Úžasné svatební účesy 2019

Módní průmysl se neustále mění as ním i vnímání ideálního obrazu. Chcete-li pochopit módní trendy svatebních účesů v roce 2019, musíte si prohlédnout více než jednu sbírku fotografií z pořadů, abyste pochopili, co pochází z minulé sezóny, a co je nové a bude relevantní po dlouhou dobu. V posledních letech se závoj stal méně a méně častým - to je dominantní detail na hlavě nevěsty, velké a chytlavé vlásenky, špendlíky s přívěsky na konci, květinové aranžmá vstoupily do módy. Při pokládání by měla být kombinována jednoduchost a sofistikovanost.

Dobře zvolený svatební účes harmonicky doplňuje slavnostní luk

.

Na krátkých vlasech

Majitelé kudrlinek s délkou ramen jsou jednoduché a obtížné, protože si myslí, že nemají na výběr. Ve skutečnosti, dobrý mistr bude schopen nabídnout nevěstě široký výběr způsobů, jak vytvořit okouzlující účes, obtíže pouze pro ženy s ultra-krátkými účesy. V tomto případě si však ženy obvykle dobře uvědomují, proč zkrátí délku. Mohou dát vlasy gel, dát světelný objem, malovat pastel pastelkami, nebo dát přednost důrazu na neobvyklé dekorace.

Dekorační ozdoby dodávají účesu zvláštní úhlednost

Pro ty, kteří mají kadeře dolů na ramena, neměli byste se příliš bát o svatební obraz. Od nějtéměř všechny trendy jsou k dispozici, a to jsou:

  • nedbalé copánky;
  • Hollywoodské vlny;
  • svazek svazků (existují způsoby, jak vytvořit vzhled dlouhých vlasů);
  • kudrlinky uklizené v „malvince“ nebo pleteninách.

A které svatební účesy se vám líbí

)

Zobrazit výsledky

Nahrávání.

Všechny tyto účesy jsou relevantní a atraktivní.Ale nejvíce špičkové řešení bylo mírně zvlněné, a pak rozcuchané prameny, zachycené skutečnými nebo umělými větvičkami rostlin.A móda není obvyklá pro svatební prostředí růže, lilie nebo konvalinek, a další jednoduché možnosti - jalovec, dogrose, levandule, macešky.Toto je kvůli trendu pro přirozenost a vzdušnost v ženském obrazu.

Jednoduché účesy pro krátké vlasy, zdobené ozdobnými květinami

Kromě odkazů na jednoduchost venkovské módy a středověké motivy.To se projevuje kombinací vzduchových kudrlinek s tenkými prýmky, do kterých můžete splétat stuhy, nitě s barevnými perlami nebo malými květy.Vlastně takové rozhodnutí o krátkých vlasech, fotografie žen módy s čtvercem jen potvrdit.

Ti, kteří si vybrali ne nadýchané šaty nebo jednoduché a lehké na podlahu, ale zdanění mini nebo „ryba“ by bylo vhodné pro styling ve stylu 20. let, ala heroinez Velké Gatsby.

styling Gatsby-styl

Na střední srst

Délka až k lopatkám naznačuje, že dívka může volně sbírat jak v jakémkoliv svazku (a teď je jich mnoho) a rozpouštět se do nejkrásnějších vln. Volba by měla být zaměřena především na celkový obraz.

Pro střední vlasy se závojem a šaty na podlaze, nejlepší možností by bylo romantické nízké buchta s prameny a kudrlinky propuštěn. Obvyklé a jednoduché, ale vždy to pomáhá zdůraznit rysy obličeje dobře , a pokud je to nutné, můžete zakrýt pupínek, mateřské znaménko nebo podráždění kůže.

Jeden z nejběžnějších účesů pro svatbu

Krásným způsobem by bylo vytvořit texturovaný ocas nebo ocas pro středně velké s rány, fotografie takového účesu ukazuje, že je to příležitost vizuálně přidat délky a udělat kadeře mnohem objemnější. Obraz můžete doplnit elegantním lemem s květinami nebo závojem. V tomto případě jsou rány provedeny tak, jak je to jen možné, rozdělené do pernatých jednotlivých pramenů, aby se vytvořil efekt koketního pohledu skrz něj.

Účes pro střední vlasy s rány

Milovníci klasiky by měli věnovat pozornost hladkému "skořápce". Účes je jednoduchý a výstižný, který pomůže zaměřit pozornost na další oblasti: holá ramena, světlý make-up nebo šperky. "Shell" nikdy neopustí svatební módu, a to zaručuje, že o deset let později, když se podíváme na fotografie z oslav, všichni pochopí, jak moc nevěstaStylový a správně vyzvednutý obraz.

Nejlepší ze všeho je, že malý závoj vypadá se středně dlouhými vlasy. Dlouho ztratila, s krátkým střihem dělá hlavu příliš masivní v celkové silueta. Ale s kudrlinkami až k lopatkám vypadá roztomilý a mimořádný, stává se hravým prvkem svatebních šatů.

Pro dlouhé vlasy

Archaizmy jako kosa k pasu, jako symbol zdraví a nevinnosti, se ponořily do zapomnění. Dlouhá verze se závojem a diadémem se stala klasikou, ale tato metoda bezpochyby evokuje asociace s princeznami Disney. A pokud se některé dívky snaží ztělesnit smlouvu, pak je to pro ostatní nemocné.

Svatební účes pro dlouhé vlasy

\ t

Účes nevěsty pro dlouhé vlasy se závojem může být zcela mimořádný, ale zároveň zůstává ženský a originální. V nové sezoně zaujímají kabelové svazky zvláštní místo, jsou méně nakloněny etnickému tématu než copánky a vypadají futurističtěji, jako účes z budoucnosti, který není vyloučen. Mohou být shromážděny v zadní části hlavy, upevněny kolíky nebo barrette a dát tam závoj.

Bílý závoj - vynikající doplněk k obrazu

Neodolatelná a nejromantičtější romantická klasika na dlouhotrvajících vlasech je „vodopád“, tkaný s kadeřemi měkkých vln. Na vrcholu tohoto účesu, mimořádně aktuální věnec v této sezóně žádá o to, může to být z čerstvých nebo umělých květin, stejně jako z kovu! To dá světlorafinovaný pepř do vzduchu obraz dívky.

V roce 2019 se dlouhé vlasy s rány musely vrátit do módního rámu. Jeho variací může být speciální obvaz, který se sbírá na prameny. Výsledkem je jednoduchý, ale velmi roztomilý účes v řeckém stylu, který se hodí téměř na všechny šaty.

V řeckém stylu

Módní svatební vlasové doplňky

Již dávno nebylo v trendu tolik různých ozdob na vlasy, zejména v souvislosti s takovou slavnostní situací. Nejprve je třeba připomenout, že rok 2019 je rokem dvou vlásenek. Co to znamená? Jedná se o dvojici velkých (5-10 cm dlouhých) plochých a masivních „klipů“ pro boční prameny. Nosí se obvyklým způsobem a pro důležité vývody. Aktivně se projevují hvězdami na červeném koberci. 2 vlásenky zdůrazňují oči, mohou být zdobeny kameny nebo z kovu, kontrastní barva vlasů.

Křišťálové frézy

Věnce a ráfky se staly méně špičkovými, ale pevně zakořeněné ve svatebním způsobu. Pro milovníky elegantního minimalismu - špendlíky s velkými ozdobnými prvky, je zřejmé, že nejsou viditelné a dekorace (květ, hvězda, pták) vypadá pod kudrlinkou.

Báječný vzhled nití z různých průměrů perel, zejména v tmavých vlasech. Mohou proudit mezi prameny, nebo mohou být tkané do copánků, zkroucené do pramenů. Podobný efekt v malých postavách kamínků na lesklých nitích.Nejzajímavější pohled polygonálních hvězd ve svěžích vlasech horké brunetky.

Svatební účesy, doplněné dekoracemi

Stylisté navrhují použít elegantní hřebeny k ozdobení trámů. To pomůže opravit účesy a dát jim kouzlo. Mimochodem, s pomocí hřebenů, můžete kombinovat obrazy všech družiček, díky nim si budou moci vybrat jakýkoliv styl a dekorace zůstane i na památku tak významného dne.

V roce 2019 módní trendy svatební účesy jsou více doporučení, protože existuje tolik trendů, že je těžké se do nich dostat. Moderní svatební účes je snadný a snadný styling, který umožňuje nevěstě být přirozené, což je někdy velmi nezbytné s obecnou slavnost události.