Pařížská módní přehlídka jaro-léto 2019: fotografie, modely

Módní přehlídka v Paříži pro jaro-léto 2019 je jednou z klíčových událostí ve světě módy. Navzdory tomu, že extravagantní experimenty zůstávají na scéně, inspirují změny v každodenním životě. Proto, pokud máte zájem o módní novinky, musíte dodržovat trendy módních přehlídek - snad některé prvky se brzy přesunou do vašeho šatníku.


Uzavření

Hluboký výstřih a otevřený krk jsou v této sezóně módní - to je první věc, která při sledování nejnovější módní přehlídky upíří pozornost. Nejdůležitější módní domy opustily otevřenost ve prospěch hluchých obojků a dekoltu, těsně zakrývající nejen hrudník, ale také klíční kost - čím vyšší brána, tím lépe.

Max Mara: uzavřené navijáky

Christian Dior a Givenchy demonstrovali takovou „blízkost“ - nyní návrháři se domnívají, že oba pláště, halenky a šaty by měly být vybaveny, ne-li se stojáčkem, pak jen vysokým límcem. Připojí se k nim Chloé a Balmain - a to je v minulosti snad hlavní milovníci výstřihu.

Přesýpací hodiny

Vysoký pas nechce ztratit půdu. Modely prezentované předními světovými designéry, většinou odpovídají ženským siluetám,zdůrazňující hrudník a stehna. Důraz by měl být v pase, a trochu příliš vysoký - to není jen kývnutí na módu osmdesátých let, ale také neměnný prvek některých módních domů na mnoho sezón.

To je zajímavé: Módní plavky 2019

Vysoký pas

Přesýpací hodiny nejsou považovány za nejvzdálenější typ postavy. Proto, aby oblečení, které tvoří takovou siluetu, měli byste se především podívat. Přesýpací hodiny zároveň nejsou vůbec rovny nadměrné otevřenosti těla - na fotografii je patrné, že mnoho modelů je spíše uzavřených a konzervativních. Hledáme inspiraci od Muglera, Balmaina a Saint Laurenta.

Feminismus

Tento bod si zaslouží zvláštní pozornost, zejména s ohledem na sbírku domu Dior, který byl představen na módní přehlídce v létě 2019 v Paříži. vesta, která byla v angličtině napsána: "Proč nebyly velké ženské umělkyně?".

Kolekce Dior

Pouze iniciátoři vědí, že to není jen provokativní nápis, ale citace - tzv. Esej Lindy Nochlinové, odbornice na historii "ženského" umění. Pokud se však tento krok ještě dá pochopit, jak se feminismus kromě hlasitých citací projevuje v oblečení? Hledáme odpověď od Dior - a najdeme.

Tento týden představila móda Dior účastníkům barety se závoji, obleky z kalhot a dlouhosrstých kožichů - to jsou prvky, které jeden z nejdražších v obrazech kombinovalumělkyně, Niki de Saint Phalle.
​​

Viz také: Nejmódnější barvy jaro-léto 2019

Modely Dior

Existují módní šaty, pokryté flitry, a kabát s tučným potiskem připomínajícím pop art ve stylu. Hlavním poselstvím Diora je, že síla žen by měla být zakotvena v módních obrazech a metody tohoto provedení mohou být velmi rozmanité.

Objemné pláště, šaty a halenky

Vysoké módní přehlídky nemusí nutně představovat sbírky zcela nevhodné pro život „obyčejných smrtelníků“. Objem je další módní trend, který je povinen odložit tisk na šatníku zanícených fashionistas.

Obaly objemové

\ t

Můžete si vybrat nejen texturovaný a objemný trenčkot, ale i něco méně známého - například blůzu s geometrickými nafouklými rukávy. To přispívá k obrazu této sezóny tak bohémské: obvyklá srst je přeměněna na model vytvořený podle nejnovější módy. Inspiraci hledáme především ve sbírkách Chloé a Givenchy.

Může být užitečné: Módní trendy manikúra francouzsky 2019

Délka MIDI

Necháváme ve skříni sukně mini a šaty jsou dlouhé až po podlahu. Letos na jaře nakupujeme módní midi sukně a šaty - jejich délka je pod kolenem, ale nad kotníky. Seznam může být přidán, mimochodem, a kalhoty, a to nejen bavlny a úzké, ale také vytvořené z létající látky.

Délka MIDI

Umožnit úplnou svobodu při výběru tkanin - tak dávno přišli ženy módyv ulicích Paříže. Vyberte si džínové, šifónové nebo krajkové modely - hlavní věcí je vybrat správné příslušenství a vytvořit obraz tak, aby odpovídal události. Večerní jarní večer, který budete trávit ve společnosti přátel, vás nikdo neodsuzuje ani za transparentní modely - jsou prezentovány v hojnosti s Fendi, Burberry a Zuhair Murad.

Sportovní elegance

Pokud jste od minulé sezóny nebyli schopni vydržet vzhled tenisek oblečených do sukně nebo elegantních šatů, pak si na jaře na takové obrazy určitě bude muset zvyknout. Modely na palubě přehlídky pokračují demonstrovat sportovní elegantní oblečení.

Sportovní styl

Tento směr zahrnuje obrazy, ve kterých jsou tenisky, tenisky (na rovině i na masivní podešvi), stejně jako věci se sportovním střihem.

  • Útulné mikiny se sukněmi,
  • Kalhoty kancelářské s tenisky,
  • \ t
  • Sportovní šaty s elegantními taškami a podpatky.

To vše a mnohem víc nás čeká v současné sezóně a je podporováno designéry jako Burberry, Miu Miu a samozřejmě John Galliano.

Minimalismus a jas

Yudashkinova sbírka, která byla představena na jarní a letní módní přehlídce 2019 v Paříži, si zaslouží samostatnou pasáž. Modely vytvořené Yudashkinem nejsou schopny šokovat nebo ohromně překvapivě - naopak způsobují touhu reprodukovat módní obrazy v každodenním životě.

Yudashkinova výstava v Paříži

Obleky s mužským střihem, dlouhé šaty z tlustých tkanin a bílétrendy jsou vyráběny v minimalistickém stylu. Hlavní barvy jsou béžové, čokoládové a bílé. Nicméně, minimalismus Yudashkin dovedně kombinuje s "zdůrazňuje" jasných barev: to může být žlutý pás, červená taška, nebo dokonce vtipný tisk s postavami komiksu.

Kosmos, neon a flitry

Opravdu kosmický lze nazvat Giorgio Armani show. Jemné pastelové barvy - fialová, růžová, světle fialová - v kombinaci s modrými a fialovými létajícími tkaninami, vyšívané jiskrami. Tyto kombinace evokují myšlenky na hvězdnou oblohu a modely se v jejich nadpozemských šatech opravdu třpytí.

Giorgio Armani Prive Show

Kromě toho dům Armani ztělesňuje další dva módní trendy sezóny - neonová témata a lesklé flitry. "Neon" v obrazech dává modelům ještě větší smysl pro prostor - šumivé růžové a modré tkaniny jsou schopny zdůraznit jakýkoliv tvar. Možná, že o flitrech není moc co říci - pro třetí sezónu v řadě jsou to módní dekorace nejen na molu, ale i v každodenním životě.

Giorgio Armani Prive

Poslední věc, kterou nám módní přehlídka Armani v této sezóně dává, je saténové lesklé tkaniny, které se nepochybně stanou dalším módním trendem. Navzdory skutečnosti, že létající a vzdušné modely vládnou na pódiích, atlas, který provádí Armani, se pevně hodí přes boky a další křivky modelů. Je tedy pravděpodobné, že těsně přiléhající lesklé látky budou opět v módě.

Giorgio Armani Prive

Chcete-li se inspirovat vysokou módou, můžete vidětvidea z módní přehlídky v Paříži - naštěstí je můžete najít ve velkém počtu na YouTube. Samozřejmě, bezmyšlenkovitě kopírující obrazy, i když jejich „otcové“ jsou významní návrháři, nestojí za to. Módní přehlídka jaro-léto 2019 v Paříži může být zdrojem inspirace, ale naše rada je: hledejte svá vlastní světla, experimentujte s barvami a látkami a váš styl bude nenapodobitelný a jasný.