Lunární koncepční kalendář na srpen 2019

Při plánování zvyšování rodiny berou mladí rodiče v úvahu mnoho faktorů, a to z toho důvodu, kdy se dítě narodilo a kdy se dítě narodilo, závisí jeho pohlaví, charakter a zdraví. Nesmíme zapomenout na činnost družice Země v tomto důležitém procesu, abychom mohli vše správně dělat, použijte lunární kalendář počatého dítěte na srpen 2019.

Koncepce lunárními rytmy

Tisíce let, dědicové trůnů, vznešené narození začalo teprve ve dnech lunárního kalendáře, protože někdy osud celého národa nebo země závisel na tom, jak by bylo odvážné, rozumné a dalekozraké narozené dítě. Byly vzaty v úvahu všechny faktory, měsíc početí, fáze měsíce, konkrétní den, procházející souhvězdím, všechny nebeské jevy a kataklyzmy. Dlouhou dobuHlavní trendy jsou jasné:

 • Nejlepším dnem pro koncepci je 28, zrodili se šťastní lidé a miláčci osudu, skutečné velké osobnosti.
 • Další den - 29, naopak, je považován za mimořádně nežádoucí, protože bude vytvořen darebák a despot skutečně globálního měřítka. Když vezmeme v úvahu malý časový interval mezi těmito dny a nízkou rychlostí spermií, je možné, bohužel, snadno pochopit jeho úplný opak místo hrdiny.
 • Velký den pro počátek je ten, který se shoduje s lunárním dnem, na kterém se narodila nastávající matka, pokud byl úspěšný, samozřejmě.
 • Zde je období pár týdnů před a po narozeninách rodičů je velmi nežádoucí.
 • Neexistují žádné představy o úplných měsících, zatměních, meteorických sprchách a dokonce i pár dní, než by neměly být zkoušeny.
 • To platí i pro přírodní katastrofy, jako jsou bouře, silný déšť, sněžení, bouře, tsunami.
 • Je považován za nejlepší čas pro koncipování nejzdravějšího dítěte - fázi rostoucího měsíce, blíže úplňku.

Lunární kalendář pojetí -příznivýa nepříznivý den v srpnu 2019

Vliv družice Země je tak velký, že astrologové šli se setkat s těmi, kteří považovali za obtížné určit příznivý čas a udělali lunární kalendář zdraví, výživy a koncepce pro srpen 2019 pro každý den v tabulce.

.319)

Scorpio

330)

Scorpio

341)

Střelec

375)

Kozoroh

386)

Kozoroh

Den srpna

Lunární dny

Měsíc v znamení zvěrokruhu

Doporučení

1

29, 30-1

Leo

Představíte si silného a silného člověka, který bude žít bouřlivý, ale velmi jasný, dlouhý a šťastný život.

2

1-2

Leo

Nový Měsíc oslabí pozitivní předpovědi a počaté dítě nebude tak nezávislé, bude potřebovat pomoc a vedení po celý svůj život.

3

2-3

Panna

Ukáže se živé a velmi aktivní dítě, v dětství to bude hrozný bojovník a divoška, ​​takže byste ho měli od útlého věku naučit disciplíně.

4

3-4

Panna

Budeš si představovat skutečného stratéga, bude velmi talentovaný, ale náchylný k tomu, aby dosáhl svého postavení z pozice síly, bude velmi důležité v něm vštípit koncept normálních lidských morálních norem.

5

4-5

Váhy

Narodí se věčné dítě, které ohromí ostatní naivitou až šedivými vlasy.

6

5-6

Váhy

Není to zvláště vhodná doba, protože dítě bude velmi nejednoznačné. To samo o sobě bude škodit lidem, ale bude muset také odpovědět na své zlo v plném rozsahu. Je třeba dodržovatdítě se naučilo správné poučení ze všech životních situací.

7

6-7

Zdravé a harmonické dítě, stabilní život, omezený temperament.

8

7-8

Normální zdravé dítě s vyrovnanou povahou a dlouhým šťastným životem.

9

8-9

Narodí se satanské dítě, s nímž budou trpět rodiče a všichni kolem něj.

10

9-10

Střelec

Kategoricky nežádoucí čas se stane buď ďáblem pekla, nebo velkým asketickým a spravedlivým, že oba nejsou vůbec.pro všechny.

11

10-11

Kozoroh

Aktivní a oddaný nástupce rodu, úzce spjatý s duchy svých předků a naslouchající jim po celý život.

12

11-12

Dítě se narodí s úžasnými léčivými schopnostmi, velkým léčitelem a intuicí, které zachrání více než jeden lidský život.

13

12-13

Toto dítě vydrží mnoho pokusů, ale bude se vyrovnat se všemi a vyjít ze všech obtížných situací se ctí, protožecharakterizované vysokou spiritualitou a morální čistotou.

14

13-14

Vodnář

Tato osoba bude mít zaručenou mocnou mystickou schopnost, protože má vrozené spojení se světem duchů, kteří mu pomáhají, chrání a poskytují rady.

15

14-15

Vodnář

S největší pravděpodobností lze toto období připsat příznivým dnům měsíce, kdy se dítě narodilo podle lunárního kalendáře na srpen 2019. Koneckonců, jeho hektický život bude nakonec úspěšný, a co je nejdůležitější, rodiče by nikdy neměli hádat na způsoby.

16

15-16

Ryby

Osud toho, kdo se narodil, bude bouřlivý a tvrdý, bude hozen a nesen životem, jako v rozbouřeném moři. Nikdy nelhejte v tento den, dokonce ani v malých věcech, protože pak bude podvodník a lhář.

17

16-17

Ryby

Budeš si představovat pravého anděla, tolik bude laskavý a trpělivý lidmi, zvířaty a rostlinami. Obrátí se na něj s žádostí o pomoc a radu.

18

17-18

Ryby

Emocionálně nestabilní člověk s horečnou povahou a temperamentem, který mu nepřinese štěstí ani jeho rodičům.

19

18-19

Beran

Velmi silná a klidná osobnost je nemožné ho rozhněvat nebo ho rozzlobit, ale stěží se odváží ho urazit, protože má vnitřní jádro a vytrvale se drží své životní linie.

20

19-20

Beran

Představíte si skutečně smrtelného svůdce, který povede bouřlivý a plný nebezpečí a vášní.

21

20-21

Býk

Nadané dítě, ale s velmi složitým vnitřním světem, pokud není včas zasláno, může jít na temnou cestu.

22

21-22

Býk

Bude se zrodit budoucí vědec a jen velmi moudrý člověk s neomezenými schopnostmi a vynikající povahou.

23

22-23

Býk

Duplicita koncipovaná v tento den může být prostě ohromena, sotva budete vidět jeho triky od velmi mladého věku, ale v životě bude velmi dobře postupovat.

24

23-24

Gemini

V tento den je třeba být velmi opatrný a člověk by měl podstoupit úplné lékařské vyšetření, jinak bude k nepříjemné povaze dítěte přidána kytice dědičných odchylek.

25

24-25

Gemini

Dítěbude velmi obtížné, protože bude mít vážné problémy s interakcí s okolním světem a lidmi. Bude však inteligentní a velmi zajímavý jako člověk.

26

25

Rakovina

Velmi tajná a obtížná osoba se narodí s velmi složitou psychickou organizací, která bude potřebovat pomoc po celý život při řešení svých dilemat.

27

25-26

Rakovina

Laskavější a měkčí rodiče jsou, měkčí a přitažlivější jejich dítě bude, jen radost pro každého. Ale bude v dětství nemocný, všichni budou trpět, ale později vše projde.

28

26-27

Leo

Velký člověk, který bude nejoblíbenějším sexem, velmi přitažlivým sexem, ale bez posloupnosti zlomených srdcí v životě. Milovník nových, cestování, objevů.

29

27-28

Leo

Báječné štěstí, jen drahocenný cíl a sen všech rodičů. Štěstí je jen ve všem, narodil se s "stříbrnou lžičkou v ústech."

30

28, 29-1

Virgo

Nejnepříznivější den, protože se narodí morální monstrum a monstrum.

31

1-2

Panna

Dítě je zaručeno ochranou vyšších mocností, bude žít jasný a velmi bohatý život,ale charakter nebude snadné.

Věda o poli nenarozených dětí

Jedna z nejzajímavějších otázek pro mladé rodiče byla vždy o oblasti budoucího dítěte a jak ji vypočítat, je možné si ji naplánovat v době početí. Teoreticky je pravděpodobnost, že bude mít chlapce nebo dívku 50:50, záleží na ničem jiném než na kombinaci genů ve fúzi ženského vajíčka a samčí spermie. U žen, pohlavní buňka obsahuje 2 identické XX chromozomy, a u mužů tam jsou 2 různé X a Y. Když novorozenec je koncipován, náhodná fúze jednoho z chromosomů od každého rodiče nastane z každé buňky; Pokud Y, pak - chlapče. V praxi však poměr mužů a žen na světě kolísá a v různých časech se rodí různý počet mužů a žen.

Dva američtí vědci Shetlz a Roervik pokračovali ve svém výzkumu v této oblasti a pečlivě studovali zvláštnosti procesu hnojení a faktory ovlivňující fúzi pohlavních buněk různého složení.

Identifikovali řadu vzorů:

 • Spermatozoa jsou velmi pohyblivé, ale často umírají v pochvě, zejména v případě, že v důsledku odchylek a nemocí má žena zvýšenou kyselost v genitálním traktu.
 • Čím blíže je ovulace, tím je pravděpodobnější, že pohlavní buňky se sadou XY dosáhnou vaječné buňky.
 • Pro narození dívky je lepší si představitdítě 2-3 dny před ovulací.
 • Pro stanovení doby ovulace se měří bazální vaginální teplota během několika měsíců za použití různých metod.
 • Není nutné otěhotnět dítě déle než jeden den po ovulaci, protože to zvyšuje riziko vrozených vad plodu.

Co musíte otěhotnětdívku

Bez hlubokého systematického vědeckého bádání našli filisténi také zajímavé zákonitosti v přípravě a procesu koncepce. Aby se dcera narodila, musíte se v intimní třídě řídit některými pravidly:

 • Mělký průnik má příznivý vliv na narození dcer.
 • Zpravidla se nejlépe hodí klasická misionářská a postranní pozice s mírně předepnutými koleny.
 • Žena nemusí skočit hned po pohlavním styku, je lepší ležet 10-15 minut v klidném a uvolněném stavu.
 • Čím méně často máte sex, tím větší je pravděpodobnost, že si otěhotníte dívku.

Nejen intimní život, ale také dieta nastávající matky ovlivňuje narození dítěte určitého pohlaví. Chcete-li si představit dceru v období předcházejícím tomuto období, počínaje začátkem menstruačního cyklu, měli byste následovat určité menu:

 • Měl by mít zvýšený obsah vápníku a hořčíku.
 • Pít čaj, kávu, minerální vodu s vysokým obsahem draslíku, přírodní šťávy.
 • Ze zeleniny dávejte přednost lilku, mrkvi s řepou, okurkám acibule.
 • Jezte spoustu čerstvého a sušeného ovoce, džemů, medu.
 • Vejce mohou být, ale maso by mělo být zlikvidováno nebo omezeno na minimum a upřednostněno bílé.
 • Žádné ořechy, brambory, rajčata, fazole, olivy, kukuřice, melouny.

Co je třeba k otěhotněníchlapců

Jestliže spermie vnikne přímo do děložního čípku během pohlavního styku, pravděpodobnost otěhotnění chlapce se dramaticky zvýší. Proto, aby bylo možné představit syna, jsou doporučeny pózy s hlubokým proniknutím, například muž zezadu nebo žena shora. Důležitý je také častý sex, aby se zvýšila mobilita mužských zárodečných buněk jejich neustálé obnovy v ejakulátoru.

Je také velmi důležité dodržovat zvláštní dietu, například francouzštinu. Podle odborníků se zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění chlapce o téměř 80%:

 • Spousta mořských plodů, ryb, červeného masa.
 • Všechny druhy ořechů, kaše bez vaření, rozinky.
 • Vyhněte se kyselým potravinám, jako jsou okurky.
 • V žádném případě nepoužívejte mléčné a mléčné výrobky.
 • Stojí za to dodržovat tuto dietu několik měsíců před datem plánované koncepce.

Není nutné vyloučit ani vědecký ani domácí přístup k otěhotnění dítěte, protože jeho zdraví, temperament a osud jsou tak úzce spojeny s dalším životem všech členů rodiny. Neměli byste odmítnout informace z lunárního kalendáře počatého dítěte na srpen 2019, protože jeho doporučení je tak snadné splnit, alefixace nežádoucích účinků bude nemožné.