Účesy pro chlapce: módní trendy v roce 2019

Pro chlapce je samostatná volba módního účesu jedním z prvních kroků do dospělosti, takže během výletu do kadeřnictví nejste zmateni, doporučujeme Vám seznámit se se současnými trendy roku 2019, stejně jako s fotografiemi těchto účesů.


Nejlepší módní účesy pro mladé pánové

Módní trendy roku 2019 v segmentu účelových slev pro chlapce pro chlapce jsou dnes velmi rozmanité a originální. Formy těchto účesů zcela opakují plnohodnotné mužské varianty, ale zároveň mají některé detaily, které jsou typické pouze pro děti před dospíváním. Patří mezi ně následující účesy:

  • Sport. Oni jsou považováni za nejoblíbenější chlapce účesy vhodné pro mladé talenty do věku 10 let. Jejich zvláštností jsou naprosto rovné a identické prameny. Oholené oblasti chrámů, kresby v podobě ornamentu vlasů nebo obrazy super hrdinů na zadní straně hlavy to pomůže k jeho diverzifikaci. Můžete také experimentovat s délkou pramenů, což činí horní o něco delší ve vztahu k hlavnímu.

Moderní sportovní účes

  • Absolvované auto. Dnes, účesy jsou v módě, ve kterém prameny mají naprosto odlišné délky a zároveň více "výbušný" styl, tím více originální účes sám vypadá. Nejčastěji je doplněn vibračními chrámy nebo šikmými prodlouženými rány. Tento účes je vhodný pro děti od 6 let.

Vystudovaný caret

Důležité! Zastavenívolba na stylových účesech s dlouhými vlasy, je velmi důležité věnovat pozornost skutečnosti, že prameny nešplhají do očí dítěte, protože to pro něj nejen vytvoří nepohodlí, ale může také vyvolat další problémy se zrakem.

Zajímavé: Jak se zbavit teen akné navždy?

  • Gavroš. Je představitelem klasických forem dnešních účesů pro chlapce ve věku 5 let. Jeho charakteristickými rysy jsou krátce ostříhané vlasy v časových pásmech, zatímco v koruně a týlní zóně jsou vlasy o několik centimetrů delší.

Gavrosh s obrázky na chrámech

Důležité! Aby byl výsledný obraz odlišen svou jasností, dlouhé prameny mohou být položeny na jeho straně nebo ve formě malého Iroquois.
  • „Ježek“. Tato verze účesu se nejčastěji vyskytuje na různých fotografiích dětí a je považována za jednu z nejvšestrannějších, protože je vhodná pro chlapce naprosto jakékoliv věkové kategorie. S tímto účesem můžete chodit jak v základní verzi, tak s stylingem v podobě pramenů trčících v různých směrech.

Ježek

Důležité! Výhodou účesu „Ježek“ je, že nevyžaduje neustálou aktualizaci špiček vlasů od profesionálů, a pokud je to nutné, i maminky se s tímto úkolem budou moci vyrovnat.

Zajímavé: Módní děti: hlavní trendy sezóny jaro-léto 2019

  • Bob. Takový střih dnes je na vrcholu módních trendů v tomto segmentudětská móda. Jeho vrchol je ve vytvořeném objemu na koruně hlavy a protáhlých rány vpředu. Tato možnost je velmi univerzální a vypadá dobře jak u chlapců před a po 10 letech.

Stylový bob

Nejlepší účesy pro dospívající

Módní trendy z roku 2019 nabízejí pro teenagery řadu ideologických možností a forem účesů, s nimiž mohou zdůraznit svou individualitu, motivovanou různými fotografickými příklady z obalů lesku mládeže. Na základě současných trendů by proto mladí muži v této sezóně měli věnovat pozornost následujícím účesům:

  • Spodní strana. Ideální pro teenagery, protože vám umožní změnit obraz z obvyklého chlapeckého na stylový macho. Spodní strana znamená oholené nebo krátce ostříhané vlasy v časových a týlních zónách. Horní a přední prameny zůstávají dlouhé. V závislosti na touze teenagera mohou mít přechody mezi délkami hladké a poměrně ostré linie.

Podzemní

  • Hitlerova mládež. Je to novinka, která se letos stala jednou z nejmódnějších forem účesů. Charakteristickým rysem takového účesu je nejkratší střih nebo hladce oholené vlasy, na týlní a časové zóně. Horní je stále poměrně dlouhá, takže může být krásně položena na bok, nebo to může být tvůrčí nepořádek.

Hitler s klasickým stylingem

Důležité! Střih Hitler mládežeMůžete ji ještě více zkrášlit a originálně ořezat ozdobným proužkem napodobujícím další upichování.

Zajímavé: Módní účesy v roce 2019 pro muže a mládež

  • Grunge. Takový účes vypadá na cestě u majitelů rovných vlasů. Navzdory jednoduchosti samotné podoby vypadá na teenagera velmi stručně a vytváří obraz mladého Romea.

Grunge

  • Kanadský. Díky jedinečné formě umožňuje mladému muži denně experimentovat s obrazy tím, že vytváří ty nejúžasnější návrhy, včetně Iroquois. Vzhledem k tomu, že přední prameny zůstávají dlouhé a na okcipitální a temporální jsou oříznuty na minimum, tento účes dokonale zachovává svůj tvar i po úpravě.

Krátký kanadský

Módní trendy v segmentu dospívajících dětí a srážky dětí pro chlapce jsou dnes velmi rozdílné, což umožňuje mladým pánům vypadat jasně a chytře. Proto při výběru jednoho nebo jiného účesu byste se neměli omezovat pouze na klasické možnosti, ale dávat malému fashionistovi, aby si vybral účes sám, a tak rozvíjel jeho smysl pro styl a osobnost.