout doma. Budeme také sdílet ty nejlepší návrhy pro mandlově tvarované nehty. Jsme si jisti, že se vám naše nápady budou líbit!

Krásná manikúra na měsíčkovitých mandlících

Zajímavé : Manikúra zima 2019: módní trendy, foto

Pro koho tento formulář

Mandlový tvar je ovál, který se stává ostřejším směrem ke konci nehtu. To nese jméno na počest ořechu mandle, který obrysy se podobají.

Jaký tvar nehtů se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Střední a dlouhé nehty vypadají v této formě skvěle, ale na krátkou délku se tento efekt nedá opakovat. Optimální délka volného hrotu hřebu je přibližně centimetr. Další důležitou podmínkou - mandlový tvar by měl být prováděn pouze na zdravých a silných nehtech. Křehké a křehké riziko se rychle rozpadá.

Hřebíky ve tvaru mandlí

Vedete-li aktivní životní styl a často riskujete rozbití nehtů, je lepší se zdržet vytvářenítakový formulář. Ona také nevejde ženy v domácnosti s velkým seznamem každodenních prací. Typicky, mandlový tvar preferoval obchodní ženy a kancelářské pracovníky s měřeným harmonogramem.

Krásná, ale „křehká“ forma nehtů

Tento design nehtů je ideální pro dívky, které považují prsty za krátké a baculaté. Vizuální prodloužení v tomto případě je to, co potřebujete. Navíc tvar mandlí udělá z rukou ženské a elegantní.

Poznámka: pokud se prsty zdají být příliš tenké, je lepší zvolit jinou možnost návrhu.

Ztělesněte myšlenku doma

V několika jednoduchých krocích můžete vytvořit tuto formu nehtů přímo doma.

  • Mělo by začít s dáváním čtverců nehtům - je to nejjednodušší způsob, jak vytvořit mandlový tvar. Vyzbrojen nůžkami na nehty, stříhejte každý hřebík rovnou linií.
  • Dále je práce na ostrých rozích na okrajích hřebu. Pomocí pilníku na nehty vytvořte tvar prodlouženého lichoběžníku.
  • Vyhlazením rohů a zaoblením čar vytvoříte požadovaný tvar nehtů.

Proces tvorby požadovaného tvaru hřebu

Nejjednodušší způsob je zaregistrovat se u mistra pro manikúru na mandlový tvar nehtů nebo se podívat na podrobné fotografie na internetu.

Zajímavé : Lešticí gel na manikúru s kamínky

Co je trendová manikúra

Odborníci na nehty považují tvar mandlí za ideální, protože mají velký prostor pro kreativitu. Je to na těchto nehtechvypadají skvěle různé techniky manikúry, jejích barev a designu.

Ideální tvar hřebíků pro konstrukční pokusy

Shromáždili jsme pro vás nejvíc trendových nápadů, abyste mohli najít tu nejlepší volbu.

  • Módní trendy francouzské manikúry budou vždy relevantní. Je to samozřejmě klasika, která dokonale zdůrazňuje ženskost a eleganci spravedlivého sexu. Mandlový tvar nehtů ideálně kombinovaný s elegantní bundou. Pokud chcete vizuálně udělat ruce a nehty delší, je lepší dávat přednost jasným barvám této manikúry. Chcete-li použít originální verzi, zkuste použít světlý kryt. Nejoblíbenější typ francouzské manikúry je trojúhelníkový design špiček nehtů. Vypadá to moderní a neobvyklé.

Trojúhelníkový plášť

  • Monochromatické umění nehtů se nevzdává svých pozic. V této sezóně může být manikúra na mandlový tvar nehtů černá, smaragdová, bordová nebo máta. Trend také odstíny malachitu a fialové. Zajímavým řešením by byla kombinace několika barev. Manikérky ráda rozeznávají jeden nebo dva nehty s kontrastním stínem.

Módní odstíny - manikúra máty

  • Pokud se vám nepodařilo vytvořit dokonalý mandlový tvar, krásná matná manikúra pomůže skrýt nedostatky a nesrovnalosti. Tento design nehtů je důležitý pro několik sezón. Fashionistas milují tuto manikúru, protože její originalita anonbanality Pokud si přejete, můžete si udělat módní matnou manikúru doma. K tomu namalovejte nehty běžným lakem a několik minut je přidržte na páře. Spojením matných a lesklých tónů vytvoříte jedinečnou manikúru s vlastním charakterem.

Krásná matná manikúra

  • Stylový ombre efekt se ocitl nejen v oblečení, ale také v manikúru. Na nehty ve tvaru mandlí to bude vypadat krásně, pokud je na základně tmavší odstín laku. Špičky nehtů by měly být lehčí. Můžete použít ombra jako samostatnou manikúru, nebo můžete experimentovat a vybrat si ji jako základ. Ukažte představivost a přidejte k takovému nátěru kamínky nebo trojrozměrné vzory.

Originální ombra na nehtů ve tvaru mandlí

  • Mandlový tvar je sám ozdobou nehtů. S ním bude i ta nejjednodušší manikúra vypadat soběstačně a elegantně. Design ve stylu minimalismu - skvělá volba, která vypráví o dobrém vkusu majitele. Jen - neznamená nudu. Naopak minimalismus vypadá stylově a atraktivně. Profesionálové nail art stále více zastavují výběr jednoduchých geometrických výkresů, nápisů a abstraktních kompozic.

Původní tvar mandlového tvaru

  • Perfektním doplňkem mandlového tvaru je mramorová manikúra. Dnes v trendových pastelových a studených odstínech pro tento design. Zajímavá recepce - k vydáníjeden nebo dva flitrové nehty.

Manikúra z mramoru

  • Fotografie prací moderních mistrů nehtového umění dokazují, že móda pro bílou barvu je zpět. Možná, že děvčata chtějí přidat světlo do ponurého podzimu nebo vypadají elegantně a elegantně na špičkách nehtů? V každém případě, sněhově bílé odstíny dnes na vrcholu popularity v různých technikách manikúry. Zvláště harmonicky světlé barvy v kombinaci s mandlovými nehty. S manikúru přidáte kamínky a perly a vytvoříte luxusní manikúru.

Manikérky zkoušejí v roce 2019 různé vzory na nehtových nehtech. Fotografie jejich práce dokazují - všechny nové nail art je ztělesněním krásy a ženskosti. Každá z těchto manikúr bude vizitkou dívky a řekne ostatním o její péči a eleganci.

Už jste vyzkoušeli mandlový tvar vašich měsíčků?