Světlé letní manikúra: fotografické nápady

Léto zůstává jeden měsíc a my jsme s našimi dobře udržovanými nehty ještě nikoho nenarazili - musíme to urgentně opravit. Co takhle šťavnatá jasná manikúra na léto 2018? Bude to jako slunečné počasí, zrající ovoce a naše drzé lehké oblečení.

Trendy citrusů a zelené motivy

Nejžhavější módní trendy

Co chtějí dívky v létě? Ovoce, bobule, zmrzlina a odejít. Nebo v opačném pořadí, na tom nezáleží. Proto čerpáme:

 • Zelení - šťavnatá tráva, listy, bez obrázků je prostě okouzlující kombinací zelených odstínů. Taková čerstvá manikúra se přirozeně vejde do kancelářského prostředí a bude fungovat i procházka čerstvým vzduchem v parku. Chceš exotiku? Vezměte bambusové výhonky nebo přidejte jasné květiny nebo zvířata: pravděpodobně, mnoho šlo do asociace bambusu s pěknou malou pandou.
 • Ovoce a bobule. Nejkrásnější a nejkrásnější barevné manikúry na léto 2018: šťavnaté poloviny melounů nebo polovin pomerančů, velkých ostružin nebo jablek, namalované jako by je hrana nehtu rozřezala. Vezměte si bílé nebo jiné, ale velmi jemné pozadí a jasnou, šťavnatou kresbu ovoce nebo bobule.

Zajímavé: Bílá manikúra: aktuální design 2018

Manikúra šťavnatého ovoce

Pokudpřidat velkolepou světlou manikúru s ovocem a bobulemi s „vodními kapičkami“, které vypadají velmi realisticky - nehty budou hrát s čerstvostí a příjemným večerním chladem.

Odvažujete se na nehty kreslit ovoce, bobule, zmrzlinu nebo bonbóny?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

 • Květiny - kolik let uplynulo, vzory květin zůstávají v trendu. Je pravda, že se něco změní: mistři a majitelé drápů se směle hrají s kresbami, používají tisky. Představte si takové provedení: manikúru s máky, kde na některých nehtech jsou jen malé stonky, a na jednom prstu jsou světlé makové hlavy. Fantastické a chcete být znovu a znovu zvažováni.

Květinový potisk na měsíčku

Květinové tisky aplikujeme harmonicky: natíráme nehty v jednom nebo několika tónech, které se shodují s tóny našeho tisku, a používáme pouze tisk na jeden nebo dva drápy.
 • Zmrzlina, lízátka a makaróny - sladkosti a lahůdky by měly být tak světlé a chutné, aby je mohly jíst. Spolu s drápy. Podívejte se, jaký druh zmrzliny se nabízí sladkému zubu: pistácie, borůvky, lesní plody, třešně a tak dále. Barvy jsou světlé a prostě neskutečné chutné. Příklad a použití.
 • Dovolená, moře, pláž - a bez ohledu na touž dovolenou nebo jen na nose - kreslíme palmy, moře, slunce, mušle a koktejly, nebo se hrabáme úplně do námořnického pruhovaného modrého motivu a nalepujeme kotevní ozdoby.
Koneckonců, někdo o moři nesnívá a odpočívá ve stylu „kotlety“, aby se pravidelně obracela na slunnou pánev. Nakreslete Eiffelovu věž nebo použijte styl Provence - dívky chtějí jít do Paříže, a to není ani náznak, ale požadavek.

Manikúra-candy

Zajímavé: Hřebíky: Nové vzory pro rok 2018

Klasika a léto 2018: světlé nové položky

Přísné oblečení? Nechte za sebou a jděte dopředu? A obecně, nálada padla v suterénu. Ale ne, to neuděláme. Využíváme klasiky zpracované v průběhu let a přidáváme tam léto:

Měsíční a francouzské manikúryjsou krásné a elegantní. Naše možnost, pokud hledáte snadnou krásnou manikúru na léto.

 • Ale vystupujeme v nejjasnějších tónech - všechny odstíny růžovo-červené a žlutooranžové, vytváříme gradient (pokud to dráp umožňuje délku), nebo kombinujeme tóny na různých prstech - a kdo může říci, že nezapadáme do oblékání?
 • Nebo si vybrat strazikov jasnější, různých velikostí a ležet na Měsíci nebo francouzském kabátovém úsměvu - jak na slunci, tak v klubu ve večerních hodinách budou hrát drápy. A v kanceláři zdůrazní vaši vynalézavost.

Letní francouzština

Ombre (gradient)- vytváříme gradient pouze z bohatých letních barev, ale přechody by měly být hladké. Pečlivě vyberte odstíny. Ohromen foto drápy, kde se to podařiloaby hladký gradient z růžové do žluté.A můžete také kombinovat gradient a uměleckou malbu: ozdobit všechny nehty ombre, a udělat jeden květ nebo ovoce na jeden z nehtů tak, aby tóny odrážely náš gradient.Bude to pohádka, ne manikúra.

Zajímavé: Módní dámské boty na podzim 2018-2019

Barevná geometrie je také v módě - Barevný blok-světlé bloky s černými okraji.Říká se, že to zůstane v trendu a v roce 2019, pak se musíme naléhavě naučit takové manikúry.


Přilákat více pozornosti: flitry, fólie, kamínky

Máme jen několik jasných barev?Nebo téměř všechno bylo vyzkoušeno na jiných?Dosahujeme:

 • kamínky;
 • třpytky (třpytky, konfety);
 • přenosová fólie.

Pokud existuje materiál na skladě, děláme to sami nebo jdeme do salonu k podobně smýšlejícímu pánovi.Pomocí šperků můžeme jít do elegantní symetrie a hladkých linek, a my můžeme věci zmást chaosem a zmatkem.V zásadě je pro nás hlavní zářit a jiskřit.

Módní letní manikúra s kamínky

Jasné barvy manikúry na léto 2018 na fotografiích

Prohlédněte si fotografie a podívejte se na fotografiina internetu se nechat inspirovat a najít něco nového.Mnoho nápadů, mnoho nových produktů a měsíčeků je jednou a připraveno.A pak se podíváme na šatník s oblečením a trochu si pomyslíme.

Jasná barevná manikúra

Zajímavé: Jaká barva vlasů je v módě v roce 2018: foto příklady

Pokud jsme „oblékli“ měsíčky v:

 • Červená, tyrkysová, fialová, modrá -nasycený, jasný, poutavý - taková manikúra je kombinována s jasnými letními šaty, tričkami s bláznivými potisky a šortkami (kratšími samozřejmě).
 • Měkčí a jemnější barvy: citron, béžová, broskev - zde už potřebujete romantické oblečení, lehké šifónové šaty a ano, dokonce i klobouky.
 • Světle zelená, zářivě oranžová a další, naprosto šílené barvy z „přirozeného“ spektra - můžeme dát něco klidného a hrát disonanci, nebo naopak hravé a lehké.

Zde je hlavní věc, že ​​existuje nálada a nádherná manikúra.

Nasycené odstíny

Pro léto 2018 jsou k dispozici světlé manikúry - neuvěřitelný set, dokonce i závratě. Proto bereme nápady, které ještě nebyly vyzkoušeny, a rychle je realizujeme, zatímco léto je stále venku. A účtujeme všem kolem s naší šťavnatou náladou a nejjasnějším úsměvem. V tónu manikúry.

A jaké nápady na jasnou letní manikúru jste zkusili? Podělte se s námi!