Správný make-up pod šaty zlaté barvy

Správně zvolený make-up pod zlatým oblečením učiní ženský obraz harmoničtější, světlejší a přitažlivější.

Make-up pod zlatým oblečením při vytváření večerního vzhledu lze vyrobit v béžově-zlaté nebo hnědé barvě pomocí černé oční linky a černé nebo tmavě hnědé kostry. Profesionální make-up umělci nedoporučují nadměrně světlý make-up při volbě zlatého oblečení, protože tato kombinace přetíží obraz, v důsledku čehož bude dívka vypadat bez chuti a absurdnosti.

Příliš skromný make-up pro takové luxusní drahé oblečení však nebude fungovat. Make-up umělci doporučují make-up pro zlaté šaty s důrazem na oči, což jim jas a výraznost. Neměli byste používat mnoho zlatých odstínů, protože je důležité dosáhnout vyváženého a harmonického obrazu.

Pokud jde o výběr rtěnky, pak s důrazem na make-up na oči, by měly být rty pokryty světle průsvitným leskem nebo rtěnkou přírodního odstínu. Pokud je oční make-up udržován v omezených barvách, měla by být zdůrazněna výraznost rtů.

Make-up pro zlaté a černé a zlaté šaty


Zlatý odstín je elegantní a jedinečný, ale zároveň je zrádný a složitý. Výběr kosmetiky pro takové oblečení by měl být velmi opatrný, protože je důležité nepoškozovat obraz. Ve většině případů je odstín zlata vhodný pro majitele tmavých vlasů, vypadají v těchto šatech elegantně a jedinečně.

Make-up pro zlaté bruneta šaty mohou být provedenynezávisle na doporučení odborníků. Při výběru korektoru by měly být upřednostňovány studené tóny země. Blush je lepší použít broskvový odstín, bude to dobře osvěžit obličej, dát mu přirozený vzhled a nebude vytvářet masku efekt.

Zlaté stíny jsou dobrou volbou pro zlaté šaty. Pokud potřebujete vytvořit make-up pod černé a zlaté šaty, make-up umělci doporučují dát zlaté stíny na černém podkladu. Ukazuje se tedy, že se jedná o velkolepý večerní pohled. Rtěnka pod takovým očním make-upem může být vybrána jako lehká a bohatá. To bude vypadat dobře rty tmavé třešně, švestky a hnědé.

Skromnější dívky, které se neodvažují provádět make-up ve zlatých barvách, umělci make-upu doporučují dát přednost vyhrazeným hnědým odstínům. Chcete-li dát rty mírnou expresivitu, stačí je zakrýt růžovým nebo nahým leskem.

Když vytvoříte make-up pro zlaté šaty pro brunetky, stíny švestky, malachit, smaragd, granát a broskvové barvy budou vypadat krásně. Při tvorbě večerního vzhledu je nutné použít černé oční linky a prodlužovací řasenku. Rty s takovým jasným očním make-upem by neměly vyčnívat příliš, matná nahá rtěnka by byla ideální volbou.

Podrobný návod pro vytváření večerního make-upu

Večerní make-up by měl být charakterizován trvanlivostí a jasem. Krok za krokem instrukce provznik večera Smoky-Aysa:

  1. Odstraňování make-upu by mělo být provedeno před použitím dekorativní kosmetiky. K tomu je třeba umýt obličej teplou vodou pomocí speciálního nástroje, který je vybrán podle typu pleti.
  2. Kůže by měla být dobře navlhčena, jemným pohybem na ni naneste výživný krém.
  3. Pro vytrvalost kosmetiky se na celý obličej nanese základní nátěr. Tento kosmetický přípravek dodá pleti hladkost a pružnost.
  4. Pomocí kapalinových korekčních prostředků se provádí konturování obličeje. Tmavá barva by měla být aplikována na lícní kosti, křídla nosu a dolní část brady. T-zóna a tváře, s výjimkou lícních kostí, jsou pokryty světelným korektorem.
  5. Po celé kůži se na obličej aplikuje korektor. Tato kosmetika by měla být dostatečně hustá a měla přirozený odstín. Aplikace matného drobivého prášku bude poslední fází vytvoření dokonalého základu pro make-up pod zlatými šaty.
  6. Před použitím stínů na víčka by měla být jejich kůže pokryta základnou. Béžové stíny se zlatými prvky mohou být aplikovány na vnitřní roh oka, vnější část může být natřena tmavými hnědými stíny. Černé oční linky a řasenka vám umožní výrazný vzhled. Pokud nejsou obočí výrazné, mohou být tónovány tužkou nebo odstíny hnědé, tmavě šedé nebo černé.
  7. Před použitím rtěnky na rtech se doporučuje zakrýt jejich kůži korekčním zařízením, které znemožňuje jakékoli nepravidelnosti a jiné vady. Použití vložky na rty je nezbytnévytvořit obrys, který nedovolí rtěnku jít za hranice. Chcete-li, aby rty vypadaly objemnější, lze na jejich střed aplikovat malou kapku pearlescentu.

)Zlatý kouřový led můžete dokončit použitím zvýrazňovače na vyčnívající plochy obličeje - nosu, tváří a čela.