Módní dámské kabelky 2018-2019: přehled módních trendů

V dnešní době by každá žena měla vědět, které kabelky budou v roce 2018 v módě, protože to není jen praktická součást šatníku. Jsou již dlouho příslušenství, které může doplnit jakýkoliv obraz. Pomocí pravé kabelky můžete prokázat svou individualitu, náladu a smysl pro styl. Módní návrháři nabízejí tolik různých modelů, že je stále obtížnější si vybrat.

Trendy a trendy 2018

Slavní návrháři vytvořili novou kolekci, která dokáže dobýt srdce všech moderních módy. V letošním roce, fair sex mají možnost vybrat si příslušenství podle své oblíbené barvy, stylu, velikosti. Její taška bude nalezena jako zdrženlivý milenec minimalismu a jasná dívka, která raději experimentuje s výběrem šatníku.

Modely jsou prezentovány v různých nepředstavitelných barvách. Zelená, žlutá, červená, modrá,lila, hořčice, karmínové odstíny se staly hlavními trendy nové sezóny. Čím více jasných barev je ve vašem snímku, tím lépe. Barevné schéma je relevantní v každém ročním období.

Kromě odvážných kontrastních kombinací použili designéři ve svých dílech neobvyklé vzory a ornamenty. Jemné květiny, nestandardní tisky, jasné nápisy, 3D obrazy, vzdorná zvířata, hrdinové slavných karikatur, abstraktní vzory - to vše přitahuje pozornost vášnivých módy a způsobuje obdivné pohledy od těch, kteří je obklopují.

Současné modely 2018

Hlavním trendem roku 2018–2019 byly pytle nepravidelného tvaru: lichoběžníkové, kulaté, čtvercové atd. Je také možné zvolit model libovolné barvy a velikosti. Hlavní podmínkou pro návrháře je vytvoření individuálního stylu pro každou ženu módy. To mohou být vaše vlastní nápady nebo hotová řešení pro módní přehlídky. Po přezkoumání fotografií na internetu a na obalech lesklých časopisů, kde se sbírají módní trendy dámských kabelek v roce 2019, si pro tuto sezónu rychle vyberete neobvyklé snímky.

Průhledné pytlové sáček

Sáček s taškami je již dlouho uznáván většinou žen. Jsou praktické, pohodlné a krásné. Ale v létě roku 2018 dostali novou verzi - nyní jsou to průhledné tašky, které se používají nejen k odchodu do obchodu, ale i do každodenního života. Teď vášnivý fashionistas musí udržet pořádek ve své síti, aby vždy zůstal v trendu.

Tašky přes rameno

Těleso kříže bylo již několik let zaslouženě oblíbené. A tato sezóna nebude výjimkou. I přes svou malou velikost jsou tašky v tomto stylu velmi pohodlné a prostorné. Lze je vzít kamkoliv, ruce zůstanou volné a jejich design se hodí do každého luku. To může být omezený model v minimalistickém stylu nebo jasný doplněk, který bude vrcholem vašeho vzhledu. Nové modely jsou vyrobeny z různých materiálů a barev pro každý vkus.

Taška na polštář

Tyto neobvyklé modely se objevily poměrně nedávno, ale již se staly relevantní pro ty, kteří mají rádi cestování. Nová kolekce již byla v prodeji a vy budete moci ocenit kreativitu slavných návrhářů. Tvrdí, že takové příslušenství by bylo vhodné použít v každodenním životě i na společenských akcích.

Nelze tvrdit, že polštářek je užitečný i při práci. Ona nejen vypadá krásně a roztomilé, ale také velmi prostorné a pohodlné použití.

Klasické tašky

Klasické modely podniků stále zůstávají v trendech. Je vhodné používat je na podzim, jít s nimi do práce, s důrazem na obchodní oblek. Jsou vyráběny v různých barvách a velikostech. Podnikatelka vždy vypadá bezchybně a elegantně s některým z těchto modelů. Klasický styl bude vyhovovat nejen obchodním ženám, ale i těm, kteří upřednostňují diskrétní styl při běžném nošení.

Tašky s kožešinou

Nezbytnézimní verze každodenního příslušenství. To může být skromná načechraná spojka nebo roztomilá taška. Tvůrci tohoto modelu zdůrazňují, že srst je používána výhradně přirozeně.

Jakékoliv oblečení v kombinaci s takovým sáčkem bude vypadat luxusně, chytlavě, ale zároveň roztomilé a útulné. Návrháři říkají, že v chladném období by se takové příslušenství mělo objevit v šatníku každé ženy. Mezi nejoblíbenější modely patří:

 • vaky ve tvaru sudu;
 • sáčky z krokodýlí kožešiny a kůže;
 • tygrové a leopardí spojky;
 • kožešinové tašky v kombinaci se sametem nebo velveteenem;
 • Roztomilé tašky se zebra, žirafou nebo kravami.

Tašky na opasku

Toto praktické příslušenství je v módě na jaře roku 2018 a svítí na pódiích Paříže a Londýna. Nyní se stala pohodlnější a funkční. Udělal obrovské množství možností pro každý vkus. Módní návrháři důrazně doporučují používat malé brašny nejen v každodenním životě, ale také na módní párty v kombinaci s koktejlovým oblečením.

Pletené tašky

\ t

Tkaní košů je jedním z hlavních trendů nové sezóny. Jsou prezentovány v řadách nejmódnějších návrhářů na světě. Mohou to být velké batohy s dlouhými úchyty nebo kompaktní spojky s malým popruhem. Příležitostné prostorné tašky nebo malá taška pro publikaci. Integrální příslušenství pro letošní léto.

Kufry a kufry

Stylové kufry, kufry a kufry jsou novinkou pro obchodní ženy.Přitahují pozornost ostatních, ale vypadají velmi elegantně a elegantně.Takové modely jsou vybírány ženami módy, které dávají přednost praktičnosti a přesnosti ve všem.Ale zároveň by měli být v trendu, což je důvod, proč se úhledný malý hrudník bude těšit velký úspěch.A co je důležité, je, že se do něj vejde naprosto všechno a nebude to vypadat giganticky a domýšlivě.

Batohy

V poslední době poptávka po nich rychle vzrostla.To je skvělá alternativa k dámské tašky, které nejsou tak důležité a pohodlné jako prostorné a stylové batohy.Modely, které dnes zdobí regály obchodů, mohou doplnit nejen sportovní vzhled.

Nyní je to skvělý doplněk každodenního, obchodního a dokonce i večerního nošení.

Jejich počet je neuvěřitelně velký: malý a velký, klasický a barevný, s nápisy, potisky, kamínky a flitry.Mezi nejoblíbenější modely patří:

 • ve stylu biker;
 • s kovovým leskem:
 • se třmenem;
 • jsou velmi malé;
 • s roztomilým potiskem.

A které sáčky v novýchSezóna, kterou dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Nakládání...

Módní tašky pro ženy nad 40

Spravedlivý sex by měl být vždy na vrcholu.Čím starší žena je, tím více času se musí věnovat svému vzhledu, výběru oblečení a doplňků.

Správně zvolený sáček po 40 letech se stává indikátorem dobré chuti a elegance dámy.Všechny nové dámské kabelky a módní trendy v roce 2019 můžete vidět na fotografii.

Klasické modely jsou vyráběny v černé, béžové, vínové, bílé a hnědé barvě.Zapadají do jakéhokoliv oblečení, dávají dobře upravený vzhled a zdůrazňují dokonalý smysl pro styl.Ale nejodvážnější dámy, které chtějí vyčnívat z nudných klasických odstínů, mohou věnovat pozornost nejoblíbenějším barvám z roku 2018:

 • scarlet;
 • kovový;
 • žlutá;
 • cihla;
 • kobalt;
 • mrkev
 • močál.

Ženy starší 40 let preferují kožené tašky, které zůstaly v roce 2018 nezměněny.Módní návrháři aktualizovali design, přidali do sortimentu, ale pravá kůže byla a zůstává na vrcholu popularity s omezenými a praktickými dámami.

Vedle milovaných klasiků jsou regály skladovány s kožešinami, semišem, textilními a pletenými taškami.Tam jsou dokonce kombinované modely pro nejodvážnější fashionistas.

Hlavní barvy a tvary kabelek pro rok 2018-2019

Modely vyrobené v černé barvě zůstávají stejné.Jsou relevantní za každého počasí a v každém ročním období.Módní návrháři přidali několik nových.možnosti, ale modely zůstávají v každém případě základní.

Většina návrhářů se spoléhala na všechny odstíny modré. Tato barva vypadá velmi zajímavě a bohatě, díky čemuž dáváte pozor i na běžný každodenní vzhled. Tašky jsou vyráběny ve všech odstínech, představují kolekci Iceberg, Versace, Gucci, Roksanda atd. Módní lávky zdobí jednobarevné tašky, stejně jako modely s popruhy a vložkami v jiných kontrastních barvách.

Nyní si můžete bezpečně vybrat tašku, která bude odpovídat šatům nebo kabátu. Dokonce i když jsou vzory nebo tisk navzájem identické - skvělé.

Čím více zápasů, tím lépe. Dnes je to nejvyšší ukazatel vaší bezvadné chuti.

V nadcházející sezoně byl velitelský titul přidělen na spojky různých tvarů a velikostí. Designéři aktualizovali styl příslušenství a nyní to nejsou jen malé kabelky ve standardních odstínech, ale okouzlující tašky zdobené vzory, kamínky, popruhy a perly. Jsou vyrobeny ze sametové, kožené, saténové a brokátové textury.

Další model, bez kterého si nelze představit stylovou moderní dívku - tašku hobo. To je opačná volba, protože může pojmout mnohem více věcí. Na rozdíl od populárních mikro kabelek jsou tyto modely prostorné, praktické, lze je vzít na cestu a na nákupy.

Enumerate, které dámské tašky budou módní v roce 2018, může být nekonečné. Módní návrháři nabídli obrovský rozsah, který snižuje nabláznivé moderní dámy. S každým novým obrázkem můžete každý den přijít s novým sáčkem. Na fotografii přezkoumejte pouze ty nejmodernější trendy a současné modely.