Pantone: barvy podzimní a zimní sezóny 2019-2020

Panton Institute hledá nejoblíbenější a pozitivně vnímané barvy roku, analyzuje přehlídky, pouliční módu a internetové prostředí. Důležitou součástí je práce na dalším zastínění jmenování. Kromě „krále sezóny“ však společnost vytváří jednotná barevná schémata a technologie správné barvy, které následně používá celý svět. Již existuje řada módních barev pro podzim-zima 2019-2020 od firmy Panton a Pantone bude mít vliv především na oblečení, protože výrobci barviv se zaměřují především na návrhy ústavu.

Hlavní barvy budoucího chladného období

Po týdnu módy v New Yorku zpracoval Panton informace aprezentováno 12 primárních barev, jakož i 4. další. Hlavním tématem palety podzim-zima bylo jídlo a příroda.

Výkonný ředitel ústavu nazval řadu odstínů silných a sebevědomých, věci v tónech podle Pantone se neztratí, zdůrazní a zdůrazní svého majitele.

Sledujete módní trendy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Chili Pepper (Chili)

Jasný, horký s šarlatovými tóny - tato červená zvítězí v srdcích žen. Je vzrušující, ale zároveň zkušený a dospělý, stejně jako španělská opera. První asociace, která vzniká při pohledu na to, je spojena s latinskoamerickými tanci, španělskou kuchyní a kulturou obecně.

Chili Pepper pomáhá udržet vás v teple na chladném podzimním dni. Kabát nebo šaty této barvy hoří a upírají oči. Ale pro příslušenství se hodí méně, pokud to není myšlenka vytvořit přízvuk na ně. V každém případě musí být obraz s „pepřem“ promyšlen na detaily, protože tato barva určitě přitáhne pozornost.

Cyklistika Červená (červené kolo nebo červené kolo)

Existuje třetí možnost ze samotných „Pantonů“ - „dobrodružná červená“. To je vysvětleno tím, že podzim je čas, kdy byste měli sedět na světlém kole a spěchat směrem kvíru okrových listů, shluků jeřábů, snažících se dotknout obzoru.

Barva je silná, silná a energická. Není to tak chytlavé jako ten předchozí, takže je jednodušší zapadnout do jednoduchých obrázků. Červené kolo bude vypadat dobře v kancelářském oblečení, stejně jako ve večerních šatech. To lze nazvat ušlechtilým stínem. Je ideální pro doplňky a obuv, protože se snadno kombinuje s jinými tóny.

Bude ideální pro ženy se studeným typem zimy nebo teplým podzimem. Ale pro "jaro" a "léto" může být příliš těžké a stárnoucí.

Crème de Pêche (broskvový krém nebo broskvový likér)

Jemný odstín pastelově růžové barvy s vzdušnou náladou. Má lehkou krémovou tinton a první barvu zrající broskve. To vše v půltónech, ale bez intrik, jasných a svěžích, jako svítání.

Ideální pro dívky s asijským vzhledem, jemně zdůrazňující jejich křehkost, jemnou kůži a jas očí. Crème de Pêche jde dobře s odstíny hnědé, tlumené červené, růžové, modré a modré. Fialové, purpurové a zelené věci by však neměly být s ním kombinovány. Budou "uhasit" jemný stín.

Peach Pink (Peach Pink)

Jemná, ale aktivnější barva. V něm nejsou žádné pastelové poznámky, jsou tlustší a horší: korálové hry jsou výraznější a samotná „broskev“ je mnohem zralejší. Existuje názor, že slavný koktejl Bellini sloužil jako inspirace pro barvu: je vyroben zovocné pyré a šampaňské.

Skvělá zpráva pro milovníky slunce bude to, co Peach Pink dokonale podtrhuje. Hodí se stejně dobře pro staré dámy i mladé dívky. Jediný, kdo se v něm může ztratit, jsou blondýnky se slámovým odstínem vlasů. Popel a platina naopak jen zdůrazňují jejich krásu.

Peach Pink se dobře hodí na světle zelené, světle modré, hnědé a okrové tóny. Kombinace s jasnou šarlatovou, smaragdovou a kanárkovou žlutou bude kontroverzní.

Rocky Road (Rocky Road)

Jedna z nejsilnějších a nejvlivnějších barev podzimní palety. Některým se to může zdát těžké, ale pokud se podíváte, pak v této husté hnědé, můžete vidět chladné modravé a fialové poznámky. Proto se dobře hodí k šedé a nebesky modré, takže obraz je svěží a silný.

Teplo čokoládových tónů umožňuje kombinovat s červenými, žlutými a oranžovými odstíny. Na Rocky Road vypadal vznešeně, musí být vybrán v kvalitních materiálech - vlna, kašmír, satén, kůže.

Na obrázcích působí spíše jako základ, na kterém lze snadno umístit jasné akcenty. S tímto rozdělením odpovědnosti bude hnědá vypadat stylově a univerzálně.

Ovocná holubice

Zdá se, že pojmenování barev probíhalo ve směru myšlení z „jak to mohu nazvat?“ K „proč ne ve skutečnosti?“. Ovocný holub je skutečný pták s prsou a barevným krkem.tlumené fuchsie. Právě tato konotace je míněna institucí.

Je teplá, šťavnatá, jako středomořské ovoce, ale s měkkou aktivitou. Ovoce Dove je trochu naivní, trochu prašné a velmi měkké. To vše dělá to ženský a relevantní. Snadno se kombinuje s jinými stejně otevřenými odstíny - fialová, modrá, béžová, šedá, světle zelená, žlutá. Také ovocná holubice není špatná v kombinaci s neonovými odstíny, i když ji tlumí, přičemž klade důraz na sebe a v důsledku toho jim připravuje křehké kouzlo.

Cukrové mandle (cukrové mandle)

Komplikovaná barva podzimu, kterou lze označit jinak, jako tmavý karamel. Patří do okrové palety, ale intenzita je blíže k hnědé. Cukrové mandle jsou teplé díky načervenalým podtónům, proto jsou nádherně vhodné pro dívky se stejnou barvou kudrlinek nebo hnědovlasých žen v odstínech hnědé. Barva je spojena s šálkem horkého nápoje s karamelovou krustou, kandovaným ovocem, sladkými kořeněnými chutí malých kaváren.

Tato připomínka podzimních radostí, navzdory své zjevné jednoduchosti, je složitou barvou, ale velmi zajímavou z hlediska kombinování. Jiné obtížné odstíny budou vyhovovat jeho společníkům: olivový, studený růžový, bělený žlutý, tmavě zelený, fialový, akvamarín, jantar, ultramarín. A s každým z nich udělá řadu různých emocionálních efektů.

Tmavý čedar (tmavý čedar)

Nejzajímavější z navrhovanéhoPanton květiny. Vzpomeňte si na sýrovou krustu na pizzu a sendvič? Tak, to je velmi odstín: světlo a jasně žlutá na hranici s oranžovou.

Vypadá skvěle v saténu, hedvábí, kašmíru, úpletu a kůži. To je kombinováno se všemi zlatem a mědí, vypadá zajímavý s šedo-modrý, kontrastní a živý s ultramarínem. Ale nejpozoruhodnější pohled je totální luky v Dark Cheddar.

Galaxie Modrá (Galaktická Modrá)

Po všech aktivních a horkých barvách na tomto klidném a filosofickém tónu očí spočívá. Galaktickou Modrou ale nemůžeme říkat zima, protože je založena na teplých tónech „elektrického“.

Je to rovnocenné pro každého, protože je optimálně vhodné pro blondýnku, brunetku a blond. Pro řadu nepopiratelných výhod této barvy je třeba dodat vynikající kompatibilitu, která vyústí v harmonický a silný obraz.

Módním trikem je směs Galaxy Blue v úpletu s denimem. Ale neméně úspěšný, vypadá s bílou, béžovou, zlatou, šedou, vínovou. Obtížné a zřídka dobře vypadající kombinace s okrovými a práškovými tóny.

Bluestone (modrý kámen)

Pokles mysticismu do jakéhokoliv obrazu. Opravdu zima jako ranní mlha nad mořem, barva. Má opar, ale je „odolnější“ a silnější, s výjimkou šedých, viditelných ocelových, křemenných a mléčných odstínů.

Modrý kámen se jeví jako přísný, ale ve skutečnosti to bude vyhovovat každé generaci a obrazu, i když do každéhoz nich. Vypadá skvěle s jinými odstíny modré nebo modré. Kromě své původní palety je Bluestone smíchán s růžovou, pískovou, smetanovou, červenou, šedou, hořčicovou, hnědou a slonovinou.

Oranžový tygr (oranžový tygr)

Tento odstín oranžové barvy je blízký intenzitě neonu. Barva hoření se obtížně kombinuje, stejně jako Chili bude vždy přízvuk, který klade veškerou pozornost sám sobě. Ale totální luky v Oranžovém tygru vypadají příliš chytlavě a v blízkosti uniformy. Proto je žádoucí mít v obraze pouze jeden takový předmět, díl nebo příslušenství.

Slučitelnost Oranžového tygra je vysoká, neztrácí se vedle smaragdu, modré, hořčice, čokolády, modré, žluté. Vypadá nejlépe v měkkých texturách - se sametem, velurem, kašmírem, velveteenem.

Eden (Eden /Eden)

Večerní jehličí, tmavnoucí, jsou tajemné a hluboké barvy, ale zároveň prvotně čisté. To bude vyhovovat každému typu a stylu barev, bude vhodné v každém případě: od bufetu až do večera paměti. Nepochybnou výhodou Eden je, že vizuálně ztratí svého majitele o nic horšího než černý odstín.

Univerzální stín je kombinován s různými barvami, i když u některých je to složitější, ale vše závisí na dovednostech stylistů. Obtížná bude kombinace s trendy letní sezóny: práškově růžová a kanárkově žlutá.

Další palety barev​​

Jinak se jim říká základní, podle názoru Pantona jsouoptimální základ nebo zázemí pro kombinaci dalších módních odstínů.

Vanilkový krém (vanilkový krém)

saturací se shoduje s Crème de Pêche. Ale nemá růžovou broskev, ale je zde nový krémový odstín. Vanilkový krém se stejným úspěchem lze připsat pastelovým a práškovým barvám. V posledních sbírkách, mnoho návrhářů představovalo úklony v něm.

Večerní modrá

Klasika, možná řečeno, kostýmový odstín modré. Je velmi snadné vytvořit základ pro většinu barev palety. Ale samo o sobě - ​​to je docela silná volba, hodná pozornosti.

Paloma (Gorlitz)

Výraz "šedá myš" ztratil svůj význam, protože tato barva se stala standardem aristokracie. Je jen důležité zvolit správný odstín, zdůrazňující důstojnost.

Guacamole (Guacamole)

Čerstvá zelená darovaná s avokádovou pastou. Ovoce nejen obohacuje světovou kuchyni, ale také zplodilo jednu z nejmódnějších odstínů modernosti. Vypadá perfektně ve sportovních a mládežnických obrázcích. V Guacamole (Guacamole) je hodně odvahy, síly a důvěry.

Módní barvy sezóny podzim-zima 2019-2020 od firmy Panton jsou oblíbené značky, výrobci oblečení pro masový trh se spoléhají na verzi Pantone. A to znamená, že brzy budou všude, hlavní je naučit se je správně kombinovat a využívat silných odstínů.