Krátké nehty - stylové nápady

Krátké nehty - současný trend roku 2019 v segmentu nehtového průmyslu, který se dnes stal tak oblíbeným mezi obdivovateli módních nových výrobků, které vynálezci manikúry přicházejí s novými nápady a technikami pro zdobení malých nehtů. Je to o nich, které vám později v článku řekneme.

Stylová a krásná manikúra

Módní nápady na manikúru pro krátké měsíčky

Krátké nehty jsou nejen ženské a naturalistické, ale také praktické. Koneckonců neinterferují s prací a zároveň umožňují realizovat různá konstrukční řešení, a to i s ohledem na malý prostor pro kreativitu.

Módní manikúra a krátké nehty

Jaká je délka měsíčku, který se vám nejvíce líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Na základě doporučení špičkových mistrů nehtů jsme proto identifikovali nejvhodnější možnosti pro tuto sezónu manikúru na krátkých nehtech. Patří mezi ně:

 • Francouzština . Navzdory tomu, že tento design je považován za klasický, v případě krátkých nehtů prošel mnoha změnami. Nejprve byste měli zapomenout na standardní bílé ohraničení ve prospěch barev a šťavnatých odstínů. Co se týče samotného francouzského „úsměvu“, kromě tvaru obyčejného půlměsíce to může být jen přímka nebo verze ve tvaru písmene V. Více kreativních osobností zvládnenabízejí ještě více a kombinují několik vícebarevných „úsměvů“ v jednom saku.

Stylová francouzština pro krátké měsíčky

Zajímavé : Bílá manikúra: současný design 2019

 • Ombre .Kromě toho, že se jedná o jednu z nejmodernějších technik z roku 2019, je gradient také velmi všestranným designem, protože dobře sedí na nehtech jakékoliv délky, včetně krátkých.V závislosti na zvolené paletě barev lze nosit i v podzimním období.Neobvyklé nápady a různé barevné kombinace gradientové manikúry jako příklad, který jsme uvedli na fotografii níže.

Ombre na nehtech

Manikúra ombre je v této sezóně považována za obzvláště oblíbenou.odstín nebo naopak - kombinace zcela odlišných a kontrastních barev.

 • Monochromatický povlak .Navzdory zpočátku zjevné jednoduchosti, jednoduchý design měsíčku je jedním z nejmódnějších trendů v segmentu nehtů.Světlé a hluboké tóny v kombinaci s hrou textur vytvářejí velkolepou a elegantní manikúru.

Monofonická manikúra

 • Lunar .Je považován za nejvýhodnější variantu pro návrh krátkých nehtů, takže tento design se často používá v pedikúre.Nude paleta se často používá pro zdobení otvorů v kombinaci s různými ozdobnými doplňky.Ale nezanedbávejte tmavé barvy.S nimi manikúraUkazuje se, nasycené a chytlavé. Další možností - hra textury v jednom designu. Hedvábí, lesklý nebo matný na konci bude dávat velkolepý a neobvyklý výsledek.

Manikúra Měsíce

 • Geometrie . Diamanty, kruhy, čtverce a čáry jsou stálými společníky geometrického ornamentu, který je také přijatelný pro krátké nehty. V tomto případě manikérky nedoporučují hrát s tmavou paletou barev, protože vizuálně může dále snížit nehtovou desku. Zastavení volby je lepší na lehkém substrátu, na kterém jsou aplikovány vícebarevné vzory.

Stylová geometrie

 • Křemen . Velkolepý a moderní design, který je tak lehký, že ho lze vyrobit i doma Je založen na ornamentu, který se skládá z tenkých „žil“ vyrobených pomocí banálního párátka. Pokud jde o barvy, nejčastěji se v této manikuře používají béžové a světle růžové tóny.

Křemenná manikúra

Zajímavé : Silně odlupujte nehty. Co dělat

 • S kamínky.Oblázky různých velikostí a tvarů musí mít vzory nehtů. Proto se s nimi můžete setkat se spoustou stylových a originálních nápadů na zdobení nehtů. Často - to jsou lehké ornamenty, nebo malé akcenty. Pokud jde o většinu kopce, je lepší ji opustit, protože na krátkých nehtech bude vypadat hrubě.

Manikúra s kamínky

 • Lesklý povrch . Velmineobvyklé, velkolepé a co je nejdůležitější - módní design, který získal srdce více než jedné dívky. Tento efekt můžete získat použitím laků napodobujících lesk nebo použitím speciálního rubu.

 • Obzvláště originální na krátkých nehtech vypadá a módní v roce 2019volumetrickém designu , nápady pro jejichž tvorbu lze nalézt v jakémkoli módním zdroji. Kromě standardních floristických a geometrických motivů je pletení dodnes v módě. Je založen na ornamentu z akrylu, který se podobá vzoru pro tkaní s jehlami.

Novinka z roku 2019 - rub

 • Negativní Spase. Takový neobvyklý design v této sezóně je také favoritem mistrů nehtů. Podstatou takové manikúry je, že určitá oblast nehtu zůstává nenatřená. Negativní lázně mohou být často vidět v duetu s geometrickými nebo abstraktními vzory.

Záporný prostor

Zajímavé : Jak krásně tvoří nehty?

 • S výkresy.I přes krátkou délku nehtové desky, i na ní, pokud si přejete, můžete použít umělecká díla, která jsou tak módní v roce 2019, a také oživit vaše nápady na design. V této sezóně je třeba věnovat pozornost květinovým motivům a kresbám konkrétního tématu. Například pro letní manikúru, umění ve formě ovoce nebo pláže je vhodná podzim - padající listí, zima - sněhuláci, sněhové vločky atd.

Manikúra se vzorem

 • Brilantní.TakéNezapomeňte na takové ozdobné nehty příslušenství jako kamifubiki, shimmernaya prášek a šumivý písek. Oni také vypadají dobře na krátké nehty jako monochromatický povlak, nebo mírný akcent v designu.

Zajímavé : Nejmódnější manikúra z roku 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

Krátké nehty - to je módní, pohodlné a praktické. Koneckonců vám také umožní vytvořit neobvyklý a poutavý manikúru design, který jistě nebude bez povšimnutí. Hlavní věcí je kreativní přístup k podnikání.

A jaký je váš oblíbený design s krátkými nehty?