Jak nosit dámské boty Chelsea

Mnohé ženy se v roce 2018 zajímají o to, co nosit s dámskými botami Chelsea. Fotky těchto oblíbených bot a oslňují na internetu. Každá dívka chce vypadat neodolatelně, z tohoto důvodu je tolik času věnováno výběru šatníku.

V obraze dívky by se mělo vše dokonale doplňovat, pouze v tomto případě se objeví módní a poutavý styl.

Historie vzhledu modelu Chelsea Boots

Joseph Sparks-Hall je slavný návrhář, který se stal autorem bot Chelsea. Během vlády královny Viktorie se mnoho dívek zabývalo jízdou na koni. Běžná šněrovací obuv přinesla spoustu problémů, ale když Chelsea poprvé vyzkoušeli, všichni byli naprosto potěšeni. Zpočátku si kupovaly boty pouze přibližné královny, ale později se boty staly dostupné zbytku obyvatelstva.

Boty měly tyto vlastnosti:

 • výška kotníku;
 • mírně protáhlý a kulatý nos;
 • elastické boční panely.

Každý měsíc boty získaly popularitu. Poptávka byla nejen ženská, ale i mužská, takže model je považován za unisex.Nedostatek tkaniček dělal boty velmi pohodlné.

Dnes jsou Chelsea zkrácené kotníkové boty s vertikální vložkou z elastického materiálu pouze na vnější nebo na obou stranách.Mají úzký zaoblený nebo kulatý nos.

Suede Chelsea Boty písčitého stínu

Jak vypadají boty

V Anglii se boty Chelsea staly tak populární, že společnost měla přímé konkurenty, kteří se pokoušeli napodobit boty.Ale teď existují organizace, které se snaží falešný populární model.Z tohoto důvodu je nesmírně důležité znát několik charakteristických vlastností, aby bylo možné vybrat výrobek s vysokou kvalitou.

Jak vypadá původní model:

 1. má nízký podešev a širokou patu;
 2. horní část boty je šitá z telecí kůže;
 3. model je dodáván bez zipu, výška dosahuje kotníku;
 4. prodloužený a zaoblený nos.

Na fotografii níže můžete vidět celebrity a modely ve stylovém Chelsea v různých velikostech a provedeních.

Victoria Beckham, Alex Chang a Nicole Richie

Jak vypadají dnes Chelsea Boots, trend sezony podzim-zima 2018-2019:

 • Boční pohled;
 • Pohled zepředu;
 • Pohled zezadu;
 • Pohled shora.

Při výběru bot by měl být kladen zvláštní důraz na gumové vložky.V prvních dnech nebude chůze velmi pohodlná, protože budou vyvíjet tlak na nohu, ale to je normální.V průběhu času, bude kůže měkčí a chůze v botách bude mnohem pohodlnější.

Na co máte boty Chelsea?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Vložky z elastické gumy jdou po stranách kotníkových bot a mohou být natřeny v jakémkoliv odstínu

Jak si vybrat právo

Při výběru musíte vzít v úvahu několik nuancí. Hlavní jsou:

 • velikost nohy . Pokud je velký, je lepší dát přednost modelům s krátkým výtokem. Příliš dlouhý nos vizuálně dělá nohu delší, což nevypadá příliš krásně;
 • účel nákupu . Pokud se boty mají používat pouze v městském prostředí, doporučuje se zakoupit boty ze semiše. Pro perfektní práci s klasickou verzí. Na večírku a jiných zábavných akcích si můžete zakoupit modely s módními světlými vložkami, které zdůrazní obraz a učiní ho originálním;
 • barva.To může být základní paleta. Hlavní věc je, že barva doplňuje luk a nezpůsobuje žádný zmatek.

Chelsea, aby obraz jasný a nasycený, takže musíte být opatrní s ostatními příslušenství. Nadměrná výzdoba nemusí být vhodná.

Nedoporučuje se nosit takové vysoké kotníkové boty. Lush dámy, také, je lepší opustit tento model boty

Co na sebe?

Dámské boty Chelsea můžete nosit s čímkoliv.Fotografie na internetu ukazují, že se jedná o univerzální obuv, takže se vejde téměř do každého obrazu.

Věnujte pozornost! Pokud jsou kalhoty dlouhé a pokrývají boty, pak je lepší je zastrčit. Jinak to může negativně ovlivnit obraz a zbavit ho jeho zvláštního kouzla. Ve vzácných případech jsou kalhoty zastrčené dovnitř.

Boty budou vypadat skvěle s šaty a sukně. Móda vždy určuje trend, takže ho musíte neúnavně následovat. Níže jsou popsána základní pravidla uspořádání:

 • Klasické kostýmy nejsou pro tento model nejlepším řešením. Kratší kalhoty vypadají mnohem lépe;
 • obuv se nedoporučuje nosit na punčochách a punčochách;
 • Boty Chelsea dokonale harmonizují s džíny ;
 • použití ponožek - je možné a dokonce nutné! Mohou být v souladu s botou nebo s ní kontrastovat, což vypadá velmi působivě.

Člověk by měl vždy experimentovat, protože pouze během improvizace vznikají módní a stylové obrazy.

Modely na podpatku

Stylisté doporučují používat kombinaci několika věcí z různých směrů spolu s botami chelsea. V roce 2018 tento trend již nastal a v 2019 bude tradice pokračovat. Modely na podpatku vypadají skvěle v následujícím tvaru:

 • kalhoty + chelsea + mikina;
 • košile na šaty + boty;
 • Těsná sukně + Dámské boty Chelsea.

Ti, kdododržuje ležérní styl, zejména bude nadšen z výše uvedených nápadů pro obraz

Zimní verze

V zimní sezóně mohou boty s chelsea dobře zapadat i do parků nebo kabátů. Obzvláště elegantní budou vypadat boty s kožichem. Hlavní věc je, že jeden prvek doplňuje ostatní.

Zimní obuv bude vypadat neobvykle v kombinaci s krátkým kožichem a pletenou sukní.

Co jiného jsou boty kombinované s?

Každá dívka by měla vytvořit obraz své vlastní, protože to ji odlišuje od ostatních žen. Existuje však několik obecných tipů, které by si dívky měly být vědomy:

 • s sukně . Sukně mohou být velmi rozmanité. Zvláště atraktivní je klasická verze a plášť pláště;
 • šaty a šaty.V létě je skvělý nápad nosit šaty s chelsea! Ale můžete kombinovat modely s večerními šaty;
 • s kraťasy . Díky šortkám se nohy dívky zdají být ještě štíhlejší;
 • s džíny.Speciální výkon dodá košili v mužském stylu. Pokud se džíny překrývají s horními botami, pak je lepší je zastrčit. Na podzim je deštník ideální jako příslušenství. Je to nejen praktické, ale také stylové;
 • minisukně . Ačkoliv navenek vypadá vzdorně, ale velmi stylově a dlouho si to pamatuje. Pokud budete mít těsné a těsné punčocháče, efekt bude ještě větší.

Vždy Důležitépamatujte na barevné složení. V ideálním případě, pokud nejsou na jednom přídi shromážděny více než 3 květy, v jiných případech může vzhled vypadat směšně. Pokud jsou boty vyrobeny v jasných barvách, pak by zbylé oděvy neměly být tak náročné.

Zvláštní pozornost by měla být věnována příslušenství. V mnoha případech mohou pokazit luk, ale pokud si vyzvednete prvky vysoké kvality, můžete získat jedinečný obraz. Vypadá to velmi zvláštní klobouk nebo neobvyklý pytel. Cibule v letech 2018 a 2019 navrhuje kombinaci nepředstavitelných věcí.

Oblečení musí být čisté a žehlené. První dojem je velmi důležitý, zejména pro dívku. Teď už víte, co si v roce 2018 nosíte s dámskými botami Chelsea. Fotografie na internetu mohou pomoci vytvořit jasný a jedinečný obraz.