Letní oční make-up 2019

Letní make-up v roce 2019pokračuje v trendu z minulé sezóny - zaměřuje se buď na oči, nebo na rty. Dnes si s vámi promluvíme o módním make-upu letních očí, které jsou relevantní pro palety stínů, módní obrazy a mnoho dalšího.

Letos v létě mohou být oči zvýrazněny pomocí prodloužení hlav, řas, očních stínů, řasenky nebo očních linek.

Přírodní make-up

Hlavním pravidlem této sezóny je přirozenost a ženskost, a proto bude toto líčení v létě přirozeným make-upem, jinak ji jeho maskérky nazývají nahou. Přírodní make-up je skvělá volba pro denní make-up, protože v horkých letních dnech chcete dát na obličej alespoň kosmetiku. V tomto make-upu se používají odstíny měkkých pastelových odstínů nebo se vůbec nepoužívají. O tom, jak dělat přírodní make-up, můžete najít zde.

Módní stíny

Letos v létě jsou tyto barvy odstínů módní - modrá, zelená, šedá, hnědá. Současný kovový efekt ve stínu je vítěznou verzí teplého období. Pokud mluvíme o modré paletě, převládne kobaltová barva. Mělo by být aplikováno na horní a dolní víčka. Šedá a lehká síra odstíny stínů jsou také populární. Mohou to být stínované tmavé šipky nebo černá vložka. V zelené paletě módní lehké pistáciebarvy Je ideální pro denní make-up.

Šipky

Oční linky a šipky na očích - trend roku 2019. Nebojte se experimentovat se šipkami. Mohou být buď na dně nebo v horní části víčka, tlusté nebo tenké, dlouhé nebo krátké. Módní trend v aplikaci šipek byl rozkol v rozích očí. S níže uvedenou čarou můžete experimentovat a zintenzivnit ji než horní nebo jinou barvu. Šipky mohou být buď černé nebo barevné, jako je fialová, zelená, modrá, čokoládově hnědá.

Smoky makeup

Smoky eues makeup nebo kouřový make-up je stále na vrcholu popularity. Módní tradiční kouřový make-up v tmavých a hnědých tónech, stejně jako novinka letní sezóny, se stal kouřovým barevným make-upem. V takovém očním make-upu, můžete použít různé barevné stíny, nejdůležitější je kombinovat je správně.