Jak zvýšit rty doma?

Chutný, sexy, přitažlivý a svůdný ... Takže silná polovina lidstva může povzdechnout vaše rty! Pokud vás příroda obdařila nedokonalými rty a chcete ji opravit, neměli byste se okamžitě uchýlit k drastickým opatřením - dohodnout se na konturování, permanentním make-upu nebo gelových injekcích. Začněte s dostupnějšími a bezpečnějšími postupy - správnou péčí a „složitým make-upem“.

triky make-upu pro svůdné rty:

  1. Pro vizuální zvětšení rtů se doporučuje použít obrysovou tužku na rty a rtěnku světlých odstínů.
  2. Pokud používáte rtěnky s převážně tmavými odstíny, doporučuje se ve středu rtů, naneste mírné množství lesku o něco lehčí než barva rtěnky. Tento trik dá rtům vizuální efekt plnosti a objemu.
  3. Při použití obrysové tužky dodržujte hlavní pravidlo - jej nepřehánějte. Nakreslená vrstevnice by se neměla silně lišit od přirozené linie rtů. V opačném případě získáte efekt malovaných rtů a riskujete, že budete vypadat docela vtipně a vtipně.
  4. Lipová tužka by měla být vybrána tak, aby odpovídala rtěnce nebo byla poněkud tmavší. Výrazný barevný kontrast rtěnky a tužky vytváří efekt nepřirozenosti.
  5. Pro vizuální zvětšení rtů můžete použít bílou kosmetickou tužku. K tomu nakreslete čáru s bílou tužkou nad horní ret.podobný obrys rtů.Opatrně ji promíchejte.Aplikuje se na rty základ a konečný dotek - lesklý lesk nebo světlé rtěnky.
  6. Nepoužívejte příliš světlé barvy (nepřirozené) nebo tmavé rtěnky.Univerzální možnost - přírodní odstíny.Vyměňte rtěnku za matnou texturu na oslňující lesklý lesk, zejména v kompozici, která se skládá z reflexních částic.
  7. V dnešní době lze v parfumerii a kosmetických obchodech snadno najít lesk a rtěnku, které zahrnují extrakt z červené papriky nebo aromatické oleje.Vlivem těchto složek proudí krev do rtů a rty jsou objemnější.