Co znamenají vrásky na obličeji, krtcích a liniích na lidské ruce?

Pro někoho se může zdát, že definice postavy člověka podél čar na rukou, krtků, vrásek a ještě více tvaru prsu se může jevit jako směšná, nestojí ani za trochu pozornosti. Zlikvidujte skepticismus a alespoň schematicky přezkoumejte níže uvedené charakteristiky a pak je porovnejte s vaší povahou nebo rysy, které jsou vlastní vašim blízkým. Možná se shoduje mnoho faktů.

Hodnota vrásek na tváři osoby

Vrásky- znamení stárnutí, ale je možné posoudit povahu osoby. Doporučujeme vám prozkoumat možnosti umístění nejběžnějších vrásek na obličeji osobnosti a těch znaků, které odrážejí.

Co tedy znamenají vrásky na tváři osoby, naučíte se z níže uvedeného popisu.

1. Radost.Vrásky v rozích očí a úst.

2. Plachost.Vrásky jsou umístěny radiálně kolem úst. Jsou mezi lidmi, kteří se bojí všeho v životě a mají silnou potřebu cítit se chráněni.

3. Pozornost na podrobnosti, podrobnosti.Lidé s větší pravděpodobností věnují pozornost malým detailům mají vrásky kolem očí. Také se nazývají „nohy vrány“.

4.Poctivost a loajalita.Vrásky tvoří malé vodorovné čáry nad vnějším okrajem obočí.

5. Zpravodajství.Hluboká vráska mezi očima. Takové vrásky znamenají, že osoba je plachá. A pokud je žlab nízký, ukazuje to, že člověk je znepokojen problémy, které se mu zdají být nerozpustné.

6. Prozřetelnost a dobrá povaha.Lidé s takovými ctnostmi mají obvykle téměř celé čelo (bez přerušení) horizontální vrásky. Pokud jsou však takové záhyby způsobeny četnými malými horizontálními vrásky, znamená to neschopnost dokončit záležitosti a sklon ke klepání.

7. Zklamání.Tyto vrásky se objevují v okamžiku zklamání, pak zmizí, ale postupem času se stávají patrnými. Nejtypičtější záhyb v této situaci - který začíná od nozder a končí u okraje rtů. Pokud se k tomu přidávají vrásky, počínaje očima, znamená to, že osoba je na pokraji svých schopností. Hodnota vrásek na obličeji, pokračujících pod ústy - fyzické utrpení člověka.

8. Úzkost.Celá tvář se stává „vrásčitou“ a nad obočím se objevují dva „hranaté“ vrásky.

9. Agresivita.„Úhlové“ vrásky se znovu objevují, ale v tomto případě se úhel ostřejší. V blízkosti podobných vrásek, ale menší.

10. Nervozita.Kromě již známých „hranatých“ vrásek na čele se v blízkosti očí a v rozích úst objevují malé vrásky, směřující dolů.

11. Překvapení.Lidé,kteří jsou na vše překvapeni, mají obvykle nad očima malé vodorovné vrásky.

12. Lhostejnost.V tomto případě se obvykle nestávají vrásky, jen svaly na tvářích jsou oslabeny, takže v rozích úst se tvoří záhyb. To je také znamení lenivosti.

Praxe dešifrování, co znamenají vrásky na obličeji, a brzy budete schopni určit charakter osoby na první pohled.

Co znamenají moly na tváři a těle žen?

V XV století. Krtci a mateřská znaménka se považovali za ďábelské známky. V některých zemích byly ženy, které je měly ohroženy pálením.

V XVIII století se věřilo, že tvář Venuše byla ozdobena krtek. Ženy, kterým bohyně lásky nedala znamení, si musely nastavit umělé „mouchy“.

Dnes jim věnují mnohem menší pozornost, i když se má za to, že hodnota krtků u žen a mužů, stejně jako mateřských znamének, je tak velká, že lze předvídat charakter a osud.

Dále se naučíte, co znamenají krtci u žen, a jak lze z těchto míst posuzovat povahu slabšího pohlaví.

Na obočí:na pravém obočí - časné a šťastné manželství, vlevo - naopak.

V oblasti oćí:tyto znaménky znamenají, że žena má klidný a vyrovnaný charakter.

Na tvářích:napravo - násilné milostné zážitky, vlevo - na cestě k úspěchu najdete spoustu problémů.

Na nose:takový krtko na tváři znamená, že máte zaručený úspěch ve všechkteré byste podnikli.

Na rtech:znamení veselého charakteru. Jste smyslní, ne luxus k lhostejnosti a neradi si na sebe kladete další odpovědnost. Skvrna na horním rtu ukazuje, že jste extrémně ženská a koketní osoba, pod rty, v lásce jste „věcí v sobě“.

Na hrudi:Pokud je krtko na pravé straně, často spěcháte z jednoho extrému do druhého, váš život se skládá ze vzestupů a pádů; skvrna vlevo ukazuje velkorysý a mírně bezmyšlenkovitý charakter.

V pase:vám dá spoustu dětí. Čím větší je místo, tím větší počet vašich potomků.

Na ramenou:takové moly na těle žen znamenají, že mají štěstí. Krtek na levém rameni - finanční potíže.

Co znamenají krtci na tváři a těle mužů

A co znamenají móla mužů a jak může člověk posuzovat mužský charakter?

Na čele:Krtka na pravé straně přináší slávu a štěstí; na levé straně - finanční potíže; uprostřed je šťastná láska.

Na uších: 75 nemáš žádné starosti.

Na krku:pokud se místo nachází na boku, budete mít těžký život. Krk je označený vpředu - můžete doufat v závratnou kariéru.

Na bradě:takový krt na tváři mužů znamená, že je ostatní respektují.

Na čelisti:znamení špatného zdraví nebo poruchového životního stylu, zejména pokud je skvrna na levé straně.

Na ramenou:takové moly na těle člověka znamenají, že jeho život je plný obtíží, ale pracuje jako vůl.

Na žebrech:krtka na pravé straně - nerozhodnost, často se chováš takticky;Špatná strana - tyto vlastnosti jsou kompenzovány smyslem pro humor.

Na zadní straně:hodnota stejných molu u mužů je otevřenost a čestnost, ale tendence k reptání.

Stanovení charakteru osoby z linií na paži

Charakter z čar na rukou může být určen i bez věštce nebo palmového čtenáře.Tato dovednost vám umožní lépe poznat vaši postavu a zhodnotit vlastní sílu.Chcete-li zjistit, co znamenají čáry na rukou osoby, musíte studovat ruku, kterou píšete.

Linie života. Ideál je považován za dlouhý a kontinuální.Čím delší je tato linka, tím lépe pro vás.

Titulek. Pokud je oddělena od záchranného lana, znamená to, že jste nezávislá osoba.Když to linie hlavy protíná, přikládáte velký význam rodině a tradicím.Hluboká a klikatá linie hlavy na rukou osoby znamená, že je to tvůrčí osoba.U lidí s praktickou mentalitou je to obvykle jednoduché.

Linie srdce. Začíná pod vaším malým prstem a přejíždí dlaň k ukazováčku.Pokud se tato linie zvedne, pak jste srdečná osoba, pokud jde dolů, pak jste omezená příroda.Pokud je to hluboké, pak jste jiný temperament.

Řada štěstí. Tato stoupající linie od zápěstí je známkou štěstí asebevědomí.Pokud pochází z linie života, znamená to, že jste sponzorováni nebem.Když se zastaví na půli cesty a pak pokračuje, může to znamenat změnu ve vaší kariéře.Nemáš vůbec žádnou šťastnou linii?Nebojte se - toto je znamení, že jste mistrem vlastního osudu.

Linie úspěchu. Začíná u zápěstí a zvedá prstenec.Pokud je tento řádek zpočátku umístěn vedle linie života, znamená to, že vám rodina pomohla na úsvitu života a navíc jste mohli využít vzdělání, které jste obdrželi.Když tato linka začíná uprostřed dlaně, znamená to, že jste museli bojovat v životě.Pokud to přejde štěstí, pak máte zaručený úspěch ve všech oblastech.Začíná to mezi čarami srdce a hlavou?V životě dosáhnete hodně.

Linky rodinného života. Ukazují váš postoj k manželství.Světelné čáry ukazují, že jste náchylní k silným vášním.Hluboké čáry jsou znamením, že jste vážný rodinný muž.Pokud je těžké je rozeznat, manželství je pro vás poslední věc.

Linky dětí. Odrážejí vaši vazbu k dětem, domácím mazlíčkům a rostlinám.Máte-li několik, máte rádi starat se o druhé.

Linie intuice.Její existence hovoří o vašich psychických schopnostech, které můžete použít ve všech oblastech života.

Stanovení charakteru ženy podle tvaru ňader

Odhalení poprsíMůžete zjistit, jaká je vaše povaha! A to není vtip. Opravdu, můžete postavit ženu ve tvaru prsu, stačí se podívat na sebe v zrcadle.

Ve formě grapefruitu.Ženy s velkým, bujným, kulatým a pevným poprsí jsou považovány za sexuální bomby. Ve skutečnosti jsou častěji plachý a jako domácí pokoj. Pokazí svého partnera a jsou vždy připraveni pomoci.

Ve formě sklenice na šampaňské.Ženy se stejně jako v sochách řeckých bohyní, pevné, zaoblené, bezchybné busty jsou nesmírně arogantní a náchylné k sebedůvěře. Povaha žen s takovými prsy dominuje. Žárlí a zároveň velmi zřídka platí.

Ve formě citronu.Taková busta je zvláště svěží a vystupující. Ženy s takovou bustou si neustále užívají života, mají velký smysl pro humor. Jako partneři, únavní, s vysokým zájmem o sebe a projevení pevnosti charakteru.

Ve ​​formě bud.Majitelé busty, jako mladá dívka, po celý život hledali silné pocity a dobrodružství plné emocí. Oni se zdráhají převzít iniciativu v lásce a snadno reagovat na přání partnera.

Ve formě poklesu.Ženy s mírně ochablou bustou, působící dojmem osob, které potřebují podporu, jsou ve skutečnosti sebevědomé a zvědavé, nádherné, vášnivé milence. Pro všechny ukázat supersensual zájem.

Ve formě ananasu.To znamená, že prsa jsou velmi křivá a oválná. Ženy s takovou bustou mají nadprůměrnou intelektuální úroveňvždy pravda. Charakter žen s takovým tvarem prsou je upřímný a romantický.