Svatební šaty 2019 od Vera Wang

Vera Wangje slavný americký designér, který se stal trendem pro svatební a večerní módu po dobu 15 let. 20 let jejího života se tato mladá dívka čínského původu věnovala svatebním a večerním šatům. Laconic siluety, luxusní tkaniny, inovativní přístup k designu a dokonalý styl - to vše kombinuje svatební šaty od Vera Wang.Celebrity jako Victoria Beckhamová, Jennifer Lopezová, Uma Thurmanová, Sharon Stoneová a mnoho dalších se oženili v luxusních šatech slavného návrháře.

NedávnoVera Wongpředstavila jarní sbírkusvatebních šatů roku 2019roku v New Yorku na NYC Bridal Market. Kolekci tvoří 13 luxusních svatebních šatů, které patří do luxusní třídy. Všechny šaty jsou vždy lehké, vzdušné, romantické, elegantní a ženské.

Svatební šaty 2019 Vera Wongje paleta pastelových barev: krémová, růžová, světle šedá, aqua a dokonce pistácie. Důraz v šatech je vyroben v pase a je převážně zdoben lukem.
Snadnost a nestandardnost dávají kolekci různé druhy létání a lehkých tkanin, obrovské množství malých volánků, drapérie a obrovské luky z šifonu.
Nová jarní kolekce svatebních šatů z Vera Wong je krásná, luxusní a je ztělesněním moderní ženskosti, jako vždy. Ženy vždy rychleji bijí srdce. A asi by každá žena chtěla jít do uličky ve svatebních šatech Vera Wong.

]