Pěstujeme tenkou pomocí jedlé sody: za 3 dny na 10 kg

V nedávné době Světová informační síť vyhodila do povětří články o tématu „jak zhubnout s jedlou sódou za 3 dny na 10 kg.“ Důvodem zvýšeného zájmu o hubnutí této stravy byla její nízká cena a malá sada dietních látek: sody a vody! Ale co tato dieta představuje, jak je účinná a jak to ovlivňuje tělo - na tyto otázky existuje několik pravdivých odpovědí. V tomto a pokuste se na to přijít!

Skutečnost nebo mýtus

Informace o tom, jak zhubnout s jedlou sódou za 3 dny na 10 kg často končí pouze recepty. Jen málo lidí sdílí skutečné výsledky této „zázračné“ metody. Ale začněte používat tuto metodu, ujistěte se, že je efektivní!


Jedlá soda nebo hydrogenuhličitan sodný v kombinaci s vodou specificky ovlivňuje stav kůže a těla jako celku. Existují dva způsoby, jak zhubnout s limonádou.jídlo po dobu 3 dnů je přijetí horkých lázní s jeho přidáním a požitím. Kombinace těchto postupů urychlí proces hubnutí.

Viz také: Jóga pro hubnutí doma - pravidla pro začátečníky, kontraindikace ...

Celý text: Jóga pro hubnutí doma - pravidla pro začátečníky, kontraindikace ...

Přečtěte si plně: Jóga pro hubnutí doma

Skutečnost efektivity dietní stravy je také logicky vysvětlena povinným dodržováním dočasného odmítnutí jíst tučné a slané potraviny, sycené nápoje a pravidelným cvičením, které je samo o sobě zárukou účinného hubnutí, bez doplňků sodíku.

Zhubnout s jedlou sodou

Užitečné vlastnosti

Chemická látka a kombinace solí sodíku a kyseliny uhličité přinášejí skutečné a bezpečné přínosy pouze v důsledku koupele s jejím přidáním. Tyto lázně přispívají k:

 • aktivní činnost lymfatického systému;
 • odstranění toxinů;
 • normalizace metabolismu;
 • relaxace a zmírnění stresu.
Koupání sody je bezpečný, ale delší proces hubnutí.

Může být užitečné: Jak urychlit metabolismus a zhubnout?

Mnozí se snaží najít nouzový způsob, jak zhubnout s jídlem soda doma, začnou brát to uvnitř. Tato metoda je považována za účinnou, ale rizikovou. Onmění normální proces trávení a ztrácí váhu v krátké době ztrácí další libry, ale zároveň porušuje acidobazickou rovnováhu a ohromně poškozuje žaludek.

Příjem jedlé sody může být nebezpečný

Kontraindikace

Koktejly a koupele, které způsobily hlasitý hluk na internetu, jsou kontraindikovány:

 • během těhotenství a kojení;
 • v případě otevřených ran na těle, kožních onemocnění a zánětů;
 • starší lidé;
 • pro problémy s gastrointestinálním traktem;
 • hypertenzní a hypotenzní.

Recepty na koktejl sody

Aktivisté „sodové vlny“, kteří provádějí drastická opatření, by měli také znát zvláštní tajemství toho, jak zhubnout s jedlou sodou doma. Tato tajemství jsou recepty vaření "soda lektvar pro hubnutí." Mnoho receptů na vaření lze nalézt na internetu: videa nebo články. Současně je však nutné věnovat pozornost přesným poměrům složek a důsledně je dodržovat.

Recepty se sodou

Recept 1: Voda se sodou nalačno

Nejoblíbenější recept na koktejl sody je ředit 1⁄2 lžičky sody v 250 ml teplé vody. Pijte výsledný roztok by měl být pravidelně, každé ráno nalačno. Jíst ( snídaně ) lze provést až po půl hodině.

Recept 2: Hra s teplotou

Druhou jednoduchou metodou vaření vody se sodou je míchání polo čajelžíce sody s 50 ml vroucí vody a 450 ml teplé vody. Dobře promísená esence musí být opilá na prázdný žaludek dvakrát týdně.

Zředit sodu ve vodě

Recept 3: Zázrak citronu

K posílení odezvy těla a odstranění toxinů můžete použít citronovou šťávu nebo lžičku stolního octa. Základem směsi sody je 300 ml vody, čerstvá šťáva z půl citronu a půl lžičky sody. Vezměte si tento nápoj po dokončení cvičení nebo půl hodiny před jídlem.

To je zajímavé: Běh na hubnutí

Recept 4: Sodové mléko a Soda-Kefir Smoothie

Skutečná hodnocení těch, kteří zažili tuto dietu sami, potvrzují, že rychle zhubnout pomocí jedlé sody po dobu 3 dnů na 10 kg, je možné jak za pomoci mléka, tak díky kefíru. V prvním případě se čajová lžička koberec smísí s 200 ml mléka zahřátého na teplotu 80-90 ° C a ve druhé se stejná dávka sodovky smísí se 200 ml 1% kefíru s obsahem tuku, strouhaným suchou skořicí a zázvorem (podle chuti). Koktejly z mléka a kefíru by měly být konzumovány každý den, 2 hodiny po jídle a 2 hodiny před spaním. Skvělá alternativa k večeři.

Použijte citronovou šťávu

Recept 5: Ginger to Help

Lžička čerstvě strouhaného kořene zázvoru se nalije přes 200 ml horké vody. Po 5 minutách infuze v nápoji, musíte přidat plátek citronu, půl lžičky medu a stejný podíl sody. Zázvorová tinktura může být užívána pouze 30 minut před jídlem.

Recept 6: Soda delicate

Snad nejchutnější koktejl na bázi sody je aperitiv užívaný dvakrát denně: 30 minut před snídaní a místo večeře. Skládá se z 200 ml nonfat kefíru, lžičky medu, zázvoru, špetky sody, skořice, kajenského pepře a malého plátek citronu. Můžete přidat jakékoliv čerstvé bylinky: máta, kopr, koriandr. Vše by mělo být důkladně promícháno a popíjeno.

Přidat zázvor

Vana s chudou sodou

Koupání a hubnutí - co by mohlo být lepší pro milovníky krásy štíhlého těla? Ale ne všechno je tak jednoduché. Aby vás výsledek udržel čekající, musíte striktně dodržovat několik pravidel pro výrobu těchto lázní:

 • teplota vody by měla být 36-37 ° C;
 • úprava vody může trvat pouze 20-30 minut, ne více;
 • celé tělo (kromě krku a obličeje) musí být zcela ponořeno ve vodě;
 • po „relaxačním rituálu“ musíte otřít do sucha a zabalit se do teplé deky.

U jednoho sezení s obsahem SPA se průměrný člověk ztratí asi 200 g nadváhy a po dobu 10 dnů denně - téměř 2 kg. Takové koupele se nejlépe užívají před spaním.

Koupelny pro hubnutí

Přírodní koncentráty z:

jsou považovány za nejběžnější varianty sódových lázní, jejichž přijetí zaručuje vynikající výsledek a jsou pro zdraví nejbezpečnější.
 • 125 g soda, 150 g mořské soli a 8 kapek levandulového esenciálního oleje nebobergamot;
 • 500 g sodovky a 5-6 kapek zázvoru nebo citrusového oleje.

Komplexní koupání s roztokem sody přispívá k:

 • uvolnění těla toxinů a radionuklidů;
 • zrychlení lymfatického systému;
 • normalizace metabolismu tuků;
 • snižují viditelné hromadění celulitidy;
 • zlepšení kůže (zpevnění, změkčení);
 • odlehčení napětí.

Vana se sodou a hubnoucí solí

Recenze a výsledky

Jedlá soda, nápoje a vany na ní vytvořily skutečnou revoluci mezi hubnutím poloviny lidstva. Ale skutečné recenze těch, kteří ztratili váhu o tom, jak vlastně zhubnout s pomocí potravin soda za 3 dny na 10 kg a jaký výsledek by měl být očekáván, jsou rozděleny do dvou typů: stojí za to se pokusit a absolutně není třeba experimentovat.

Někteří vystavovatelé tvrdí, že tato dieta jim pomohla ztratit 3 - 6 kg za dva týdny, jiní tvrdí, že zázrak se nestal ani během měsíce jeho dodržování, jiní si stěžují na prudké zhoršení zdraví.

Každý, kdo a jak by neřekl, všechny recenze mají sklon k jedinému názoru, že tělo je chytrý systém, který je obtížné oklamat pomocí stravy, a za pomoci extrémní stravy je to nebezpečné.

Extrémní diety mohou být nebezpečné

Neschopnost vykonávat a náhle přijímat „nevyžádané“ potraviny ihned po dokončení „každodenního života“ v dietě zaručuje návratnost ztracených kilogramů s dvojnásobnou hmotností apár dní.

Recenze lékařů a odborníků

Konzultace s lékařem před zahájením diety je nezbytná ve všech případech, bez výjimky. A když si myslíme, že lékař neříká nic důležitého a nového, mnozí se pustí do zahájení výživy a jsou si jisti svými pozitivními výsledky.

Pokud opravdu není dostatek volného času na návštěvu lékaře, než se vydáte na dietu, měli byste se alespoň seznámit s obecně dostupnými a „obecnými filozofickými“ doporučeními na internetu.

Lékaři nedoporučují dodržovat dietní dietu

Většina lékařů nedoporučuje dodržovat dietní dietu, takže užívání sodovky uvnitř může být předepsáno pacientovi pouze jako povinný postup pro konkrétní onemocnění a koupání se sódou může způsobit nejen zlepšení zdraví a hubnutí, ale také způsobení podráždění a poruch.

Celá pravda o sodové dietě je v individuální nesnášenlivosti, přísném dodržování všech jejích pravidel a bez „fanatismu“!

Řada doporučení lékařů a odborníků na výživu při volbě metody hubnutí na základě dietní stravy vychází z těchto doporučení:

 • Než začnete, pečlivě si přečtěte kontraindikace tohoto typu stravy;
 • během diety je nezbytné zcela upustit od alkoholických a sycených nápojů, mastných a slaných potravin, smažených a nakládaných potravin, mouky a cukrářských výrobků, průmyslových konzerv, uzenin a salámů.paštiky;
 • zcela vyloučí cukr a sůl ze stravy;
 • pít dostatek vody po celý den - více než 2 litry čisté nesycené vody.
 • denní dieta by neměla překročit více než 14 kalendářních dnů a pravidelné čištění - nejvýše 2 dny s dvoutýdenním intervalem a nejvýše jeden den s týdenním intervalem;
 • soda by měla být jen potrava, neztratit trvanlivost a suchou drobivou konzistenci, bez cizích pachů a nečistot;
 • je nutné kombinovat dietu se systematickým a intenzivním sportem, aby vedl aktivní životní styl.

Přečtěte si také: Bojujeme s celulitidou doma

Nesprávné dodržování všech doporučení lékařů a touha vypadat mnohem štíhleji během několika týdnů, jak slibují časopisy a články, se mohou ukázat jako škodlivé pro zdraví.