Krásné zlaté náušnice

Zdůrazňují tvar obličeje, přidávají obraz elegance, ženskosti a stylu. Tam je velká paleta zlatých náušnic, každý který je jedinečný v jeho vlastní cestě, má jeho obdivovatele, a je vhodný pro různé časy dne a pro události.

V tomto článku se můžete podívat na fotografie nejkrásnějších zlatých náušnic a seznámit se s jejich popisem.

Náušnice z bílého, žlutého a červeného zlata

Ve špercích se zlato nepoužívá ve své čisté formě díky své měkkosti, plasticitě a silné náchylnosti k deformaci. Proto se k němu přidávají různé kovy a jejich slitiny, přičemž se získávají bílé, žluté, červené a černé odstíny.

Bílá barva tohoto kovu se získá přidáním palladia, platiny nebo niklu ke zlatému 999 vzorkům. První dvě slitiny jsou považovány za „ušlechtilé“, ale nečistota niklu je nežádoucí. Tento kov může způsobit alergie a dermatitidu.

Krása bílých zlatých náušnic je vidět na fotografii:

Žluté zlato se získává přidáním mědi a stříbra. Pokud je ve slitině více stříbra, pak se získá citrónový evropský odstín a obvyklé teplé žluté zbarvení se získá zvýšením podílu mědi.

Jemné náušnice ve žlutém zlatě, zobrazují se fotografie:

K získání červeného zlata se k němu přidává většina mědi a přidává se trochu stříbra. To je nejběžnější a nejznámější pohled na nás, protože má relativně nízkou cenu, a proto je k dispozici většině kupujících.

Fotografie červených zlatých náušnic ukazují krásu tohoto odstínu vzácné slitiny:

Krásné náušnice ze tří druhů zlata

Kromě obvyklých barev může mít tento drahý kov různé odstíny (zelená, modrá, černá, růžová atd.) V závislosti na tom, co se do slitiny přidává. Nezávisle na tom se téměř nikdy nepoužívá barevné zlato, z něho se vyrábějí různé dekorativní prvky a vložky pro šperky vyrobené z „klasických zlatých“ odstínů.

Nádherné náušnice z vícebarevného zlata lze vidět na fotografii níže:

Klenotníci často používají při tvorbě náušnic kombinaci různých „zlatých“ barev. Tento přístup vám umožní zdůraznit krásu každé ze slitin, což obraz jako celek neobvyklý, fantazie. Jsou běžnékombinace bílé a žluté, nebo žluté a červené, ale není neobvyklé najít náušnice ze tří druhů zlata, které jsou stejně krásné a jedinečné.

Náušnice ve tvaru květu a závěsné šperky (s fotografií)

Mezi různými tvary náušnic můžete najít jednoduché geometrické tvary a složité květinové nebo zvířecí barvy.Chcete-li si vybrat ten správný pár náušnic, musíte se zaměřit na tvar obličeje, délku krku, typ límce, oblečení jako celek a denní dobu.

Například náušnice ve formě květu ze zlata jsou vhodné pro každodenní nošení.Dokonale doplňují přísný obraz obchodní dámy nebo nebudou obsesivní přízvuk v obraze mladé dívky nebo velmi mladé princezny.Příslušenství pro večerní pohled se bude lišit od denního času rafinovaností, chytrostí, množstvím lesku.

Neposkvrněný přírůstek do večerního luku visí zlaté náušnice, jak je vidět na obrázku:

82]

Náušnice ve tvaru kroužků a ve tvaru talíře (s fotografiemi)

Jednoduché geometrické tvary mají po celou dobu arzenál ženských fanoušků.Jedním z prvních šperků minulých století byly náušnice-prsteny.Existují dva typy těchto výrobků:

  • prstence, jejichž průměr nepřesahuje 2 cm;
  • kongosy, jejichž průměr je větší než 2 cm.

Náušnice ve formě zlatých prstenců s vložkami z drahých pláten vyhovují častým návštěvníkům večírků a jiných večerních akcí.Budou skvělým doplňkem koktejlových šatů nebo podél podlahy tekoucílehká tkanina.

Malý prsten s malými kameny bude dobrou volbou pro dárek pro mladou dámu. Mohou být nošeny jako příležitostná volba. Ale bílé zlato s černými diamanty nebo černými perlami je skutečně večerní verzí, ve které si může sebevědomá žena dovolit, aby se v kanceláři objevila.

Náušnice ve tvaru zlatých desek jsou rozšířeným druhem šperků, které mnoho dívek milovalo svou jednoduchostí, krásou a rozmanitostí. Nejčastěji se desky vyrábějí ve tvaru oválu, kruhu, obdélníku, čtverce, ale lze nalézt i jiné formy, jako jsou nepravidelné protáhlé trojúhelníky, kosočtverce, "zvlněné" obdélníky, listy.

Jaké jsou zlaté náušnice - viz foto:

Takové náušnice jsou velmi pohodlné a praktické, perfektně doplňují každodenní pohled téměř v každém věku. Mají elegantní, výstižný vzhled, nejsou přetíženy dalšími detaily. Tato dekorace dodá svému majiteli sofistikovanost. Ale i uprostřed tohoto minimalismu je možné najít docela večerní možnosti s vložkami v podobě kamenů nebo zlatého kovu v jiné barvě.

Náušnice, obdélníkové a kulaté ve zlatě

Obdélníkové zlaté náušnice jsou další úžasnou možností, která doplňuje ležérní vzhled. Laconic obdélníkový tvar je dobře kombinovaný s kalhotovým oblečením as kancelářskými šaty. Produkt tohoto formuláře vypadá jako relevantní,nenápadný a ženský.

Mezi dekoracemi v podobě obdélníku lze nalézt večerní možnosti. Zpravidla jsou zdobeny kameny různých velikostí a barev, což jim umožňuje svítit ve večerním světle.

Kulaté zlaté náušnice mají mnoho konstrukčních úprav, mezi nimiž každý zástupce krásné poloviny lidstva najde něco vlastního. Například, velké ploché kulaté náušnice budou vyhovovat majitelům velkých lalůčků a malé budou vypadat dobře na malých uších. Kromě toho, čím větší je průměr kružnice a čím je hojnější, je ozdoben kameny, produktem bude „večer“.

Dropové náušnice a srdce ze zlata

Od geometrických forem ve špercích fouká konzervatismus, klasika, "tradice" šperků "žánru", přidávají pevnost a důležitost své milence. Jsou rozmanitější, „čerstvé“, preferují mladé dívky a holčičky. Mezi jednoduché formy, které jsou skutečně považovány za klasické pro náušnice, můžete vybrat srdce, kapky, kříže, hvězdy a mnoho dalších.

Náušnice ve formě kapky zlata lze často pozorovat u žen během slavnostních akcí, výletů do restaurace a slavnostních východů. Možná je to nejsofistikovanější forma šperků, kterou si dokážete představit. Kapkové přívěsky mohou být buď bez vložek, nebo mají vložky v podobě drahých kamenů. Vypadají skvěle s otevřenými rameny a výstřihem,vysoké nebo objemné účesy s kudrnatými kudrlinkami.

Zlaté náušnice ve tvaru srdce jsou častými „philistinskými“ ženskými ušima. Často se kupují nebo dávají mladým dívkám nebo holčičkám. Nejčastěji, srdce nemají vložky, nebo jako dekor může být několik malých kamenů na nich. Také, zlaté srdce jsou často zdobené barevným smaltem. Někdy však můžete najít slavnostní variantu pro ženy „zralejší“ - kámen ve tvaru srdce, řezaný podél kontury malými kameny.

Náušnice ve tvaru koruny a kříže zlata

Náušnice ve tvaru korunky ze zlata jsou pro tyto šperky spíše neobvyklé. Nejčastěji je tato forma viditelná na náušnicích, čepech. Koruna může být zdobena cestami kamenů nebo jejich rýh, vložkami ze zlata jiného odstínu, barevným smaltem. Zlaté karafiáty s korunami se hodí jako první náušnice, vypadají úhledně na malých uších a neodvádějí pozornost zbytečnými detaily, protože tato forma je sama o sobě soběstačná.

Zlaté křížové náušnice jsou volbou sebevědomých mladých dívek. Budou doplňovat jak ležérní vzhled, tak party luk. Vše záleží na jejich velikosti a dekoraci. Je třeba mít na paměti, že velké kříže by měly být jediným důrazem na příslušenství a obraz jako celek. Tento přístup naznačuje přítomnost chuti a schopnost vytvořit jedinečný vzhled.

Náušnice ze 14 karátového zlata ve forměfanoušci a tulipány

Náušnice ze zlata ve tvaru ventilátoru si mohou vybrat nejen mladé dívky. Vše záleží na tom, jaký typ výrobku má, co se přidává. Elegantní, kompaktní "ventilátor" oblázků je vhodný pro doplnění každodenního ženského obrazu. Čím větší velikost a počet dekorativních prvků, tím více bude slavnostní a „večerní“ produkt.

Náušnice ve tvaru tulipánu ze 14k zlata jsou nádhernou výzdobou. Tato květina sama o sobě má jemné formy, které klenotníci ve zlatých špercích úspěšně prošli. Pudl tulipánu může být vyroben z kamene, ze zlata, lemovaný oblázky nebo jednoduše z drahých kovů. Spousta krásných možností poražených v produktech, které mají tvar této jarní květiny.

Náušnice ve tvaru růží, koček a zlatých motýlů

Mezi přírodními náušnicemi jsou mezi přírodními náušnicemi příjemné, mezi nimiž jsou následující motivy:

  • květinová;
  • zelenina;
  • zvířecí.

Mezi šperky pro uši v podobě květin patří náušnice ve tvaru růže ze zlata na čestném místě. Královna květin také zaujímá vedoucí postavení ve zlaté podobě. Tyto výrobky vypadají elegantní, elegantní a elegantní. Růže mohou být ozdobeny rýhami kamenů, vykládáním barevného zlata a vícebarevným smaltem.

Kočky jsou oblíbené domácí zvířata, zejména mezi dívkami. Proto, náušnice ve formě koček odzlato bez pochyb, jako mladé krásy. Klenotníci zobrazují tato zvířata v široké škále možností, od slavné Kitty až po obvyklou kočičí siluetu. Mladí fanoušci takových náušnic si tak budou moci vybrat "kočičí" pár podle svého vkusu.

Zlaté motýlkové náušnice připomínají teplé slunečné dny, mládež a nedbalost. Budou dokonalým doplňkem světelného let starého obrazu mladých jedinců spravedlivého pohlaví. Motýli mohou být zdobeni kameny, různé barevné vložky, mají různou velikost (například miniaturní karafiáty nebo náušnice, přívěsky).

Zlaté náušnice jsou důležitou součástí jakéhokoli obrazu, který může buď doplnit, nebo se stát jeho hlavním přízvukem. Široká škála těchto dekorací vám umožní rozhodnout se pro každou příležitost života a je také vynikajícím dárkem pro milovaného člověka, ať už je to matka, životní partner nebo přítelkyně.