Arabský oční make-up

Oční make-up je užitečným směrem v ženské kosmetologii. Tento směr je schopen nabídnout celou řadu možností, jak dosáhnout cíle, a to zkrášlit ženské oči krásným a neodolatelným zářením. Arabský oční make-up je bez nadsázky apogeou make-upu, který dokáže proměnit obličej fascinujícím světlem a orientální krásou očí. Arabský make-up je nejvhodnější pro hnědooké a zelenooké ženy a dívky, brunetky a hnědé vlasy.

Blondýnky budou také zajímavé experimentovat. Kdo ví, možná je to vaše kombinace barvy vlasů, jasné oči a východní tajemství se stane neodolatelnou trumfovou kartou vašeho kouzla.

Chcete znát tajemství krásy, přitažlivosti a tajemné síly krás Východu? To není přirozený jev. Takové okouzlující kouzlo a výraznost očí je možné pouze s uložením správného a zručného make-upu. Tajemství tohoto make-upu je ukryto ve správné kombinaci barev světlých odstínů, zvýrazněných očima.

Základní techniky arabského make-upu jsou jasně krásné oči, hladký obličej a ne rozlišující rty. V arabském make-upu se používá perleťová nebo matná kosmetika. Nicméně, perla převládá, protože láska k luxusu a brilanci je na východě vlastní.

Obecně platí, že arabský make-up styl je zvláštním pocitem bohoslužby brilantní, zářivé a živé. To platí nejen pro líčení, ale i pro oděvy a účesy. Jsou to východní ženy. Proto, použití flitrů akamínky na očních víčkách, řasách a čele.

Orientální make-up není výjimkou z konvenčního postupu pro použití make-upu. To je především uložení základu make-upu - tonální krém. Hladká, čistá a hladká pleť je nesmírně důležitá. Jakékoliv skvrny, nezdravá barva vaší pleti, pupínky, arabský styl neodpustí, takže orientální make-up se změní v odpudivý a vulgární, a dá opačný efekt.

Majitelům pleti se doporučuje slonovina v barvě se sametovým efektem. Zbytek tváře by neměl odvést pozornost, zejména muže, z očí. Proto je od rouge lepší vzdát se úplně.

Takže jsme již připravili polovinu očního make-upu. Pojďme nyní aplikovat, přímo arabské make-up na vaše oči. Používá dva druhy stínů. Zřídka třetí, ale jen stěží viditelné šmouhy. Volba stínu, podívejte se, takže nejsou ve stejném odstínu. Nejvíce extravagantní ženy používají bohaté odstíny, skromněji vypadají make-up s jednou jasnou a druhou neutrální barvou (bílá, šedá nebo hnědá). Hnědooké a černooké krásy se hodí do modrých, modrých, hnědých, žlutých a zelených tónů. Modré oči jsou zlaté, šedé, fialové a růžové odstíny.

Samotná myšlenka „arabských očí“ spočívá v tom, že první odstín v kombinaci s černým očním oční linky, úhledně ohraničuje vaše oči, druhý odstín je sekundární a pomáhá stínit pozadí prvního na horních víčkách v blízkosti obočí. A někdy pod primární barvoudolní víčka.Vnitřní oční víčko je zcela natřené a vytváří výrazný kontrast přímo s očním proteinem.Tedy výraz: "černooká krása."I když v životě barva očí východních žen, může být téměř cokoliv.

Nejdříve je nutné aplikovat sekundární, základní základ, barvu, rozdělující ji na obočí.Dále musíte vybrat oči: vložku nebo tužku.Velmi důležitou roli v arabském make-upu hrají šipky.Pokuste se vystopovat obrys víček, dokončit jasné paprsky mrtvice a jít mimo vnější okraj oka.Alternativně můžete obrátit tvar očí vedením zdvihu směrem dovnitř za vnitřní roh.Poté je nutné aplikovat hlavní stín na horní pohyblivé víčko nebo na chrám.

Pokud je vaším cílem oblékat se jako arabská krása, nezapomeňte, že krásné oční make-up žen na východě není všechno.S takovými očima musí být vše v souladu s vaším vzhledem.Jistě, přítomnost dlouhých, dobře upravených vlasů, elegantní manikúry, krásně natřených rtů a okouzlující sladké vůně parfémů z vás udělá ženu, před kterou muži zapomenou na své jméno.A pro kontrolu střílel v mužském milostném srdci, zcela reinkarnovaném ve Východní Divě, provádějte vzory henny na rukou.

Je v očích a ve všech ostatních ženských kouzlech, že tajemství přitažlivé, svůdné krásy žen Východu je skryté.