Radikální účesy pro nejodvážnější dívky

Krátké ženské účesy s oholenými chrámy byly dříve spojeny s punks, ale teď se hodně změnilo. Stále více dívek dává přednost holení vlasů, protože takto vypadají provokativně a zároveň žensky. Pokud jste rozhodná dívka a snažíte se vyčnívat z davu, pak vám pomůžeme vybrat nejlepší účes, který vám vyhovuje.

Nápady pro módní účesy s oholenými chrámy

Dámský oholený účes byl nejnovějším trendem ve světě módy v roce 2018. Délka vlasů nezáleží: ostříhání vlasů s oholenými chrámy vypadá dobře na krátkých i dlouhých vlasech. Ale pokud jste unaveni z dlouhých pramenů a klasického ženského obrazu roztomilé dívky, zde je několik nápadů, které vás budou inspirovat k přeměně - z dobré domácí dívky na smělou a samozvanou:

 • Bob Kare a oholený chrám - takový asymetrický bob vypadá skvěle na krátké a střední vlasy. Líbí se vám vaše vlasy a vypadá roztomilý, ale něco chybí. Přidejte trochu funku a bude fungovat. Oholený chrám vypadá poněkud odvážně, ale to je jen vlasy, rychle se vrátí.

  Funk Bob

 • Krátký box - a to je opravdu statečné! Super krátké vlasy a jasné kontury. Pro dívku mohou být krátké vlasy obtížným rozhodnutím. Mnozí se bojí ztráty ženskosti a sexuální přitažlivosti. Ale jak vidíte, takový účes vypadá velmi přitažlivě a smyslně, s důrazem na výstřih a výhodné otevření temporální části.Odvážně a odvážně a proč ne?

  Bould Box

 • Šikmé rány a oholené chrámy - chrániče holení a barvení vlasů je určeno pro tykterý si je jistý sám sebou.Světlé tóny přitahují pozornost.A oholená whisky s šikmým třeskem zaručí, že se lidé otočí na ulici, kamkoliv jdete.Blond jde dobře s večerní make-up.

  Fan Pink

 • Přirozené vlasy se vzorem - potřebujete nový způsob, jak změnit, ale nechcete si kazit vlasy barvami?Vyzkoušejte tento přírodní styl se vzorem na oholeném chrámu.Nemusíte barvit nebo holit vlasy úplně.Stačí si sundat malou část vlasů v chrámu a vytřást si tvar, který se vám líbí.Vždy se můžete vrátit k obvyklému způsobu, zakrývat mu chrám vlasy.

  Natcheral Fashion Style

 • Ombre Mohawk s oholenými chrámy - jste připraveni jít dál?To je 100% vaše!Ombre Mohawk je účes pro ty, kteří milují jasné barvy a odvážná rozhodnutí.Nechte své modré vlasy vyniknout ještě více oholenými chrámy a šíji.Ombre styl se stal velmi populární v poslední době: barevný přechod z tmavé vlasy kořeny na jasné konce je zarážející a dělá účes velkolepé.Módní mohawk je ideální pro horké letní dny, kdy chcete něco lehkého a otevřeného.Deklarovat sebe a přidat barvy a lehkost k životu!

  Ombre Iroquois

 • Dámský polodrahokam - krátké účesy s poloholenou hlavou vypadají docela sexy, že?Otevřený krk, náušnice v uchu, krásný make-up.Průměrná délka vlasů vyhlazuje ostrý efekt, který oholená část produkuje, ale umožňuje vypadat stylově a neobvykle. A co je v takovém střihu nejvhodnější? Není nutné, aby se oholená část po celou dobu stahovala, je snadné ji skrýt pod vlasy.

  Ventilátor Halfbox

 • Růžová fazole s tmavými oholenými stranami - to je další verze fazole. Zvláštním rysem tohoto ostříhat jsou jasně růžové fazole a černé oholené vlasy na stranách. Stejně jako Ombre Iroquois je tato verze účesu velmi vhodná v létě, kdy se teplo stane nesnesitelným. Vyberte si otevřené oblečení za slunečného dne, přidejte světlé šperky, namalovejte si nehty tak, aby odpovídaly vašim vlasům a zpochybňujte teplo a veřejné mínění. Není třeba obětovat styl kvůli počasí nebo lidem kolem vás!

  Pink Bob

 • Přírodní kudrnaté vlasy s otevřenou oholenou částí - pokud máte rádi přírodní barvu vlasů a kudrnaté zámky, zkuste tento styl Office. Mnozí věří, že s kudrnatými vlasy je těžké něco vymyslet. Ale to je názor těch, kteří se bojí experimentů. Oholená whisky a kudrnaté vlasy - je to elegantní a elegantní. Tento účes je vhodný pro obchodní styl oblečení. Lehký make-up, striktní vzhled, krátký ženský účes - ideální volba pro přísný styl kanceláře.

  Kancelářský styl

 • Červené auto s dredy - a to je skutečná provokace! Na fotografii je super módní ženský účes s oholenými chrámy. Odvaha nemá žádné limity! To je opravdu cíl pro odvážné a sebevědomé. Potřebujete navíc vše: barvu, styl, novinku?Červený box s dredy - přesně vaše volba. Výraz, odvaha a výzva. Rastamanskaya účes a oholil chrám prostě nebude bez povšimnutí. Pokud chcete napadnout - to je pro vás novinka.

  Dredlock Caret

 • účes s oholenými chrámy a ježkem na hlavě - krátké vlasy s holými chrámy a ježek je vynikající volbou. Tento účes vám umožní vypadat přísně a zároveň směle. Během dne v práci můžete nosit úhledně upravené vlasy a vypadat elegantní a záďové a večer po práci si můžete prohrábnout vlasy, sundat si halenku přes rameno a stát se sebou. Trochu vzpurnosti pro obchodní dívku nikdy neublíží. A určitě, statečný kancelářský styl bude v módě v roce 2019.

  Krátký styl

 • Tetování na oholeném chrámu - nezajímá vás, co si ostatní myslí. Na styl a účes jste si zvykli být rozhodující. A tetování je vaše vášeň. Tohle je tvoje. Tento obraz je poměrně agresivní. Ale koho to zajímá? Přísný styl, elegantní vlasy, diskrétní oblečení - to rozhodně není pro vás. Tetování na oholeném chrámu není obyčejné. Plné holení temporální oblasti vám umožní demonstrovat tetování. Házení oblečení, pronikání na obličej, náušnice do ucha - to vše s takovým provokativním účesem dobře sedí.

  Bob Tattoo

Kudrnaté Mohawk s bělenými prameny - máte kudrnaté vlasy a chcete radikální změnu? Tento účes je pro vás. Ano, mohawk je odvážný. Ale je to také krásné. Kromě toho nemusíte styl nevyzpytatelné vlasykaždé ráno, a to je obrovské plus. Mohawk je příležitostí vytvořit něco nového v sobě. Dodejte ostrost vzhledu, odlehčete luxusní kadeře. Můžete být znatelný. Trochu vzrušení a odhodlání a jste v centru pozornosti!

Módní styl Köli

Inspirace pro radikální střih

Pokud stále pochybujete a nemůžete se rozhodnout radikálně změnit účes, existují některé jednoduché tipy, které vám pomohou učinit konečné rozhodnutí:

 1. Buďte stateční! Není třeba sledovat obecný názor. Odvážný účes je příležitost zdůraznit vaši individualitu v každém věku. I po 40 letech můžete napadnout veřejnost a změnit se. Statečné ženy, které milují riziko a novost, jsou již dlouho v čele mnoha oblastí.
 2. Vytvořit v životě! Kreativita je příležitost vytvořit něco nového. Váš obraz je skvělým místem pro kreativitu. Pokaždé, když v sobě vymýšlíte něco nového, budete vždy okouzlující a žádoucí.
 3. Zůstaňte sami! Řez vlasy, kreslit prameny, oholit whisky. Sledujte impuls, pokud máte pocit, že se chcete změnit. Buďte sami sebou a nenechte ostatní diktovat vám, jaký účes nosit a jakou barvu nosit. Ty jsi ty!

Změna obrázku je snadná. Jedna návštěva kadeřníka a život nebude stejná změnou, můžete změnit názory ostatních. Nehledejte obdivuhodně na odvážné a radikální ženy. Buďte takoví! Kdo ví, možná zítra to bude váš jedinečný obraz, který bude inspirovat mnoho dívek a vaši fotkuMódní ženský účes s oholenými chrámy se objeví na obálkách lesklých časopisů. Možná, že je to v tomto videu najdete inspiraci, a nestandardní účesy budou tlačit vás ke změně.