Moderní účesy pro plnou tvář

Pro ženy s plnou tváří dnes bylo vynalezeno mnoho tvarů stříhání, které vytvářejí ženský obraz a zároveň vizuálně skrývají nadměrnou kruhovitost, kterou lze vidět na fotografii s reálnými příklady před a po návštěvě kadeřníka. Jedná se o tyto účesy, budeme s vámi mluvit později v našem článku.

Kadeřnické účesy

Zajímavé : Módní účesy, které nevyžadují styling

Základní tipy od špičkových stylistů

Hledání vhodných možností pro účesy pro dívky s plnou tváří není tak problematické, jak se zdá na počátku. Hlavní věc - dodržovat několik pravidel, které pomohou umístit akcenty, čímž se upraví vzhled.

Jaká délka vlasů je vhodnější pro celou tvář?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
  • Zvolte srážky, ve kterých je objem poskytován v oblasti koruny. Ale z bujných možností rámování obličeje je lepší odmítnout, protože to ještě rozšíří.

Srážky, které zrakově tvrdohlavý obličej

Zajímavé : Účesy s rány (foto)

  • nejvíceoptimální délky jsou prameny dosahující úrovně lícních kostí. V ostatních případech je délka zvolena mistrem individuálně s ohledem na vlastnosti exteriéru.
  • Nevzdávejte se tak módního účesu jako okraj. Díky tomuto přídavku můžete nejen skrýt viditelné vady, ale také přeměnit obraz, což je zajímavější a ženský.

Střih s třeskem

Vyvarujte se dokonale rovných a rovných rán. V tomto případě by měla být volba provedena ve prospěch prodloužených nebo šikmých hrotů.

  • U žen, které upřednostňují středně dlouhé vlasy, by měla být jejich pozornost věnována kaskádovým srážkám s malým obličejovým rámem v podobě stupňovitých přechodů a lehkého odstupňování.

Dlouhé stříhání vlasů na celý obličej

Pro dívky s dvojitou nebo velkou bradou jsou účesy až po linii ramen nesporným tabu, protože tuto nevýhodu nejen zdůrazňují, ale také vizuálně ještě plnší.

Zkrácená délka

Takové srážky jsou základní volbou pro majitele plného obličeje, protože nejen vizuálně vykreslují svůj vzhled, ale také dodávají svým vlasům další objem, což je důležité zejména pro dívky s tenkými vlasy.

Střihy pro baculaté dívky

Hlavní věc - nepřehánějte to s délkou, takže na konci hotový účes nebyl příliš krátký a nevypadal směšně. Doporučujeme vám proto dát přednost těmtoFormuláře:

  • Bob . To je jeden z nejmodernějších účesů, který se používá pro krátké prameny. Vzhledem k tomu, že kadeřník nezávisle volí délku, tento účes vizuálně zužuje obličej a obraz jako celek ho činí originálním a efektivním.

Fazole pro kulatý obličej

  • Asymetrie . Kreativní účes, který je díky svému neobvyklému tvaru vhodný pro dívky s naprosto libovolným tvarem a tvarem obličeje. Jeho charakteristickými rysy jsou otevřená časová zóna a přídavný objem v korunce. Pokud jde o rány, musí být nutně protáhlý a má šikmý tvar s ohnutými špičkami.

Asymetrický řez

Zajímavé : Vždy módní účes: fotografie s rány a bez

  • Caret . Zvláště krásné a velkolepé na dívkách s plnou tváří vypadá ve tvaru auta s dokonale rovnými prameny pod bradou. Ale pro majitele příliš baculatých tváří by měla být upřednostněna asymetrická forma čtverce s prodloužením vpředu. Také v tomto případě rány nebudou bolet.

Čtyři kusy pro kulatý obličej

  • Pixie . Jedná se o velmi univerzální formu účesu, která je vhodná pro ženy jakéhokoli věku, zejména pro seniory. Kromě skutečnosti, že takový účes proměňuje a osvěžuje obraz, také vizuálně omlazuje.

Módní snímky

Hlavní nevýhodou skřítků je potřeba častých šamponů a návštěvkadeřník pro korekci tvaru při růstu vlasů.


Průměrná délka účesu

Ačkoli délka pramenů, dosahující úrovně ramen, není nejvhodnější pro dívky s kulatými tvářemi, stále existuje několik účesů, které stojí za to věnovat pozornost. Mezi ně patří:

  • Kaskáda . Tento účes je považován za ideální volbu pro dívky s plnou tváří a krátkým krkem, protože hlavní zaměření je přeneseno do obličeje, čímž se zvýrazňuje jeho důstojnost. Kaskádové srážky se navíc snadno udržují a umožňují experimentovat s obrázky.

Kaskáda na kulaté ploše

  • Prodloužený bob s bobovými prvky . V tomto případě je velmi důležité zachovat vícevrstvost při vytváření zvolené formy, takže na konci bude hotový obraz lehký a vzdušný. U konzervativnějších jedinců může být takový sestřih doplněn třeskem, jako na příkladu fotografie v našem výběru.

Dlouhý caret

Srážky za dlouhé prameny

Navzdory tomu, že dlouhé účesy se nedoporučují dívkám s plnou tváří, mají právo na existenci. Nejlepší možností by mohla být stejná kaskáda, aurora nebo žebřík. Tyto účesy vám umožní experimentovat s obrázky každý den a vytvářet módní styly, které splňují současné trendy. V tomto případě je lepší se zabývat možnostmi, které vytvoří další objem, zejména v kořenové zóně. Může to být velké kadeře nebo světlokudrlinky. A tady je lepší odmítnout stejné prameny.


Jak vidíte, pro majitele plné tváře se zaoblenými tvářemi existuje mnoho originálních a nejdůležitějších módních účesů, které mohou být přidány s rány nebo stylovou asymetrií. Fotografie vlasů před procesem řezání a poté, co jsme přinesli náš výběr, abyste sami mohli být přesvědčeni o nápaditosti a originalitě těchto účesů.

Jaký typ účesu preferujete?