Řasenka.Jak si vybrat?

Řasenkaje nepostradatelným kosmetickým nástrojem pro téměř každou ženu. Správně zvolená řasenka může zdůraznitvýraznost a přitažlivost očí , což jim dává zmínku o malátnosti a tajemství.

V obchodech a supermarketech parfémů a kosmetiky je v dnešní době k dispozici pestrý sortiment maskar pro každý vkus. Vyvstává logická otázka: jak vybrat správnou řasenku?

Při výběru řasenky doporučují umělci make-upu dodržovat některé pokyny, a to:

Věnujte pozornost složenířasenky . Mezi hlavní složky prakticky jakékoliv řasenky patří:olej, barviva, saze, voda, těsnící pryskyřice a živinynezbytné pro udržení zdraví vašich řas. Jako nutriční složka řasenka pro řasy nejčastěji obsahujelanolin(zvlhčující prvek, který zabraňuje křehkosti řas),keratin(látka, která je součástí lidských řasmelanin(chrání řasy před účinky agresivních faktorů životního prostředí), konzervační látky(potlačují reprodukční proces patogenů),ricinový olej a různé vitamíny(A, E, B, F). Proto si vyberete řasenku v obchodě, na základě složení, můžete si vybrat lékařskou nebo vitaminizovanou řasenku, která vám pomůže udržet krásu a zdraví vašich řas, urychlit jejich růst nebo zabránit nadměrnému růstuztráty a poškození.

Věnujte pozornost trvanlivosti ticha.Maskérky doporučují používat řasenku po dobu tří měsíců po prvním otevření zkumavky.

Řasenka může být rozdělena na objem, prodloužení, zkroucení a vodotěsnost na základě účelu použití. Nedávno, jatečně upravená těla současně kombinovat několik požadovaných efektů, takzvaný “3 v 1”, byl ve zvláštní poptávce. Všechny maskary se liší složením a tvarem štětce.

Prodlužovací řasenka , která obsahuje speciální nylonová nebo hedvábná vlákna, dodává řasám extra délku. Řasenka má tekutou strukturu a kartáč vzácných štětin.

Řasenka dává objem dokonale zdůrazňuje výraznost očí zvýšením neprůhlednosti řasinky. Tohoto efektu je dosaženo pomocí speciálního vosku, který obklopuje řasy ze všech stran a zvyšuje jejich objem. Konzistence jatečně upraveného těla je silnější a mastná.

Zvláštním znakem , který otáčí jatečně upravená těla , je speciální kartáč s krátkými štětinami nebo vlákny různýchdélek, nejčastěji konkávního tvaru.

Vodotěsná řasenkase doporučuje pro použití při návštěvách s vysokou vlhkostí nebo při plavání v bazénu. Pro odstranění vodotěsné řasenky musíte použít speciální kosmetiku.

Mnoho kosmetických značek vyrábí řasenky široké škály barev. V obchodech si můžete koupit černou, hnědou, šedou a modrouřasenka Výběr barvy řasenky by měl být založen na typu vaší barvy.

Při nákupu řasenky věnujte náležitou pozornost kvalitě. Existuje několik jednoduchých pravidel, kterými můžete nezávisle stanovitkvalitu jatečně upraveného těla . Balení musí obsahovat tyto údaje: stát a výrobce, složení, typ jatečně upraveného těla, datum výroby a lhůtu pro použití. Otevření patky na zápachu. Vysoce kvalitní řasenka necítí ani nemá slabý nasládlý zápach. Zkontrolujte barvu uvedenou na obalu. Konzistence řasenky by měla být jako krém, bez hrudek.