Módní letní sandály 2019

Návrháři určili trendy módní obuvi pro letní sezónu 2019: měli by být tak pohodlní, elegantní a styloví, jak je to jen možné. Pokud první úkol zcela závisí na správné volbě modelu a velikosti, pak druhý závisí na dekoru, materiálu a efektivních detailech. Obdivujme ženské trendy v roce 2019, prezentované na fotografii, a vážíme si módních sandálů, které budou vždy v nové sezóně.

Módní obuv pro horké léto

Současné trendy v oblasti letní obuvi z roku 2019

Letní boty nové sezóny překvapily řadou modelů s upřímnými motivy městské džungle, klasiky a fantasy prvků. Spolu s koženými botami vyčnívají z moderních materiálů, doplněných texturami a plasty v nepředstavitelných barvách a odstínech. Top letní boty jsou prezentovány různými modely:

  • klasické sandály s vysokými podpatky;
  • boty se čtvercovými pevnými patami;
  • sandály s nízkou rychlostí, klíny a plošiny;
  • sandály z kůže a textilií s ozdobnými vložkami.

Módní trend od společnosti Dolce-gabbana

Získává si oblibu obuvi a sandálů pod kůží plazů, stejně jako barvy v otevřených a uzavřených verzích na platformách a patách různých typů a tvarů.

A jaký druh letní obuvi nosíte

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Módní barvy nadcházejícího léta

Módní dámské boty nové sezóny jsou prezentovány v bohatých optimistických barvách a barvách. Osvěžující a uklidňující odstíny, blokování barev a kombinace dekorativních technik převažují. Nejpamátnější odstíny:

  • zelená, mentol, máta, smaragd;
  • bohatá červená, jahodový džem, vínová;
  • zlato, karamel, písek, béžová;
  • bílá, černá, šedá, melalická, stříbrná.

Black - White Classics

Dekorativní prvky budou pozoruhodně doplňovat světlé barvy letní obuvi. I ten nejjednodušší obraz bude hrát s barevnými barvami, když se na nohou objeví letní sandály zdobené stuhami, kamínky, třásněmi, ozdobnými květy a stuhami ve stylu la pointe.

Golden Aspen

Jasné krásné barvy léta se odráží na barvách bot v módních sbírkách předních designérů.Sandály fascinují teplými jemnými tóny, z nichž jsou oblíbené „Golden Aspen“ a „Mango Mahito“, doplňující romantické obrazy v etnickém stylu. Calvin Klein představil neobvykle sandálové sandály v liberálním písku, asymetricky doplňující vysoký tenký patu a zapínání v oblasti ponožky.

Golden Aspen - Barva sezóny

Geometrický tisk

Současné trendy v kontrastních kontrastních barvách jsou zakomponovány v módních modelech sezóny 2019, reprezentované geometrickými pinty v kombinaci černobílých, fialových a žlutých odstínů, podtržených prokládáním tenkých kožených řemínků a textilních stuh. Podobné modely prezentují módní značky Oscar de la Renta a Mary Katrantzou v centru setů s geometrickými tiskovými prvky.

Geometrický tisk na vrcholu popularity

Top modely letních sandálů

Stylové sandály jaro-léto 2019 zdůrazňují módní trendy, prezentované na fotografii z pořadů designérů, překvapující různými modely, texturou, jedinečnými technikami, barvami a kombinací kontrastních detailů, které tvoří trend moderního obrazu.

Milost baletu

Inspirován milostí baletu Christiana Diora, představil Hermès letní sandály, které nejasně připomínaly baletní boty. Jsou velmi jemné, elegantní a pohodlné. Vynikající vazba textilních popruhů, zvedajících se nad kotník,připomíná struny na balet pointe. Samozřejmě, tanec „pa“ v takových botách není hotový, ale přidáním midi šatů do sady můžete vytvořit romantický nenapodobitelný obraz.

a la pointe shoes

Sport-chic

Sportovní stylové tóny se pro tento styl řízení - letních sandálů - zdály být atypické. Sporty lze samozřejmě nazývat podmíněně, ale detaily ve formě propletených kožených řemínků a textilních stuh, kontrastující s velikostí s nápisy na značce, dávají originalitu a vytvářejí jednotu stylu. Tyto boty jsou kombinovány s lehkou chintz letní šaty, sportovní oblečení a klasické džíny, a kromě bavlněné ponožky, pomůže vytvořit elegantní a originální obraz.

Sport-chic

Retro motivy

Hlavním trendem sezóny byla retro platforma se stabilním vysokým podpatkem a jasnými vzory s květinovým a geometrickým potiskem. Skutečná vazba tenkých kožených řemínků, díky kterým sandály získají eleganci a originalitu. Takové boty jsou vhodné na základě jakéhokoliv obrazu, od klasiky až po sportovní. Unikátní kombinace japonského eklektismu využívá Thom Browne a Michael Kors ve sbírce, kde se retro motivy prolínají s odpornými trendy a klasickým stylem.

Průhledné podpatky

Transparentní vložky na základě trendových modelů v roce 2019 mají podobu především sochařského kubismu. Modely jsou prezentovány v charakteristickém futuristickém stylu., doplněné prvky v monotónní černé, bílé a béžové barvě s kovovým leskem. Důraz je kladen na kožený tenký pásek na klasickém sponu nebo ve formě knoflíků, vyhlazující geometrické hrany a nejjemnější ponožky Lurex, jejichž krása je odhalena v kombinaci s průhlednými detaily bot.

Průhledné části trendu

Šněrování

Etnický styl doplňují módní sandály ve stylu boho s mnoha kravaty s korálky, květinami, ornamenty a samozřejmě šněrováním. Je to demokratický prvek výzdoby vhodný pro jakýkoliv styl. Bude doplnit luk s milostí a lehkostí, přidá poznámky romantiky a bezohlednosti. Vhodné pro šaty, šaty, džíny a kromě tašek z módního texturovaného tkaní a světlých prostorových doplňků bude organickým letním souborem.

Sandály se šněrováním

Šňůry zdůrazňují sbírky Oscara de la Renta, Marni Dolce & amp; Gabbana, zatímco Altuzarra používá konstrukční techniku, ve které přechází tenké kožené nitě do upevňovacího upevňovacího prvku, který doplňuje sandály s leštěnými kameny a cop, nedbale svázaný v uzlech.

Textilní hladký povrch

Kožené boty byly nacpané textilními sandály se složitými vzory v nasycených trendových tónech, doplněné obrovskými krystaly Swarovski, perličkami z perle a zlatými sponami. Většina modelů je navržena v japonském stylu s masivními čtvercovými patami.Křehkost ženských nohou zároveň zdůrazňuje elegantní tkaninu, která stříhá celý povrch modelu.

Textilie

Podobnou myšlenku prokázal Miu Miu, Givenchy nejen na bosých nohách, ale také v kombinaci s bavlněnými ponožkami a punčochovými kalhotami a sbírka Michael Kors představila úklonu, kde jsou sandály vyrobeny v tónu z materiálu použitého pro hlavní soubor.

Sandály - gladiátoři

Autentické římské sandály s širokými koženými detaily spojenými šněrováním jsou mírně agresivní a velkolepé. V nové sezóně jsou sandály gladiátoru prezentovány v klasické verzi, stejně jako vysoké starožitné modely až po kotníky na platformě. Dokonale doplňují boho a ležérní a zdobí soupravu krátkými džíny. Tento trend demonstrují Hermès a Michael, kde se používají šněrovací uzávěry s klasickými sponami.

Sandály - gladiátoři

Závěrem

Módní sandály 2019 na fotografii z výstav ukazují nejnovější trendy žen v nadcházejícím létě. Jedná se o neobvykle barevné stylové modely, doplněné jasnými detaily, které mohou přitáhnout pozornost a dát romantiku a eklekticismus. Návrháři diverzifikovali paletu barev, přidali obuv s doplňky, velkolepé detaily, takže i nárokující módy si mohou vybrat model, který má rád pro sebe.