Jak si vybrat batoh pro město

Městské modely batohů vám umožní vzít si vše, co potřebujete. Například Terra Incognita - batoh s dostatečným vnitřním prostorem a počtem přihrádek. Vždy majitel takového modelu bude schopen nést potřebné věci, zatímco svaly jsou rovnoměrně naložené a ruce vždy zůstanou volné. Tašky v této věci jsou méně spolehlivé.

Svazek

Hlavní rozdíl oproti modelu cestovního ruchu je v objemu. Ramenní tašky pro turistiku mohou mít objem více než sto litrů, protože s nimi často potřebují zásobu jídla a vody několik týdnů najednou. Ve městě nemusíte s sebou nést takové množství jídla a vody, takže vnitřní prostor je obvykle omezen na 30 litrů.

30 litrů bude stačit na to, aby mohla nést sportovní obuv, vyměnitelné oblečení z několika knih. Také si můžete vzít s sebou jídlo a vodu. Proto jsou městské modely velmi vhodné pro 1-3denní výlety mimo město.

Značka

Výběr městského batohu, měli byste přestat zaměřit pouze na známé značky. Právě tyto firmy zaručují dlouhou životnost svých výrobků. Známé společnosti se navíc starají o bezpečnost předmětů uvnitř. Zaměřují se například na úhlopříčku notebooku, takže si ho majitel může vzít s sebou.

Přenosný počítač není jen v sáčku, ale je spolehlivě chráněn před poškozením, prachem a deštěm.

Výrobci se také obávají přítomnosti skrytých kapes uvnitř. Například pro ukládání peněžních klíčů. V takových kapsáchnení možné se dostat ven, takže je vyloučena možnost krádeže cenných předmětů. Není zbytečný v designu bude prostor pro láhev, který se nachází na bocích. Moderní značky dělají i výstupy pro vodiče sluchátek přístrojů uvnitř.

Další důležitá kritéria výběru

\ t

Kromě výše uvedených doporučení by měl kupující věnovat pozornost:

  • vzhled výrobku. Naštěstí výrobci mají modely jakékoli barvy, které lze zvolit v závislosti na osobních preferencích. Každý batoh přichází v desítkách barev;
  • kvalitní materiály a spojovací materiál. Výběr produktů slavných značek, nemůžete pochybovat o jeho vysoké kvalitě a životnosti. Výrobci se obávají zákazníků a vlastní pověsti;
  • objem. V závislosti na vašich koníčcích může být toto číslo 15-30 litrů;
  • počet kapes.

Dobrý batoh pro město je nepostradatelnou věcí. Během dne musíte překonat mnoho kilometrů, a pokud vše, co potřebujete, je na ramenou a zádech, ušetří vám to od únavy. Dokonce i plně vycpaný batoh netlačí do zad nebo ramen: vnitřní stěna je tuhá.

Moderní výrobci nabízejí obrovské množství ženských a mužských modelů. Nejedná se pouze o barvu nebo objem, ale mají promyšlený design do nejmenšího detailu: dámské modely mají vše, co je pro dívky nezbytné. Kromě možnosti pohodlného přenášení věcí mají batohy pozitivní vlivformování postoje.