Krásné zlaté náušnice s diamanty

Nádherné diamantové náušnice ho činí bezchybně, ale pouze pod podmínkou, že jsou vybrány správně. Dnešní etiketa šperků je poměrně přísná a neodpustí chyby, ale některá profesionální tajemství a osobní vkus umožňují výběr bez chyby.

Tyto vyznamenání samy o sobě jsou velmi výmluvné a dokáží ostatním o vás mnoho říci. Za prvé, o vašem sociálním postavení, vkusu a schopnosti porozumět složitostem umění vysokého šperku. Tyto vyznamenání mají pověst absolutních hodnot, ale zároveň jsou žádoucí svým vlastním způsobem. Měly by být nejen schopny nosit, ale také si vybrat diamantové náušnice jako pravého znalce, a pak se stanou nejoblíbenějšími a nejcennějšími šperky ve vaší sbírce

.

Klasické náušnice s velkými diamanty (s fotografií)

Náušnice s velkými diamanty klasického designu - nejatraktivnější a pro mnoho nejžádanějších variant. Tradičně se však považují za večerní a dokonce i věkové dekorace, stojí za to je nosit i s nejelegantnějším kostýmem během dne pouze při zvláštních příležitostech. Vzhledem k nákladům na takové šperky, moderní tempo a životní styl, takové šperky nemusí být nejlepší investicí do obrazu. Takovým dekoracím však odporujte.

Klasika, jak je známo, nikdy nevyjde z módy a klenotníci po celém světě ochotně přizpůsobí osvědčené standardy a design moderní realitě. Náušnice v tradičním stylu, doslova připomínající starožitné, starožitné nebo rodinné šperky - skvělá volba pro večer. Moderní odpoledne, ale v nejrůznějších, ale nezbytně elegantních obrazech, je vhodná moderní klasika.

Dnešní klasické normy jsou následující:velký kámen vzácné barvy a originální moderní střih - obdélníkový nebo čtvercový ve velkolepém prostředí. Jako kovy používají klenotníci matnou platinu a bílé zlato. Tvar rámu může být odlišný a jednoduchý "rám" a prolamované, v každém případě takové dekorace vypadají stejně jednoduché a drahé.

Podívejte se na klasické diamantové náušnice na těchto fotografiích - to je doslovný standard elegance:

Náušnice s černými diamanty a jejich fotky

Mezitím krásnáNáušnice s diamanty různých stylů dokonale zapadají do kontextu současného a módního obrazu. Ale pouze za předpokladu, že tyto šperky mají originální design, oceníte především šperky s barevnými nebo velkolepými diamanty. V takových ozdobách to není tolik karátů a stavová cena, která je čtena na první pohled.

Takové náušnice jsou šperky, jak se říkají pro sebe, a šperky s barevnými kameny, které jsou vysoce hodnoceny v dnešních trendech v oblasti šperků, jsou v tomto směru obzvláště zajímavé. Barevné kameny jsou určeny pro fajnšmekry a fajnšmekry - růžové, žluté a modré diamanty, zejména ve velkolepém facetování a nastavení, jsou dnes ceněny mnohem více než ty bezbarvé.

Bezpodmínečná novinka na spíše konzervativním trhu se šperky, který nemá ráda kroužky a černé diamantové náušnice.

Kameny černé barvy po dlouhou dobu nespadaly do zájmů předních designérů a klenotníků, ale dnes se používají k tvorbě avantgardních a nejmodernějších šperků v moderním stylu.

Černé diamanty jsou oceňovány na par s naprosto transparentními velkými krystaly přírodního původu - skutečnou raritou. To je důvod, proč šperky s nimi - druh exkluzivní, není určen pro všechny.

Téměř neprůhledné kameny pokryté klasickými diamantyOrámované matným bílým zlatem nebo platinou.

Tyto černé náušnice, jako na fotografii, osloví nejnáročnější milovníky šperků:

Móda pro barevné kameny dnes vyhrává i svatební šperky, ve kterých byly od nepaměti používány pouze čisté diamanty.

Tento moderní trend stojí za zvážení při výběru sady "náušnic a diamantový prsten", včetně pro svatbu.

Mimochodem, snubní prsteny s takovými kameny jsou hity pánské klenoty a dobrý důvod stát se majiteli párových prstenů.

Krásné zlaté náušnice se safíry a diamanty (s fotografií)

Je nepřiměřené nakupovat šperky, které mají být uloženy v pokladně nebo v bezpečí a čekají na zvláštní příležitost. Aby se každý den potěšilo, stačí pečlivě zvážit jejich volbu.

Skvělá volba, která je vhodná doslovně v jakémkoli obrázku, s výjimkou upřímných sportů - náušnic se safíry a diamanty.

Ale pouze pod podmínkou, že design těchto šperků bude co nejjednodušší a náušnice samy o sobě poněkud miniaturní. Kombinace kamenů, které jsou nejvíce ceněny jak mezi klenotníky, tak módy, má příznivý vliv na jejich význam. Tyto šperky jsou nejlepší dekorací pro majitele modrých nebo šedých očí a sněhově bílé pleti, ale neméně působivě vypadají v kombinaci s tmavou pokožkou a tmavými vlasy.

Konstrukce těchto šperků, bez ohledu na styl, je obvykle udržována v kanonických normách - velkém safíru,obklopeném rozptylem diamantů - kombinace kamenů a hra jejich barev nejlépe zdůrazňuje bílé zlato použité na ráfku.

Po staletí se magické vlastnosti přisuzovaly safíru, věří se, že představuje své vlastníky se zvláštními vlastnostmi a jako talisman to šetří před problémy. Není náhoda, že koruna Británie jako centrálního kamene je vyzdobena jedním z největších safírů na světě.

Vyberte si zlaté náušnice se safíry a diamanty, věnujte pozornost barvě a střihu samotného safíru.

Je tu asi tucet přírodních odstínů tohoto kamene v barvě - od průhledné modřiny modrozelené po bohatou modř s fialovým subtone. Nejcennější kameny jsou tmavě zbarvené. Tvar kámen řezu závisí na designu ornament, tradiční pro safír je považován za "kulatý" královský řez, díky mnoha aspektů, kámen odráží světlo zvláštním způsobem a vypadá skvěle jak za denního světla a ve večerním světle.

Podívejte se na zlaté náušnice se safíry a diamanty na těchto fotografiích jsou luxusem pro každý den:

Neméně zajímavý je tvar safírového řezu - cabochon, přičemž kámen má zaoblený, hladký tvar, takový řez je aplikován pouze na kameny speciální struktury, která má efektvnitřní luminiscence.

Tento střih vám umožní zachovat velikost původního takzvaného „hvězdicového“ safírového křišťálu a cabochony jsou ceněny nad klasicky broušenými kameny a vypadají skvěle ve špercích ženského a romantického stylu.

Tak jako na fotografii, náušnice s diamanty a safari z cabochonu budou oblíbenou ozdobou romantických osob:

Náušnice s diamanty a smaragdy: foto klasiky šperků

Šperky móda není předmětem rychlých změn v kurzu, a více zajímavé a lákavé je vznik nových trendů pro krásné zlaté diamantové náušnice.

Emerald se stal jedním z nejmódnějších a nejvyhledávanějších drahokamů mezi předními designéry. To bylo vysoce ceněné pro tisíciletí - to je věřil, že smaragdy byly Cleopatra oblíbené kameny, který věřil, že tyto kameny mají zvláštní sílu a schopnosti. Nicméně, v posledních několika desetiletích, smaragdy posílily pověst stavu, ale "věk" drahokamy, jsou méně a méně používá k vytvoření krásné a stylové šperky, určené nejen pro večerní východy.

Podívejte se na náušnice se smaragdy a diamanty na těchto fotografiích - to je klasika šperků:

Ale v posledních pěti letech se situace se smaragdy dramaticky změnilaPři hledání nových nápadů a designových řešení se klenotníci obrátili na tento luxusní drahokam a podívali se na něj novým způsobem.

Náušnice se smaragdy a diamanty klasického designu zůstaly v trendu. Ale pro ty, kteří oceňují nejen status, ale i krásu, a zejména originalitu šperků, jsou zajímavé především moderní designérské nálezy. Mimochodem, smaragdy jsou ceněny ne levnější než diamanty a podobné duety, zejména ze strany skutečných mistrů, jsou skutečné exkluzivní.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat například zlatým náušnicím se smaragdy a diamanty skutečného designu:

Elite náušnice s diamanty a rubíny

Rubíny také patří do kategorie elitních kamenů. Jejich hodnota a význam ve světě drahých šperků je ovlivněna nejen tím, že přírodní krystaly velké velikosti a dokonalé čistoty jsou v přírodě mimořádně vzácné.

Ruby je jedním z nejoblíbenějších a vybraných kamenů, které byly po staletí používány k zdobení korun, čelenek a luxusních náhrdelníků. Tento kámen je považován za královský, ale dnes je aktivně využíván k vytvoření nejen statusu a elitních šperků. Ruby je v poptávce mezi moderními klenotníky jako jasný a dominantní přízvuk při vytváření stylových módních šperků.

Vypadá skvěle“Solo”, uzavřený v rámu z drahých kovů bílé barvy, ale neméně působivě se objevuje ve dvojicích, zejména s diamanty, které dokonale zvýrazňují krásu a odstíny kamene.

Výběr náušnic s rubíny a diamanty, můžete se setkat s modely tradiční, klasický design - velký rubín obklopený placer klasických diamantů. Takové šperky jsou věčné a jsou považovány za jakýsi šperk konstantní a vynikající investice do vlastního obrazu.

Zvláště zajímavé jsou však autorské modely předních značek šperků - odvážný design a netriviální kombinace kamenů různých typů střihů umožňují vytvářet šperky, které lze bez napětí počítat mezi díla moderního umění. Takové náušnice nezůstanou ležet ve vaší šperkovnici, čekají na zvláštní příležitost - dokonale podporují standardy moderního slušného a individuálního obrazu.

Náušnice s diamanty, perlami a topazes (s fotografiemi)

Pearl zaujímá své místo ve světě drahých kamenů. Od starověku, tento kámen byl používán na východe vytvořit výhradně dámské šperky, ale v evropské šperky móda se objevil poměrně nedávno. Coco Chanel ho učinil populárním a upřednostňoval si matný, perleťový perleť a potlačený lesk perel na ctnosti jiných drahých kamenů.

Je charakteristické, že náušnice s perlami a diamanty možnájediná výzdoba, která podle zákonů o etiketách šperků není považována pouze za večer.

Takové drahokamy jsou přijímány a dokonce žádané v každodenních obrazech a mohou být bezpečně nošeny téměř s jakýmkoliv outfitem, bez strachu, že budou příliš elegantní.Možná se jedná o demonstrativní skromnost (ale ne levnou) samotného šperku.

Velká perla v rámci rýhy malých diamantů se zpravidla stává přízvukem klenotu, pouze v tomto případěvyrazil krásu samotného kamene.Dvě identické perly přírodního původu jsou opravdovou raritou, takže i pro nejelitnější šperky se používají kultivované perly.

Při výběru těchto šperků byste měli věnovat pozornost nejen klasickým bílým nebo krémovým perlovým tónům, skvělýmvypadají růžové, modré a dokonce šedé a černé odstíny tohoto kamene.Vypadají nádherně v rámci klasických transparentních diamantů, ale kombinace s barevnými kameny nejsou o nic méně zajímavé.Klasický kulatý tvar perel je zpravidla nejvíce stylově kombinován s ozdobnými a prolamovanými rámy z bílého kovu platiny nebo bílého zlata.

Věnujte pozornost náušnicím s diamanty a perlami na těchto fotografiích, které jsou nejen luxusní, ale také velmi romantické:

233)

Nejdemokratičtější cenovou nabídkou na dnešním trhu se šperky jsou topazové a diamantové náušnice:

Poměrně nízká, ve srovnání se smaragdy a rubíny, cena nevylučuje efektivnídesign rozhodnutí a krásu, umělecké hodnoty samotného šperku.Topazes nemají takový elitní rodokmen jako smaragdy a diamanty - prakticky se nepoužívali k tvorbě drahých a zejména imperiálních šperků.Ačkoli transparentní topaz ve středověku, i ty sofistikované klenotníky zmatené s diamantem.

Dnes je topaz poměrně běžným materiálem, na světě je mnoho ložisek, kde se získávají přírodní minerály s velkou hmotností.

Je to taková okolnost, že klenotníci používají k výrobě topazových komplexních, nákladných a efektních forem střihu.„srdce“, „markýz“ nebo „bilion“.

Střih a váha topazu spolu s jeho zbarvením ho činí opravdu cenným.Přírodní krystaly topazu jsou uměle obarveny, což jim dodává vynikající jemné odstíny všech barev duhy, není zde jen černý topaz.

V dnešních trendech v oblasti šperků jsou obzvláště oceňovány kombinace s velkými kameny nebesky modré oblohy Blue Blue Topaz a bohaté modré kamenyLondon Blue Topaz z matného bílého zlata a platiny.

Jak vybrat správné diamantové náušnice

Chcete-li si vybrat správné diamantové náušnice, jako skutečný znalec šperků, musíte nejprvevěnovat pozornost dvěma aspektům - zásluhám samotného kamene a výzdobě.

Mnoho lidí si myslí, že hodnota diamantu určuje jeho váhu, nebo spíše karát, nicméně je to karát, který je poslední ze čtyř hlavních charakteristik, kterými se odhadují náklady na kámen. První a především důležitý je tvar řezu, pak následuje čistota a barva a teprve potom je posuzována hmotnost.

To je obzvláště důležité zvážit při výběru diamantových náušnic v klasickém stylu, s velkým jednoduchým kamenem.

Nejcennější kameny jsou považovány za kulaté „královské“ řezy, pro které je zapotřebí 57 faset. Tento údaj, jakož i typ řezu jakéhokoliv druhu, jakož i všechny vlastnosti kamene musí být uvedeny v certifikátu. Jako každý šperk by takové šperky měly mít své vlastní a samozřejmě autentické dokumenty. Proto si vybrat, a ještě více koupit šperky je jen z šperky značek s dokonalou pověstí a historie. Bohužel, takové šperky jsou často padělané, a to nebude zbytečné být v bezpečí.

Kulatý tvar řezu se používá pouze pro poměrně velké kameny, vážící od 0,5 karátů, určené pro dekorace klasického designu. Alternativa, dnes neméně cenná, se stala čtvercovými a obdélníkovými kameny, jako je bageta, princezna nebo smaragd. Cenný šperky s takovými kameny dodává moderní, stylový a moderní design. On také přispívá jehoPříspěvek k nákladům na šperky, náušnice z čerstvých sbírek předních značek šperků, a zejména mládí vládci, jsou oceňováni ne nižší a někdy vyšší než věčné klasiky a dokonce i starožitnosti. Tyto dekorace jsou navíc více přizpůsobeny nejrůznějším moderním stylům a volba takového modelu je jen otázkou osobního vkusu.

Tak jako na fotografii jsou krásné diamantové náušnice nezaměnitelnou volbou pro znalce současných trendů:

Při hledání nejlepších osobních zlatých náušnic s diamanty nezapomeňte věnovat pozornost šperkům s barevnými kameny.

Růžové a modré kameny jsou ceněny ne méně než naprosto transparentní a dekorace s nimi jsou považovány za jedinečné. Kromě toho je to právě barevné drahokamy, které jsou v módě dnes, například, absolutně černé diamanty jsou jen začátek jejich vzestup do výšek popularity. Takové šperky budou v příštích několika letech v trendu a to je další argument, který je přirovnává k hodnotě drahých šperků klasických stylů a designu.

Podívejte se na diamantové náušnice na těchto fotografiích - futurismus a eklekticismus jsou nejmódnějšími styly světové klenoty:

Ale než půjdete přímo k výběru šperků - pár slov o drahých kovech, ze kterých jsou rámy zhotoveny.

Zlaté diamantové náušnice jsou považovány za kanonický klenot, ale i v tak konzervativním prostředí, jako jsou vysoké šperkyUmění má své vlastní trendy a módní trendy. Klasické zlatožluté zlato je dnes jistě přeplněné bílou, růžovou a dokonce i černou. Klenotníci předpovídají návrat módy pro šperky ve žlutém zlatě, ale v poměrně vzdálené budoucnosti.

V nejkrásnějších modelech prezentovaných v mezinárodních obchodech se používá pouze jako dekorace. A nejaktuálnější barva drahého kovu pro ráfek je bílá: platina, bílé zlato a dokonce i stříbro jsou nejlepším způsobem, jak zdůraznit a zdůraznit lesk, krásu hry a luxus královských drahokamů. Módní výzva - černé a zelené zlato, stejně jako matný, a ne lesklý kov pro okraj.

Tyto fotografie zlatých náušnic s diamanty živě ilustrují nejnovější a módní trendy:

Takové dekorace jsou doslova navrženy tak, aby se daly nosit nejen s večerními šaty, ale také aktivně používanými v každodenním vzhledu. Takový nenápadný, ne okázalý luxus pro každý den je pro dnešek nejpodstatnější, aby nosil skutečné šperky.

Při výběru designu a velikosti šperku byste měli zvážit nejen svůj vlastní styl, ale také typ vzhledu a stáří. Vizuálně lehké šperky pro mládež nebudou vypadat jako vhodné pro dospělé módy. Mimochodem, diamanty jsou pěkný bonus do vašeho věku - čím starší jste, tím odvážnější můžete nosit velké kameny i ve dne bez obav z přehánění šperky.

Takové náušnice s velkým diamantem jako na fotografiiideální pro starší ženy módy:

Ale ty samé ozdoby s drahými, vzácnými a velkými kameny budou vypadat směšně na velmi mladé dívce, zejména během dne. Puseta, kavárny, konžské prsteny ... takové modely lehkého vzduchu a originální design v kombinaci s drahými a vzácnými kameny jsou ideální pro mladé ženy, které ocení šperky. V tomto případě důležitější a design a perfektní zápas s typem vzhledu. Prodloužené modely s přídavným přívěskem a náušnicemi budou vypadat perfektně pouze na majitelích tenkého a elegantního krku. I velikost ušního lalůčku je důležitá, čím menší je, tím menší by měla být „správná“ dekorace.

Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích zlaté a diamantové náušnice kombinovány se vzhledem:

Zlaté diamanty a jejich fotografie

V mnoha případech jsou diamantové šperky, jako jsou náušnice nebo hřeby, nejlepší volbou.

Kromě toho, že se dokonale hodí téměř každému člověku, je to právě Puseta, která se dokonale vyrovná s rolí luxusní, ale každodenní výzdoby. Klasické modely jsou vždy relevantní, například se safírovými nebo smaragdovými vložkami, vykládanými malými průhlednými diamanty. Ale neméně úctyhodný a stylový vzhled v takových dekoracích jednotlivých velkých kamenů, transparentních i barevných v krásnémpůvodní rám.

Takové zlaté diamantové knoflíky jako na fotografii jsou skvělým šperkem pro každý den:

Karafiáty nebo cvoky dnes přicházejí v různých stylech. Zvláště zajímavé jsou klasické modely, které v miniaturním provedení kopírují nejlepší luxusní standardy pro šperky s diamanty. Jako inlay s velkým jednoduchým kamenem, který může být použit jako velký diamant, originální barva, safír a smaragd.

Podívejte se na diamantové náušnice na těchto fotografiích, jejich design odráží nejnovější trendy:

Futuristické dvojité náušnice, které kombinují složitý design ráfku a vložky černých a světle růžových diamantů, se staly zjevením posledního mezinárodního klenotnického salónu v Tokiu. Ve stejném stylu byly prezentovány luxusní bílé zlato kafah vykládané průhlednými kameny. Témata východu, abstraktní motivy a nesmiřitelné požadavky městského stylu jsou doslova propleteny v nových modelech, které se kromě kreativního designu vyznačují pohodlností a praktičností.

Při vytváření takových modelů se designéři záměrně vzdávají velkých kamenů a dávají přednost neobvyklé kombinaci barev, textur a tvarů.

Podívejte se na fotografii, nejkrásnější diamantové náušnice z ní vypadají každý den luxusní:

Náušnice s "stopou" diamantů a šperků "Malinka" (s fotografií)

Jako každodenní volby, které se dokonale přizpůsobují obrazům v různých stylech, jsou šperky vykládané kameny střední velikosti samy o sobě skvělé. Zejména model, který obdržel neformální jméno "trať".

Tyto náušnice jsou vyrobeny z klasického žlutého zlata, bílého nebo růžového, a jsou pokryty průhlednými i barevnými kameny malé velikosti. Design těchto šperků je dokonale kombinován nejen s obrazy v každodenním stylu, takové „skladby“ jsou jedním z nejpopulárnějších designových řešení pro prsteny, včetně angažmá a svatby.

Tak jako u foto náušnic "diamond track" - nejoblíbenější a nejoblíbenější modely v dnešních trendech:

Vykládaná, složitá a krásná kombinace malých kamenů různých velikostí a dokonce i barev při vytváření krásných diamantových náušnic patří mezi oblíbené techniky klenotníků všech dob.

Moderní verze těchto šperků, která dokonale odráží romantickou a ženskou náladu, dostala jméno "Malinka". Inlay se sbírá z jednoho velkého kamene a mnoha malých, umístěných v jedné nebo několika vrstvách. Navzdory tomu, že tyto kameny používají středně velké kameny, jejich účinek není v žádném případě horší než stavové dekorace s velkými kameny.s diamanty.

Jako na fotografii jsou diamantové náušnice považovány za klasiku moderního ženského stylu:

„Malinka“, vytvořená v monochromatických kombinacích barev - výhradně z průhledných kamenů a sbíraných z barevných diamantů vždy vypadá draho a vznešeně. Je ideální pro dámy romantického vzhledu a stane se nepostradatelnou dekorací pro každodenní vzhled.

Podívejte se na „malinové“ náušnice s diamanty na těchto fotografiích, které úspěšně konkurují drahým klasickým šperkům:

Náušnice se ne vždy stávají jedinou ozdobou obrazu, jejich kombinace s kroužky, náramky a dokonce i hodinky vyžaduje pečlivý výběr stylu. Například, nosit společně bílé a žluté kovové šperky, podle tichého pravidla elegance, je považován za špatnou chuť. Proto při hledání nejlepších náušnic stojí za to zvážit, jak budou vypadat v souboru

Prsteny a diamantové náušnice: fotografie zlatých souprav

Klíčem k úspěšným souborům šperků jsou náušnice a náušnice s diamanty.

Tyto kameny, navzdory jejich elitářství a postavení, lepší než jiné drahokamy, vypadají skvěle v duetech. Není divu, že po staletí v kombinaci se smaragdy, safíry a rubíny. Stejné prstence s drahými kameny lze tedy vybrat podle principu klasickéhokombinace.

Zvláštní pozornost by měla být věnována kombinaci kovů v takových soupravách, aby vypadaly elegantně, snažte se nemíchat zlato různých barev a platiny v jednom souboru. Vytvořte stylový a elegantní set, který umožní klasický "náramek a náušnice". Nejčastěji lze takové nabídky vidět téměř ve všech značkách šperků.

Věnujte pozornost fotografii, prstýnkům a diamantovým náušnicím, vyrobeným v jediném stylu a tvořící velmi stylovou sadu:

Dnešní módní trendy a pravidla elegance trvají na nenápadném luxusu, který tyto páry perfektně zdůrazňují. Šperky lze nosit společně - a bude to samostatná sada, kterou lze rozdělit - kombinovat je se šperky, které odpovídají stylu.

Takové sady "prstenů a náušnic" s diamanty jako na fotografii vám umožní vždy vypadat stylově a elegantně: