Skladování bot doma

Dobrá a vysoce kvalitní obuv byla vždy nákladným potěšením. Dozvěděli jsme se velmi dobře, abychom porozuměli výrobcům a kvalitě obuvi, kterou kupujeme, protože věděli, že více než jednu sezónu lze nosit jen dobrou a dobrou věc. Aby však Vaše obuv trvala dlouho a zároveň to vypadalo skvěle, nestačí jen ji pečlivě nosit, musíte se o ni řádně starat a mít možnost ukládat mezi ročním obdobím. Pouze v tomto případě to bude dlouho vypadat jako nové.

Skladování s pohodlím a komfortem

Jakékoliv boty, i ty nejdražší, jsou v péči velmi nenáročné. Je důležité, aby každý pár měl svůj vlastní úložný prostor. Koneckonců, to není příliš pohodlné, a někdy je to velmi nepříjemné, když jste ve spěchu jít ven, a budete muset hledat správné boty nebo boty v hromadě krabic nebo sáčků.

Existuje mnoho způsobů, jak vhodně, pohodlně a pohodlně umístit svou obuv a zároveň ji udržet ve správné formě. Samozřejmě jsou stále potřeba krabice na boty, ale pouze boty z výroby s jednou průhlednou stěnou jsou vhodné pro skladování vašich bot. Pak můžete bezpečně najít pár, který potřebujete. Pokud si vyberete skladování v krabicích, ve kterých byly vaše boty prodány, označte je názvem dvojice.

Velmi populární ve spotřebě obuvi na boty. Jsou levné v ceně, zabírají málo místa a zároveň jsou poměrně prostorné. Můžete je dát do šatníku nebo jen na chodbu. Zvláště dobrétakové stojany na boty pro sezónu. Pokud je váš domovšatní skříň, pak speciální, zatahovací stojany na boty by byly vynikající volbou pro ukládání párů bot v mimosezóně.

Aby se vaše boty udržely krásné a můžete je nosit v příští sezóně, nestačí jen je složit. Než je vložíte do skříně až do příští sezóny, je třeba ji opláchnout, dobře osušit a vyčistit. Na umyté boty a boty, použijte krém na ochranu, a nezapomeňte dát boty na vzpěry, které pomohou udržet je v požadovaném tvaru. Současně se uzamkne, nezapomeňte zavřít a zavázat tkaničky.

Speciální péče vyžaduje zimní boty. Musí se zabývat jak vnější, tak vnitřní stranou. Boty na tsigike nutně impregnují speciálním roztokem proti můrům.

Zde je několik tipů pro každodenní péči o boty:

1. Po ulici se boty očistí od nečistot a nanese se na ně tenká vrstva leštidla na boty (s velkou vrstvou krému, boty se zhorší a kůže je prasklá).

2. Jednou týdně se kožená obuv otře hadříkem namočeným v benzínu, aby se odstranily nečistoty nebo zbytky smetany (s výjimkou bot s akrylovým potahem), pak naneste krém a zjemněte ho.

3. Čistící kartáče nejsou vhodné pro bílé a měkké boty. Nejprve je vyčistí vlněným hadříkem , pak čistým hadříkem, nanesou bezbarvý krém a nechají se přes noc. Ráno, vlněné tkaniny lesk. Bílé boty jednou týdně otírají houbou namočenou v mléce.

4. Suedeboty se třely malou kůží nebo speciálním gumovým kartáčkem. Obecně platí, že tyto boty jsou velmi rozmarné. Nelze prát. Pokud je však kontaminován, nejprve se suší a pak se čistí stejnými speciálními kartáči. Semišové boty, pokud jsou řádně ošetřeny, vypadají luxusní a krásné. Existuje spousta ochranných sprejů na prodejním trhu, které dokonale odpuzují vlhkost a nedávají botu semiše, aby se zvlhčila.

5. Nepokládejte lakované boty do blízkosti zdrojů tepla - povrch laku praskne. Čas od času jej otřete houbou namočenou v mléce a pro pružnost namažte glycerinem nebo vazelínou. Zdobená místa na takových botách, otřete oříznutou cibulkou a poté vyleštěte suchým hadříkem. Pro lesk, boty mohou být mazány vaječným bílem.

6. V blízkosti baterie není možné sušit kožené boty. Nečistotu je nutné omýt studenou vodou a potom vtlačit novinový papír dovnitř. Po určité době bude papír absorbovat veškerou vlhkost.

7. Kožená podešev nebude vlhká, pokud je nasáklá dřevěným dehtem a zpracuje nové podešve skleněným papírem.

8. Pro impregnaci sportovní obuvi použijte směs 50 gramů parafínu, 200 gramů přírodního vysoušecího oleje, 100 gramů gumového lepidla a 100 gramů terpentýnu. Po impregnaci bot je nutné sušit několik dní.

9. Gumové boty, po ulici, musíte prát a setřít. Pak si dlouhodobě uchová svou brilanci.