Kalendář krásy a zdraví v červnu 2019

Krásný vzhled vyžaduje pečlivou denní péči. Pokud nebudete využívat služeb stylistů a kosmetologů, je nemožné zůstat atraktivní po dlouhou dobu. Zejména s věkem, naše kůže a vlasy potřebují výživu, stříhání vlasů a zbarvení, a ruce a nohy v neustálé péči. Aby vše proběhlo na nejvyšší úrovni, měli byste pečlivě prozkoumat lunární kalendář kosmetických procedur pro červen 2019.

Lunární kalendář pomůže vybrat příznivé období pro kosmetické procedury

.

Měsíční kosmetologie - příznivé a nepříznivé dny

Vliv nebeských těles na náš život je znám již dlouhou dobu, existuje mnoho znaků a prokázaných faktů a vliv Měsíce na kosmetologii. Téměř vše závisí na tom, na rychlosti růstu vlasů a nehtů, na proveditelnosti chirurgického zákroku nebo na optimálním čase začít nový tréninkový cyklus nebo dietu. Pro dosažení maximální efektivnosti postupů je třeba vzít v úvahu fázi měsíce, do kterého hodláte postupovat:

  • Úplněk. Během tohoto období byste neměli být na svém těle obzvláště tvrdí, vzdát se nadměrné fyzické námahy, cvičit své vlasy nebo zdravě manipulovat s pokožkou obličeje a těla. V této době je dobré přejít na nízkokalorické potraviny, jíst více zeleniny, pít zelený čaj.
  • New Moon. Obtížný čas pro tělo, proto ho podporujeme proteinovými potravinami, přidáváme maso, ryby, mléčné výrobky. Zkrácení vlasů způsobí zhoršení vlasů, zde jsou některéNutriční masky budou velmi aktuální.
  • Pěstování Měsíce. Vyjměte bez pochyb, pokud chcete rychle aktualizovat. Buďte aktivní a aktivní, začněte nový komplex pohybové aktivity a série péče o obličej a tělo. Jíst častěji, v malých porcích, včetně rychle zpracovaných a snadno stravitelných potravin ve vaší stravě.
  • Ubývající měsíc. Po stříhání vlasy rostou pomalu, ale budou silnější a silnější. Můžete dělat kosmetické operace a korekce. Pijte dostatek vody, očistěte tělo, postupně snižujte fyzickou námahu, vyhýbejte se sacharidům a tukům v menu.

Lunární kalendář vám sdělí, jaké postupy se nejlépe provádějí v daném období

.

A jaké kosmetické postupy jste plánovali na červen

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kalendář krásy

Samozřejmě, s pomocí jednoduchých znalostí o fázích měsíce a polohách svítidel, je možné odhadnout, které dny je lepší mít účes nebo manikúru. Zde pro serióznější postupy, s možnými komplikacemi nebo vedlejšími účinky, a často velmi drahé, stojí za to si vybrat den s větší opatrností a opatrností. Zde můžete použít měsíční kalendář krásných snímků pro červen 2019 nebo tabulku od astrologů s přesně následujícími doporučeními:

1,06,19- 27-28Měsíční den, ubývající měsíc v Taurus.

Stojí za to navštívit kadeřníka, protože účes pomůže zlepšit zdraví a zbarvení potěší výsledek. Dopřejte si svou tvář směle, ale pouze s přírodními produkty, aby odstranění chloupků na jakékoli části těla ..

2,06,19 -28-29 lunárního dne, klesající měsíc v Taurus

Barvení vlasů rozhodně nestojí za to, takže účes dodá sílu a sílu. Skvělý čas na přírodní masky s prvním ovocem a na léčbu zanícené kůže. Můžete se zbavit trhlin na nohou.

3,06,19 -29, 30-1 lunární den, nový Měsíc v Blížencích.

Je to zcela nepříznivý den pro všechny postupy a manipulace, je možné otřást si zdraví a zničit život a váš vzhled bude trpět.

4,06,19 -1-2 měsíční den, rostoucí měsíc v Blížencích.

Zabýváme se čištěním obličeje prováděním masáže a ovinování proti striím. Změníme životy pomocí účesu, dosáhneme našich cílů, když umíráme v platinové blond.

06/05/19 -2-3 lunární den, rostoucí Měsíc v rakovině.

Je lepší nechat vlasy samotné, ani účes, ani zbarvení nepřinese užitek. Děláme masáž obličeje, peeling těla, zbavujeme se tetování.

6,06,19 -3-4 měsíční den, rostoucí Měsíc v rakovině.

Všechny cesty do kadeřnictví vedou ke zhoršení vlasů a snížení vitality. Můžete se starat o pleť, dělat masáže, ale dělat bez zábaly.

7.06.19 -4-5 lunární den, rostoucí Měsíc v Leo.

Snažte se barvit vlasy během tohoto obdobíudělat účes pro krátké vlasy. Ten den je vhodný pro zábaly, ale nezapomeňte na masku.

8.06.19 -5-6 lunární den, rostoucí měsíc v Leo.

Běh k stylistovi vyzkoušejte novou barvu vlasů, vše bude fungovat a nálada vzroste. Pokračujeme v výživě pleti maskami, ale neměli bychom ani přemýšlet o odstranění krtků a bradavic.

9.06.19 -6-7 lunární den, rostoucí měsíc v Panně.

Tvář je ponechaná sama, zabýváme se vlasy, děláme krásný účes a prodlužujeme život. Zvládneme nový fitness komplex, můžete začít běžet.

10.06.19 -7-8 lunární den, rostoucí měsíc v Panně.

Jděte do sauny nebo lázní, nejlepší čas na to. Můžete si vytvořit nový účes nebo ho obarvit v tmavé barvě. Z tetování nebo piercing by měl být opuštěn.

06/11/19 -8-9 lunární den, rostoucí Měsíc v Libra.

Pokračujeme ve vodních postupech, nedotýkáme se obličeje. Odmítnout zbarvení, lupy se objeví, ale můžete udělat krátký účes.

06/12/19 -9-10 lunární den, rostoucí Měsíc v Libra.

Zbavte se krtků, položte si nohy do pořádku, neměli byste jít do kadeřnictví a sport nebo tanec jsou vítáni.

13/19/19 -10-11 lunární den, rostoucí Měsíc ve Štíru.

Tělo potřete výživným krémem, ale nedotýkejte se obličeje, pokud nechcete pokožku zkazit. Střih a zbarvení nálady se nezlepší a přidají problémy.

06/14/19 -11–12 lunární den, rostoucí Měsíc ve Štíru.

Aktivně bojujeme s celulitidou, v žádném případě neČištění obličeje, pouze barvení vlasů je možné v salonu nic neovlivní.

06/15/19 -12-13 lunární den, rostoucí Měsíc ve Štíru.

Ošetřujeme vlasy, pokosíme poškozené prameny a konce, zkusíme nové předměty. Už jste udělali futures? A marně, to je hit sezóny. Nechtějí problémy při práci, nedotýkejte se obličeje.

06/16/19 -13-14 lunární den, rostoucí Měsíc ve Střelci.

Můžete udělat nový účes, je lepší odmítnout všechno ostatní. Zvlhčete tělo, vyzkoušejte nové oleje, vyživujte pokožku kolem očí, nezapomeňte na ochranu před sluncem.

17/19/19 -14-15 lunární den, splněk ve Střelci.

Neutrální den, klidně se starat o obličej a tělo, můžete se podívat na kadeřníka.

18/18/19 -15-16 lunární den, ubývající měsíc v Kozorohu.

Děláme tetování rtů, zkazíme tělo zábalem s aroma oleji, můžete změnit svůj účes nebo být odlehčen.

19.06.19 -16-17 měsíční den, ubývající měsíc v Kozoroha.

Velmi pozitivní den osobní péče přinese radost a spokojenost a budete vypadat zdravěji a mladší.

06.20.19 -17-18 lunární den, ubývající měsíc v Aquariusu.

Získáváme vnitřní rovnováhu a harmonii, zvyšujeme náladu a sebevědomí, přitahujeme muže světlými vlasy, vyzkoušejte nové produkty péče o tělo, například kamennou terapii.

06.21.19 -18-19 lunární den, ubývající měsíc v Aquariusu.

Experimentujte s barvou vlasů, pracujte na svém těle, jděte k kosmetičce, ale jen odstraňte obličej.

06/22/19 -19Měsíční den, ubývající měsíc v Aquarius.

Pokud chcete změny a peněžní příjmy, pak naléhavě do holičství, můžete udělat laserové odstranění chloupků, ale neměli byste se zabývat člověkem, starat se o své zdraví.

06.23.19 -19-20 lunární den, ubývající měsíc v Pisces.

Odpočiňte si, udělejte masky, vypadejte mladší, můžete být pouze krásní a pouze v přirozených tmavých barvách.

06.24.19 -20-21 lunární den, ubývající měsíc v Pisces.

Extrémně neúspěšný den pro jakékoli kosmetické a kadeřnické manipulace bude mít negativní dopad na zdraví a osud.

06/25/19 -21-22 lunární den, ubývající měsíc v Beranu.

Začněte s dietou, výsledek vás potěší, což nelze říci o barvení vlasů, vše bude naprosto odlišné od toho, co byste chtěli. Stále velmi dobrá tvář, změňte svůj život k lepšímu.

26/26/19 -22-23 lunární den, ubývající měsíc v Beranu.

Udělejte si procházku na čerstvém vzduchu, zvlhčete si obličej a můžete jít do kadeřnictví.

06/27/19 -23-24 lunární den, ubývající měsíc v Beranu.

Dobrá doba pro křoviny, léčit pokožku hlavy, takže účes je nežádoucí, účes se to nebude líbit.

06,28,19 -24-25 lunární den, klesající Měsíc v Býku.

Dnes máme úžasný účes, zbarvení přinese peníze a štěstí a masky pomohou v životě, nechají tělo odpočívat.

06/29/19 –25-26lunární den, ubývající měsíc v Býku.

Při péči o vaše tělo budou promarněny pouze peníze. Zde je tváří, a kadeřník pomůže podívatlépe a realizovat své plány.

06.30.19 –26-27lunární den, ubývající měsíc v Blížencích.

Jděte do sauny, pečlivě ošetřujte obličej. Stačí udělat účes, vlasy nebudou lepší, ale zbaví deprese jako ruku.

Pokud si nejste jisti, kdy jít do kosmetiky, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, pak použijte měsíční kalendář kosmetických procedur pro červen 2019. S ním budete mít vždy dobře upravený vzhled, skvělou náladu, pozornost opačného pohlaví, dobré zdraví a štěstí ve všech vašich snahách.