Červená manikúra se zlatem: večerní možnosti

Nail design v červené barvě je považován za klasický, nadčasový a kombinace ohnivého a zlata je vynikající volbou pro světlé a temperamentní ženy.

Při výběru takové světlé manikúry však nehty přitáhnou pozornost ostatních, takže manikúra musí být dokonalá. Proto se před výběrem vhodné myšlenky pro nehtové provedení červené manikúry se zlatým lakem odborníci ve světě nehtových služeb doporučují upevnit kůžičku a poskytnout dokonalý tvar nehtovým plotýnkám.

Nail art v červeném zlatém gamutu


Mistři ve světě nehtových umění se také doporučuje aplikovat každý povlak v několika vrstvách, aby byl hustší a nasycený. Je třeba si uvědomit, že takový design bude vypadat krásně na měsíčcích krátkých nebo středně dlouhých. Dlouhé nehty mohou vypadat příliš chytlavě a do jisté míry i vzdorně, i když na takových zvláštních akcíchNávrh může být také vhodný.Podle odborníků se zdá, že krátké měsíčky v jejich pokrytí červenou barvou se zdají být ještě kratší.To však není důvodem k odmítnutí tohoto druhu nehtového umění, protože krátké červené nehty vždy vypadají stylově a tajemně.

Design červené manikúry se zlatem dává ženskému vzhledu slavnostní a okouzlující poznámky.S dovedným provedením nehtového designu a správným použitím zlatých detailů na červeném pozadí se specialistům podaří vytvořit univerzální manikúru, která je ideální nejen pro večerní nošení, ale také relevantní v neformálním oblečení a dokonce vypadá krásně s teplákem.

Šarlatový povrch může být krásně zdoben kamínky, flitry, flitry nebo zlatým práškem.

Jednoduchá konstrukce, kdy se písek používá jako prvky zlata - ideální pro každý den.Pro stylový design stačí k pokrytí nehtů červeným lakem a ponořte je do sklenice písku.

Zlatá manikúra s červeným lakem s matným efektem

Jedním z posledních módních trendů ve světě nehtového umění se stala matná manikúra.V tomto provedení také vypadá červený lak skvěle.Pro takový design je lepší zvolit tmavé odstíny, vypadají atraktivnější a luxusní.

Zlatá manikúra s červeným lakem s matným efektem je hračkou.

Je dostačující pokrýt všechny nehty matným červeným lakem s výjimkou 1-2 prstů, které budou zlaté.Pak dálčervené matné měsíčky na jejich základně, hned vedle kutikuly rozkládají malé zlaté korálky ve tvaru půlkruhu. Desky hřebíků jsou zakryty průhledným lakem.

Taková stylová matná červená manikúra se zlatem zde na fotografii:

Atraktivní červená manikúra se zlatými jiskrami

Červená manikúra se zlatými třpytkami uspořádanými ve tvaru svislého pásu podél středu nehtu také vypadá atraktivně. K provedení takové manikúry budete potřebovat následující materiály:

 • lakovací základna;
 • tmavě červený lak;
 • třpytky ve formě malých flitrů nebo zlatého písku;
 • tenké rovné pásy pro návrh nehtů;
 • upevňovací prvek.

Držte se této techniky manikúry červených nehtů se zlatem:

 1. Připravte si nehty pro návrh nehtů. Chcete-li to provést, odstraňte kůžičku, otřepy, nechte hřebíky správný tvar a dobře je vyleštěte, abyste získali dokonale hladký povrch.
 2. Naneste podložku na nehtovou desku, nechte ji uschnout.
 3. Když podklad dobře vyschne, naneste červený lak na všechny nehty v několika vrstvách, aby barva byla nasycená a rovnoměrná.
 4. Poté, co lak zaschne, musíte nalepit dva proužky v malé vzdálenosti od sebe ve středu nehtů na střední a ukazováčky obou rukou. Výsledný proužek ve středu upevňovače krytu nehtu a nahoře opatrně položte zlatý písek nebo malé flitry.
 5. Pak vzorníkodstraňte ostrým pohybem a zakryjte všechny nehty fixačním prostředkem.

Taková stylová a poměrně jednoduchá verze designu červené manikúry se zlatem na fotografii níže:

Materiály pro manikúru "červená francouzština se zlatem"

Červená francouzská manikúra se zlatem je stylová verze klasické francouzské manikúry, která zároveň vypadá jasněji a atraktivněji. Je třeba poznamenat, že takový design nehtů vypadá nejlépe na hřebech obdélníkového a oválného tvaru a nezáleží na délce jejich zvláštní hodnoty.

Červená manikúra se zlatou bundou vypadá skvěle v kombinaci s měsíční manikúrou. Pro tento návrh budou zapotřebí následující materiály:

 • základní nátěr;
 • červený a zlatý lak;
 • šablony pro francouzštinu;
 • upevňovací prvek.

Technika červené manikúry se zlatou služební bundou

Technika manikúry vypadá takto:

 1. Předpřipravené nehty jsou opatřeny základním nátěrem.
 2. Pak je celá nehtová deska pokryta zlatým lakem.
 3. Po čekání na zaschnutí prvního nátěru můžete použít další.
 4. Ujistěte se, že zlatý povlak je zcela suchý, měli byste si vzít šablon pro francouzštinu, na okraj nehtu nasaďte tenké proužky a natřete červenou barvou. Dále pokračujte v implementaci měsíční manikúry: na základně lepidla na nehty nalepte speciální zaoblené proužky a přelakujte červeným lakem.
 5. Manikúravypadala stylověji a atraktivněji, několik prstů může být natřeno zcela ve zlatém nebo červeném laku.
 6. Z výše uvedeného jsou všechny materiály upevněny lakovým fixačním prostředkem.

Zajímavé návrhy nehtů na Valentýna

Shromáždění pro datum na Valentýna, můžete dát své image poznámky romantiky s pomocí červené manikúra design se zlatem, jak na této fotografii:

 1. V této verzi nehtového designu jsou nehty na malíčku, ukazováčku a palci natřeny v tmavě červené barvě.
 2. Hřebík prostředního prstu je dále pokryt základnou laku, po které je celý povrch posypán zlatým pískem nebo malými flitry.
 3. Šablona ve tvaru srdce, které má pouze obrys, je přilepena na hřebík prstence. Celý prostor kolem srdce je vymalován červeně a uprostřed je vyložen zlatými flitry. Když je lak zcela suchý, jemně posuňte šablonu. Veškerý fixační přípravek na měsíček.

Specialisté ve světě umění nail art nabízejí módy další zajímavou verzi služebního saku, vyrobeného v červené a zlaté barvě. K provedení budete potřebovat následující materiály:

 • základní nátěr;
 • tmavě červený a zlatý lak;
 • trojúhelníkové pruhy pro francouzštinu;
 • upevňovací prvek.

Pro dokončení tohoto nehtového designu nehtů postupujte podle těchto pokynů:

 1. Na připravené nehty naneste základní nátěr.
 2. Když je základnazcela vysušte, nalepte trojúhelník na okraj nehtu, natřete červeným lakem.
 3. Po úplném usušení červeného laku se pásek pro francouzsky nalepí přímo na červený lak. Druhý proužek je mírně vyšší než hřebík, volný prostor nehtové desky mezi dvěma proužky pro plášť je natřen zlatým lakem.
 4. Posledním krokem při vytváření takového pláště je zakrytí všech nehtů fixačním prostředkem.

Stylová červená manikúra se zlatem pro krátké nehty

Červená manikúra se zlatem pro krátké nehty také vypadá krásně a stylově. Můžete použít velmi jednoduché myšlenky nail art, vždy vypadají originální na krátké nehty.

Pro design měsíčku bude třeba rovné pruhy pro manikúru. Povrch nehtových destiček může být rozdělen do dvou částí - vertikálně nebo horizontálně, jedna strana je natřena zlatým lakem, druhá - červená. Můžete také kreslit vertikální zlaté pruhy střední tloušťky podél středu nehtů. Namísto rovných proužků můžete použít cik-cak.