Čokoláda je luxus pro hubnutí

Oh, tytodiety!!! Sladké nemůže, mouka nemůže, dorty, bonbóny a další občerstvení pod přísným zákazem! A samozřejmě čokoláda - „zlo“ pro štíhlost, půvabnou ženskou postavu. Vyvstává otázka: „Pokud je čokoláda už tak zbytečnou pochoutkou, tak proč zažíváme bolestivé„ požadavky “těla, abychom si aspoň trochu zakázali jemnou pochoutku?“
Všechno není tak špatné, jak se zdá na první pohled! Zeštíhlující sladké zuby mohou povzdechnout úlevou - na dietě nemusíte kategoricky odmítat svou oblíbenou pochoutku - čokoládu, hlavní je nezapomenout na tři jednoduchá pravidla - „Kdy jíst, kolik a jaký druh čokolády“ bez poškození vaší postavy.
1.Jíst včas.Zakázané ovoce je Sweet. To je to, co je čokoláda obviněna. Bylo by přesnější říci, ne samotná čokoláda, ale cukr - nepostradatelné složky podle receptury přípravy. Cukr je sacharid, který je rychle vstřebán v našem těle, a proto, aby nedošlo k poškození obrázku, musí být spotřebován stejně rychle. Jinak se „čokoládový cukr“ může rychle proměnit v tukové rezervy v pase, v bocích atd. Hlavním úkolem je použití čokolády v situacích, kdy tělo rychle a rychle spotřebuje glukózu. Takové situace nejsou malé, ve kterých čokoláda může vytvořit vynikající "palivo" pro mozek nebo svalovou tkáň. Například:
Snídaně před rušným dnem(nejlépe do 10 hodin). Několik kostekČokoláda vám pomůže učinit nejúčinnější brainstorming, dodá sílu a energii.
Před tréninkem(1 - 2 hodiny) nebo obecným čištěním. Aktivní pohybová aktivita pomůže nasměrovat "čokoládové kalorií" správným směrem, projít kolem pasu, kyčlí a dalších zranitelných míst.
TABU: Večer nebo těsně před spaním nejíst čokoládu před televizí. V tomto případě přijaté kalorií nevyhnutelně ovlivní vaši harmonii.
2.Jíst „správnou“ čokoládu.„Pravá“ a figurální čokoláda je černá, bez jakýchkoli přísad a náplní, včetně rozinek, kandovaného ovoce, ořechů. Kromě toho, "černější" čokoláda (to znamená, že čím vyšší je procento obsahu kakaa), tím větší je jeho přínos a bezpečnost pro ženy, vzpírání.
TABU: bílá a mléčná čokoláda. V takových čokoládách jsou kakaové boby obsaženy v minimálním množství, na rozdíl od cukru, mléka a kakaového másla.
3.Jezte s mírou.Počítání kalorií je pro čokoládu dostatečně jednoduchá a nepředstavitelná. Standardní čokoláda (nejčastěji) - 100 gramů. Průměrný obsah kalorií v čokoládové tyčince je 540 kcal. Pokud je dlaždice rozdělena na 10 kusů, pak můžete do 2 dnů ochutnat svou oblíbenou čokoládu bez výčitek svědomí.
TABU: „závislost na čokoládě“ zdaleka není mýtem. Opravdu to může vzniknout a rychle se rozvíjet. I když pro to musíte jíst 4 - 5 barů čokolády denně!
Přeji vám"Sladká" ztráta hmotnosti a neotřesitelná harmonie!