Elizabeth Taylor: život herečky a její oblečení

Bouřlivé osobní život Elizabeth Taylor, její oslnivé oblečení a nádherné šperky se vždy stala centrem pozornosti veřejnosti a tisku. Ale jak to všechno mohlo být srovnáno s jejím „ďábelským talentem“, jak mnozí kritici pokřtili jedinečné herecké schopnosti Liz! Její fialové oči vedly zblázněné barvy, ai když Taylorova krása stmívala, pozornost této úžasné ženě nezmizela.

Osobní život herečky Elizabeth Taylor

Díky herečce Elizabeth Taylorovi se svět zamiloval do vzdáleného, ​​drzého vládce Egypta Kleopatry a už není možné si představit jinou starou královnu!

Neuvěřitelná krása a nezávislý charakter obohatily život Elizabeth Taylorové o události, které by stačily na padesát „obyčejných“ osudů. Více než ostatní se zajímali o její svatbu, rozvod, romantiku a šperky.

Ale herecká kariéra se úspěšně rozvíjela, Elizabeth Taylorová byla považována nejen za „ďábelsky krásnou“, ale také za „nejsilněji talentovanou“ nejtvrdší kritiku. První Oscar Taylor obdržel v roce 1960 svou roli v poměrně průměrném filmu, ale účast na něm byla podmínkou ze strany producentů. Bůh mu žehnej, s Oscarem, hlavní věc je, že nakonec máme královskou Kleopatru!

Podívejte se na fotografii Elizabeth Taylor jako vládce Egypta:

Jeden z jejích manželů řekl slavnou frázi: „Věřte mi, každou minutu, kdy tato dáma strávená mimo postel mohla být nazývána marným životem, byla snem každého člověka - andělské tváře a morálkyřidič-trucker. „Věřte mi, že řvoucí romány jsou navěky hotové,“ odpověděla Elizabeth Taylor v květnu 1950 rozhořčeně novinářům.

Bylo jí osmnáct let a první manžel, který na oltář přivedl mladou krásu do svatebních šatů, byl milionář a socialista Nick Hilton, syn slavného krále stejně slavných hotelů působících v mnoha zemích světa. Elizabeth se tak stala majitelem velkého množství akcií, vozu Cadillac, snubního prstenu v hodnotě 50 tisíc dolarů a unikátních norkových kabátů. A každé manželství přineslo Taylorovi štěstí! Její věta je široce známá: „Spala jsem jen s těmi, pro které jsem byla vdaná. Kolik žen se může chlubit stejně? “A každý manžel byl milovaný a Liz byla milovaná ... porodila děti, obdržela dary bohatství, sbírky obrazů a šperků, automobilů a letadel. Žila hlučně, dokonce i skutečné slony mohly být propuštěny na její strany.

Elizabeth Taylor oblečení a dekorace (s fotografií)

Liz Taylorová milovala krásu. Měla bohaté a vkusně zařízené domy a vily. Elizabeth Taylorová cestovala pouze v luxusních autech. A samozřejmě, že byla velmi znepokojena svými kostýmy, pokračovala v oblékání jako umělci ze světa kinematografie: - legendární Helena Roseová a Oleg Cassini, - a mistři světa módy: Francouz Hubert Zhivanshi a italský Valentino, kteří i někde vděčí Liz jeho celosvětovou slávu. Liz preferovala ženský styl, výstřih a tenký pas, elegantní chlupy.

Elizabeth Taylorová hodně oblečeníale nikdo z nich nezakrýval její vlastní krásu a vynikající osobnost. Mimochodem, věří, že Liz měla vzácnou genetickou mutaci - dvojitou řadu řas.

Jak je vidět na fotografii, herečka Elizabeth Taylor měla super-expresivní vzhled, který vyrazil nádhernou fialovou (velmi vzácnou) barvu očí:

Každé manželství nebo romantika přinesla ve své slavné sbírce šperků novou jedinečnou „jednotku“ muzejní rarity. Opravdu zbožňovala šperky. Ve své sbírce - slavný 33-karátový diamant Krupp a 69-karátový diamant ve tvaru hrušky, předal Elizabeth stejnému Bartonovi (dvakrát její manžel).

Van Cleef & Jewelers Arpels dělal šperky specificky “pod Taylorem”. Po dlouhou dobu byla majitelkou slavné perly La Peregrina, která patřila španělským a anglickým královským rodinám, a unikátní náhrdelník s královským diamantem "Taj Mahal".

Zde můžete vidět fotografie šperků Elizabeth Taylor, které mohou stačit pro několik expozic:

Ale i přes vášeň pro „zlaté chrastítka“ se s nimi Alžběta snadno rozloučila, když bylo nutné dávat velké částky na charitativní účely. Sama byla zakladatelkou několika fondů, zejména boje proti AIDS.

Herečka Elizabeth Taylor ve stáří

Proč měl Taylor takovou popularitu mezi muži až do nejzralejšího věku? Když už ji Liz opustila? Existují přesvědčivé argumenty, které naznačují příčinu - její neschopnost žítpovaha, ostrá mysl a ironie, mnoho koníčků - a proto život kolem ní byl něčím různorodým, což vždy a ve větší míře přitahuje muže! Stručně řečeno - Enchantress-Liz to nebylo příliš znuděno!

Elizabeth Taylor se ve stáří potýkala s onemocněním kostí (navzdory krásnému jménu „křišťálová choroba“, byla doprovázena silnou bolestí ...), herečka byla předepsána k odpočinku na lůžku, žertovala se svým charakteristickým humorem a optimismem, že „byla křehká Čínská váza.

Možná je jen velmi málo žen, které o sobě mohou s jistotou říct: „Byla jsem velmi šťastná žena. Mnohokrát jsem opravdu miloval a udělal fantastickou filmovou kariéru. Je možné požádat o více? Jsem jen zatraceně šťastná žena. Nemůžu nic víc. “