Zhubnout: kde hledat motivaci?

Mnoho žen chce změnit svůj vzhled k lepšímu. Ale kde najít motivaci pro hubnutí pro každý den? Jak se přinutit opustit lahodné buchty a svůdné čokolády a místo toho, abyste sledovali své oblíbené televizní seriály, jděte do posilovny? Zjistíme to společně.

Určete, proč ji potřebujete

Nemůžete investovat mnoho úsilí do dosažení cíle, pokud nechápete, proč ho potřebujete. Okamžitá touha „vylézt“ do krásných šatů, které jste nosili ve svém mládí, může být dobrým začátkem, ale z dlouhodobého hlediska nepřinese mnoho úspěchů. Musíte vědomě zhubnout, pevně pochopit, proč je potřebujete a jaké výhody vám přinese.

Zde je to, co musíte udělat:

 1. Vezměte si pero a zapište si na papír, proč se rozloučíte s těmi extra kilami.
 2. Posoudit důležitost zaznamenaných důvodů. Pokud pochopíte, že alespoň jeden z nich je natolik atraktivní, že se neodchýlí od vašich snů, zvládli jste to. Pokud ne, ztráta hmotnosti je lepší odložit na neurčito - bude přesnější.
Příklad špatného cíle: „muži mají rádi víc“. To je příliš abstraktní a neumožní objektivně vyhodnotit výsledek a pochopit, zda jste to udělali.

Příklad dobrého cíle.„Vylezte do pátého patra bez dechu“.Za prvé, zdraví je účinný regulátor a hodná omluva, a za druhé, můžete pochopit, zda skutečně dosáhnete výsledku.

Vaše cíle by měly být mimo jiné dosaženy.Nespěchejte hledat motivaci pro hubnutí a podívejte se na fotografie „před a po“ těch žen, které již dosáhly nádherné transformace, pokud chcete ztratit deset kilogramů za týden.Dlouhodobě se dosahuje jakéhokoliv dobrého výsledku.Skutečné cíle vám pomohou neztratit svou přítomnost mysli - koneckonců je nemožné vyrovnat se s neskutečným a to vás jen demotivuje.

Stanovení správných cílů

Plán plánu

Záleží na vašem způsobu akceJak úspěšný bude proces hubnutí.Proto je důležité přemýšlet o každém detailu: s dobrým plánem není ani nutné hledat motivaci pro hubnutí každého dne.

Tady je několik tipů:

 1. Vyberte si správnou dietu.Mělo by to být časově prověřený systém, který je bezpečný pro zdraví.Ujistěte se, že vaše tělo i nadále dostává nezbytné pro normální fungování množství kalorií a makro-a mikroživin - to je důležité pro dospívající a dospělé.Pamatujte si, že správná výživa je nejlepší způsob, jak se zbavit kil a zůstat v dobré náladě.Příklady dobré stravy jsou dieta Dukan a středomořská strava.
 2. Pokud plánujete cvičení, připravte si plán školení.Aplán musí! Nemusíte na to chodit do posilovny - pro začátek můžete své cvičení omezit doma. Přemýšlejte o tom, jak to uděláte: zapište počet dřepů, břišní cvičení a tak dále. Přítomnost tvrdého programu bude motivovat každou dívku - konec konců, na její sestavení je kladeno tolik síly!
 3. Zahájení diety. Podrobně zaznamenávejte vše, co jste snědli za den, nejlépe s kalorií. Studie prokázaly, že takové pečlivé psaní je účinným způsobem, jak se držet diety a neztratit se. Bude to ještě lepší, když začnete tréninkový deník - musíte zde oslavit své sportovní úspěchy. Například, "brát" nové hmotnosti, perfektní běžecký čas, a tak dále.

Přečtěte si také: Obaly z celulitidy za studena

Vyberte správnou stravu

Psychologické triky

Nejdříve se můžeme inspirovat frázemi, které slouží jako motivace ke zhubnutí, a pak jdou do kuchyně a v noci si pochutnají na vynikajícím kalorickém dortu. Aby se předešlo narušení, je nutné uchýlit se k psychologickým trikům a popsat je níže.

V jakémkoli systému by měl existovat systém odměn: dobře známá skutečnost, že pracujeme lépe, když jsme slíbili prémii za měsíc. Přijďte s malou odměnou za malé úspěchy a skvělé - za působivé výsledky.

Například, když se zbavíte, koupíte si nový lak na nehtyprvní dva kilogramy. A když číslo na stupnicích ukazuje mínus deset od počáteční hmotnosti, prosím, s výletem do drahých lázní nebo si koupit boty svých snů, pokud jste se neodvážili udělat to po dlouhou dobu.

Může být užitečné: Zábaly s fucusem a přesličkou z celulitidy

Pokud hovoříme o motivaci pro hubnutí mužů, pak najdou spoustu drobností pro mini odměny: například nákup nových náhradních dílů.

Prosím, obraťte se na nové šaty

Tip: Nezahrnujte jídlo do systému odměn. Není třeba snít, že když vyhodíte pět kilogramů, jdete jíst tučné a šťavnaté hamburgery - neustálé myšlenky na jídlo nepřispívají k motivaci. Lepší práce na aktualizaci šatníku a vytvoření globální odměny. Například, jak se zbavit všech těch extra kilogramů, jít do moře - tam bude jen příležitost pochlubit novou krásnou postavu.

Dalším způsobem, jak zvýšit vaši motivaci ke zhubnutí, je prohlížení fotografií žen, které již vykonaly svou práci a dosáhly hodnoty snů. Je těžké si představit, jak mnohem krásnější se dívka stane, když se zbaví břemene - v mnoha ohledech proto, že se stává sebevědomější a začíná si vážit a milovat sebe sama.

Viz také: Pilates doma: soubor cvičení pro začátečníky

Silným způsobem zvýšení motivace je vizualizace výsledků. Udělejte si místo ve svém pokoji, kde si dáte knihy - jejich váha by mělabýt roven počtu liber, které jste vyhodili. Postupně bude stoh narůstat a touha vidět ho stále více a více bude mít za následek, že nebudete ustupovat od plánovaného programu výživy a školení.

Váha knih by se měla rovnat počtu kilogramů, které vám klesly

.

Jak usnadnit proces hubnutí

Požadavky na ženskou krásu, které společnost ukládá, mají tendenci se měnit - modely jsou dnes trápeny hladovkami a ženy s ladnými tvary jsou dnes v módě. Nicméně, ženská komunita byla dlouho znepokojena problémem hubnutí, takže motivace pro hubnutí byla věnována mnoha fór, blogů a videí. V nich děvčata sdílejí své zkušenosti a říkají, jak učinit ztrátu hmotnosti pohodlnější.

Odhalte některá tajemství:

 1. Najděte přítelkyni, se kterou budete schudnout dohromady. Je vždy snazší zažít stejné problémy s někým současně, sdílet emoce a dokonce si stěžovat. Kromě toho to bude přidávat do vašeho hubnutí konkurenční pepř: můžete porovnat své výsledky, a to bude dalším důvodem, proč se přestat.
 2. Z času na čas si dovolte, aby vám výrobky z "zakázaného seznamu". Nic neříká jako zakázané ovoce. Vězte, že si můžete dovolit cokoliv, ne příliš často, ale v určitých dnech.
 3. Najděte svůj vzor role. To může být dobře známá osoba - například přítel, v jehož vzhledu již došlo k významným změnám k lepšímu. Nebo vyberte ukázkovou hvězdu ve vzorcích neboherečka: najednou přes složitý proces, jak se zbavit nadbytečných kil: Beyonce, Kelly Osbourne, Nastya Kamenskih, Rene Zelweger a mnoho dalších.
 4. Pokud je naprosto nemožné donutit se hrát doma doma, je třeba jít jiným způsobem. Koupit členství v tělocvičně a získat drahé a velmi krásné tepláky pro školení. Náklady vám umožní jít do posilovny i proti vaší vůli.

Hubnutí Anfisa Chekhova

Závěrečné body

Nyní je třeba pamatovat na všechny plány po celou dobu ztráty hmotnosti. Zamyslete se nad tím, jaká metoda expozice bude pro vás nejúčinnější. Můžete instalovat na plochu obrázky, které by vám připomněly, co ztratíte na váze (například motivující před-po fotografii).

Další možností je sledovat filmy nebo číst knihy o hubnutí.

Přemýšlejte o úžasné proměně hrdinky ve filmu „Dialog Bridget Jonesové“ nebo otevřete nová díla filmů sledováním „Fast Food Nation“ a „Existují dvě tváře u zrcadla“. Nebo dávejte přednost dokumentárním filmům volbou Food Corporation.

To je zajímavé: Domácí omlazující obličejové masky

Další pomoc bude citace a aforismy připomínající vaše cíle. To je opravdu užitečné: takové fráze vám umožní podívat se na situaci zvenčí a pomoci v těch nejtěžších chvílích, kdy se tak chcete nechat uvolnit.

Hubnutí Renée Zellweger po filmuDeník Bridget Jonesové

Zde jsou některé z nich:

 • Tělo - zavazadlo, které nesete celý život. Čím je to těžší, tím kratší je cesta. (Arnold Glasgow)
 • Prosím, pro sebe. Milujte se. Zapojte se do sportu, kupte si šaty z každé výplaty a nakonec se otevřete novým pocitům. (Elchin Safarli)
 • Spokojenost s nejexotičtějším dezertem nelze srovnávat se spokojeností s nákupem menších šatů. (Jane Westin)
Rozhodněte se, že denní vážení je pro vás dobrým způsobem, jak sledovat výsledky nebo frustrující potřebu.

Je-li druhá, pak začněte vstávat na váhy ne déle než dvakrát týdně. Pokud je první, pak lepší - to je další způsob, jak se ovládat.

Ztrácí váha je nepochybně tvrdá práce. Ale není nemožné: stačí vědět, co a proč chcete, a také najít metody, pomocí kterých budete dosahovat svých cílů. A pak bude všechno fungovat!