Lunární koncepční kalendář na říjen 2019

Všechno na Zemi je ovlivněno měsícem, změny v jeho fázích vedou ke změně našich životních sil. Aby bylo možné tyto užitečné informace využít co nejúplněji při rozhodování ve vašem životě, věnujte pozornost lunárnímu kalendáři počátků dítěte na říjen 2019.

Jak si vybrat datum početí podle měsíčních rytmů

Poté, co se rozhodli získat dítě, všechny páry sní o zdravé dítě. Samozřejmě bych chtěl, aby měl otevřený charakter a šťastný osud, a přesně definoval své pohlaví. Zde astrologové přicházejí na pomoc budoucím rodičům, protože studují vliv Měsíce na koncepci více než sto let:

 • Koncepce na novém měsíci bude mít za následek, že se vaše dítě narodí jako slabá a příliš měkká osoba.fyzicky slabé. Rodiče se budou muset neustále starat o své zdraví a chránit před těžkostmi osudu a pachatelů až do své smrti.
 • První fáze měsíce slibuje zrození krásných, veselých dětí s veselou a citlivou povahou. Budou dobýt všechny kolem s jejich brilancí a optimismem, a všechny jejich životy budou obklopeny přáteli a kamarády.
 • Děti pojaté ve druhé fázi měsíce budou fyzicky silné a vysoce cílené. Budou projít životem sebejistě, aniž by se otočili od zvolené cesty a dosáhnou jednoduše kolosálního úspěchu.
 • Toto pojetí v úplňku není zvláště dobrá volba, protože egoista se narodí s extrémně nevyváženým charakterem, často se rozzlobí a dá rodičům a ostatním spoustu problémů a potíží. Ano, a nastávající matka během těhotenství bude mít těžký čas, protože toto období bude obtížné, během porodu mohou být komplikace.
 • Nelze říci, že děti ve třetí a čtvrté fázi měsíce budou zlí lidé, prostě nemůžete čekat na lehkost a radost. Jsou velmi nároční na sebe a na ostatní, budou se snažit o seberealizaci a seberealizaci po celý život. Často mezi nimi je ticho a poustevníci, kteří se zdráhají přistupovat.
 • Podle obecných pozorování je nejlepším časem si představit rostoucí měsíc.
 • V žádném případě by neměl být těhoten během zatmění měsíce a slunce. Výsledek takového jednání nebude nikomu předvídán a takové dítě bude pro matku v procesu velmi těžké.a narození.
 • O této skutečnosti je více zajímavých pozorování. Pokud si představíte dítě v době, kdy se blíží datum narození matky nebo v jednom měsíci s ní, pak se s největší pravděpodobností narodí dívka. Totéž lze říci o narození chlapců, ale zde vše odpovídá datumu narození otce.
 • Nezapomeňte na další zajímavé pozorování, i když se přímo netýká lunárních cyklů. Dvoutýdenní období před a po narození matky bylo po dlouhou dobu považováno za velmi neúspěšné pro pojetí potomků.

Lunární kalendář pojetí - příznivé a nepříznivé dny v říjnu 2019

Aby bylo možné získat co nejpřesnější doporučení týkající se plánovaného rozmnožování ve dnech zvoleného měsíce, je nejjednodušší číst měsíční kalendář výživy a koncepce zdraví pro říjen 2019. Profesionální astrologové v říjnu doporučují otěhotnět děti v první polovině a nesnaží se to dělat ve druhém. půl měsíce. Všechna data o dnech zadaných ve vhodné tabulce:

Další velmi kontroverzní den, hodně záleží na tom, jak rodiče vychovají dítě, ať už nebudou ležet v den početí.

Den října

Lunární dny

Měsíc ve zvěrokruhu

Doporučení

1

3-4

Štír

Skutečný divoška se narodí bez ohledu na pohlaví, zaplní mnoho kuželů v dětství a dospívání, ale účelnost a silná vůle přispějí k dosažení všech výšek, zejména v oblastech, kde jeho vůdčí vlastnosti a neochvějnostvůli vyhrát

2

4-5

Štír

Dítě pojaté v tento den bude naprosto nepřizpůsobeno realitě života, vždy bude potřebovat podporu, podporu a instrukce.

3

5-6

Střelec

Zrodí se nádherné, sladké, lehce naivní dítě, je škoda, že tuto naivitu uvede v dospělosti.

4

6-7

Střelec

Den je nejednoznačný, protože si představíte osobu, od které můžete něco očekávat. Udělá chyby a špatné skutky a lidé v odezvě mu také nebudou oddávat svou lásku a poctivost. Vždy se ale naučí lekce a bude se svým osudem spokojen.

5

7-8

Kozoroh

Zrodí se velmi silné a harmonické dítě s vynikajícím zdravím a velmi stabilní psychikou.

6

8-9

Kozoroh

Začíná satanský den a je naprosto kontraindikován pro pojetí ze zřejmých důvodů. Kdo chce porodit a vychovávat hrozné muže, zbavený laskavosti a soucitu?

7

9-10

Vodnář

Tato osoba bude mít velmi silné spojení se svou rodinou, tedy při počátcích rodičůby se měli obrátit na své mrtvé příbuzné a požádat o šťastný osud a pomoc s koncepcí a narozením.

8

10-11

Vodnář

Budeš si představovat vynikající dítě, velmi oddané své rodině a rodičům, zdvořilé, vzdělané a pozorné. Nesmí dosáhnout velkých výšek, ale bude to opravdu radost a útěcha v rodině.

9

11-12

Vodnář

Dítě se narodí s těžkým, ale velmi zajímavým a naplňujícím životem, protože jeho posláním je pomáhat lidem, léčit jejich těla a duše, a nezáleží na tom, na co upřednostní.

10

12-13

Ryby

V tomto bodě Fortune nařídil dát stejné šance: 50:50. Její domácí mazlíček se narodí a šťastná nebo dokonce taková smůla předjede dítě, což je hrozné si představit. Stojí to za riziko? Rozhodnutí je vaše.

11

13-14

Ryby

Intuice je hlavním darem dítěte, které bylo v tento den koncipováno. Není divu, protože bude mít svůj vlastní speciální kanál se světem duchů, který mu bude celý život pomáhat.

12

14-15

Beran

13

15-16

Beran

Zrodí se opravdový dobrodruh a humanista, milenec zvířat a rostlin. Vždy bude na straně dobra a štědrosti vůči všem živým věcem, i když to není vždy zasloužené.

14

16-17

Úplněk

Beran

Den není vůbec snadný a úplněk ho činí zcela nežádoucím.

15

17-18

Býk

Zrodí se velmi silná a silná vůle, která se nezkrotí pod údery osudu a nikdo nebude mít právo mu říkat, jak žít, protože jeho účelnost může být prostě závidění.

16

18-19

Býk

Pracovitý, vyrovnaný člověk se narodí po pojetí v tento den. Bude poněkud nakloněn pesimismu a ústupu. Nejdůležitější věcí je nenechat ho upadnout do deprese a černého melancholie, jinak by mohl věci zkazit.

17

19-20

Gemini

Jeden z příznivých dnů měsíce pro otěhotnění dítěte podle lunárního kalendáře na říjen 2019. Zrodí se světlý člověk s bohatým vnitřním obsahem, hlavní věc je nezmeškat ho tak, aby emocionalita nevedla k zakřivené cestě.

18

20-21

Dvojčata

Dítě v tomto období budepotřebují morální podporu svých rodičů a hodně v jeho životě bude záviset na jeho prostředí.

19

21-22

Dvojčata

Narodil se úžasný blbeček. To je někdo, kdo nebude muset být poháněn silou na lekce, protože celý jeho život bude přitahován k novým znalostem. Ano, a v životě bude vždy zdůrazňován základní, dokonce i neřešitelný.

20

22-23

Rakovina

Další den extrémů, ale ještě dramatičtější, protože je v sázce narození génia nebo mentálně postiženého. To platí zejména pro páry v rodině, které mají závažné dědičné nemoci, rozhodně by se neměly stavět na sebe a dítě na takové riziko.

21

23-24

Rakovina

Zrodí se opravdový politik, protože jeho pravý vzhled je nepravděpodobný, že ho někdo bude moci skrýt pod maskou od útlého věku. Osobnost se samozřejmě narodí mimořádně.

22

24-25

Lev

Narodilo se nádherné dítě, sladké a laskavé. Ale bude v dětství nemocný! Dare, jsou-li připraveni projít.

23

25

Leo

Jaký roztomilý a přátelský člověk bude v tento den počat! Oblíbený druh opačného pohlaví, cestování, živé dojmy a veselé společnosti.

24

25-26

Virgo

Zrodí se velmi dobrý člověk, který odpustí ostatním, protože je trpělivý lidskými slabostmi, ale běda tomu, kdo překračuje hranici. Může se jednoznačně postavit, takže si neměli otestovat trpělivost.

25

26-27

Virgo

Jednoduchost dítěte, které bylo v tento den počat, je pouze maskou, za níž je velmi silná osobnost. On není osudový hrdina, ale ne mumlá, on nedovolí, aby byl tlačený kolem.

26

27-28

Váhy

Zde se zrodí výjimečné štěstí, všechno bude hladké a snadné po celý život. Ano, a lidé, které nezpůsobí závist, ale jen obdiv a lásku.

27

28-29

Váhy

Ihned po takovém úspěšném okamžiku pro koncepci je vždy den, který byl zakázán pro plození více než sto let. V tento den bude skutečný nepřítel lidstva koncipován - zradný a zlý.

28

29, 1-2

Štír

Velký den pro pojetí, protože se narodí dítě, které bude po celý život chráněno vyšší mocí - co jiného je zapotřebí pro jeho pohodu! Bude hezký a velkorysý, činy a duše.

29

2-3

Štír

Zrodí se silná a velmi nekompromisní osoba, ale ne každý by měl být měkký! Někdo musí být tvrdší, aby převzal odpovědnost za všechno, co se děje, a vyrovnat se s různými abnormálními situacemi.

30

3-4

Střelec

Narozené dítě bude muset být udržováno pod kontrolou od dětství, protože bude dalším divokem a tyranem. Pokud tento okamžik nezmeškáte, pak všechno půjde dobře.

31

4-5

Střelec

Velmi těžký den, protože dítě, které se narodilo v tento den, bude muset zaplatit všechny své chyby a špatné skutky v životě se zájmem, ne každý se s tím vyrovná.

Koncipovat přísně podle vědy dívku nebo chlapce

Kromě toho, aby bylo dítě zdravé a šťastné, mnoho mladých rodičů by také chtělo obdržet odpověď na otázku: jaké pohlaví bude dítě koncipováno v daný den? Existuje mnoho různých kalendářů, zejména východních, kde můžete získat odpověď na tuto otázku s úžasnou přesností. K této otázce můžete přistupovat také z vědeckého hlediska:

 • Již dlouho je známo, že míra obnovy těla u mužů a žen se vyskytuje v různých časových intervalech: u mužů ve 4. ročníku au žen ve třetím věku. Věk otce a matky rozdělujeme na 4 a 3 a určujeme, který genetický materiál je mladší. Proto se narodí pohlaví dítěte.
 • Existují úvahy o tom, že v rodinách, kde je manželkastarší než její manželka se narodila první dívka.
 • Samozřejmě je možné provádět přísně medicínské studie oplodněného vajíčka, ale to platí pouze v případech IVF, jinak je přirozeně považováno za neetické.
 • V případech, kdy je riziko, že nemocné dítě je vysoké, se používá diagnóza genomu plodu, pak se samozřejmě stává, že pohlaví plodu je známo, ale toto již nastává po početí.
 • Existuje celý seznam produktů vyvinutých odborníky na výživu pro pojetí dítěte určitého pohlaví.Maminky budoucích chlapců musí jíst červené maso, ořechy a vyhnout se mléčným výrobkům.Maminky budoucích dcer mohou jíst mléčné výrobky a sladkosti, jemné bílé maso.

Lunární kalendář narození dítěte na říjen 2019 pomůže nastávajícím rodičům vyhnout se mnoha problémům s výchovou budoucích potomků, pomoci mu v životě s radou nebo podporou, vychovávat silnou osobnost avyhnout se problémům .