Jak nosit rukavice

Vědět přesně, co a jak nosit rukavice, můžete vždy vypadat perfektně, to jsou takové detaily, které mohou velmi snadno změnit styl obrazu.

S co nosit vysokou a krátkou rukavici s prsty a bez prstů

Na začátku se nikdy neomezujte na jeden pár.

Rozsah současných modelů je dnes obrovský, jako je kůže, pletená,

.

krajky, různé styly a stylistika ...

Světoví návrháři se domnívají, že tyto doplňky mají novou „nejlepší hodinu“ a představí je většině molu. A pro ty, kteří milují módu - to je vynikající důvod pro sestavení vlastní sbírky a řádné nošení rukavic s širokou škálou oděvních souprav.

Modelem, bez něhož se v offseasonu nedá jednoduše dělat, jsou kožené rukavice, s nimiž vám jen styl vašeho vzhledu poví, abyste je nosili. Varianta win-win - příslušenství klasických stylů, výstižný design z vysoce kvalitní pravé kůže, pokrývající zápěstí a bez jakýchkoliv dekorů.

Oni vždy vypadají skvěle, dávat obraz úplnosti s nějakým svrchním oděvem s dlouhými rukávy: kabát drahý a ušlechtilý kašmír, kožich nebo krásný kožich.

Pokud dáváte přednost bundám a bundám, je lepší hledat takové příslušenství ve sportovních sbírkách - takové modely jsou stejně módní a jsou prezentovány v originálním designu. Vyznačuje se povrchovou úpravou se zpožděním nebo kovovým kováním.Samozřejmě není nutné nosit takový model s nádherným kožichem, přesný soulad stylu hlavní sady a příslušenství je klíčem k eleganci obrazu.

Není pochyb o tom, co nosit dlouhé kožené rukavice pro ty, jejichž šatní skříň má kabát a pláštěnky s trojčtvrtečními rukávy, což doslova legalizovalo nošení rukavic nejen pro ochranu rukou před chladem.

Takové doplňky v kombinaci s ponchami a pláštěnkami různých stylů vypadají méně působivě.

Vesta z kožešinových kožešin? Pak sada s svetr a modely delší než loket vytvoří vynikající demi-season image. Ale když si s nimi vezmete oblečení, stojí za to zvážit, že jsou příliš jasným stylistickým detailem obrazu a přetížují ho jinými koženými věcmi, jako jsou kalhoty nebo vysoké boty, a jednoduše to nestojí za to, aby se hromadná taška vyplatila.

Designéři a stylisté označují „délku loktů“ za „divadelní“ a tato definice dává jasně najevo, co nosit s dlouhými rukavicemi.

Vyrobeny z kůže, vysoce kvalitních elastických textilií nebo guipure, jsou výborným doplňkem večerních a koktejlových šatů s krátkým rukávem nebo bez nich. Se všemi kouzly těchto šatů - dát je na více než dvakrát nebo třikrát a ne vypadat monotónní, zatímco vy nepravděpodobné, že uspět. Je to právě toto příslušenství, které obraz kompletně promění, navíc mu propůjčuje rafinovanost a eleganci.

Tyto modely podporují nejen večerní soubor, aleDámská móda je dnes novým kolem popularity vest, včetně klasického stylu, připomínajícího bundy bez rukávů.Díky příslušenství, které je delší než lokty, lze s nimi vytvořit vynikající komplexní sestavy.Při rozhodování, co nosit "vysoké" rukavice, věnujte pozornost především materiálům.

Nejtenčí husky kůže budou vhodné av kombinaci s pláštěm, sakem, vestou a kožichem budou elegantní krajkové modely podporovat večerní šaty.

A „vysoké“ rukavice z pletené textilie byste neměli považovat za designový vtip, zejména bez „prstů“ - připomínají svetrové rukávy.Jedná se o velmi aktuální modely, které obohatí a zkomplikují jakýkoliv obraz v každodenním stylu.Stačí nosit krátký rukáv (může to být halenka nebo tričko) a stylová vesta.

Metoda výběru nestandardních sad, otázka je řešena a co nosí krátké rukavice.

Tyto modely otevírají zápěstí a umožňují ukázat krásný náramek nebo drahé stylové hodinky.Ale kombinovat je s oblečením s krátkými rukávy, v žádném případě to nestojí za to, tak těžké zkreslení proporcí zničí siluetu jako celek.Způsob nošení rukavic se vrací do módy nejen proto, aby zachránil ruce před chladem, ale jako velkolepý doplněk.Proto je to právě ten krátký model, který by měl být nošen nejen s kabátem, ale také s bundami, vestami a dokonce i šaty v klasickém stylu.

Velmi lákavá, ale také složitá tendence - různé rukavicebarvy a textury. Jak nosit takové rukavice bez prstů, aby vypadaly elegantně? Pověst mužů a rocker-biker a tyto modely ztratily dlouhou dobu.

Jemné, doslova dívčí, odstíny nebo světlé barvy jsou krátké a dlouhé - k loketním rukavicím pevně zaujaly místo v dámském šatníku. Jsou dokonale spojeny s věcmi v žensko-romantickém stylu, ale v každém případě není nutné představovat jejich soupravy ve sportovním nebo obchodním stylu.

Jaké kožené rukavice jsou lepší: kvalita materiálu

Neméně důležité než styl a stylová kombinace kvalitního materiálu. Stejné klasické modely by se nikdy neměly kupovat na jednu sezónu a hledat výhodnou cenovou nabídku. Móda pro takové doplňky se nemění rychle a výborné rukavice vám budou sloužit poměrně dlouho.

Která kůže je nejlepší rukavicí? Tam jsou dva hlavní návrhy, nejoblíbenější dnes jsou vepřové a kozí (nebo ovce) kůže. Vepřové maso je hustší, silnější a silnější, ale zároveň hrubší, na dotek a vzhled. Dokonce i při prvotřídním zpracování je optimálně vhodný pro modely jednoduchých klasických stylů s vlněnou podšívkou, která je určena pro těžké zimy. Ovčí nebo kozí kůže z jemné výroby byla vždy nazývána dětskou kůží, je snadné ji identifikovat nejen svou cenovkou, ale i její kvalitou - je měkká, plastová, velmi příjemná, doslova hedvábná na dotek. Modely v zimě i demi sezóně jsou z ní šity, používány v elegantních klasických stylech a ve složitých vzorech řezu.

DefinujteKvalita kůže může být provedena různými způsoby, ale s rukavicemi nebudete schopni se dívat pod podšívku nebo hodnotit kvalitu švů zevnitř, jak je obvyklé při výběru a nákupu kožených předmětů. Proto stojí za to především se vyhnout pochybným výrobcům a nešetřit na takovém příslušenství. Přirozená dětská pokožka může být identifikována v obchodě, kromě toho, že je měkká a plastová - zahřeje se dotekem dlaně.

Ale vybrat si kožené rukavice jako opravdovou stylistku stojí za zvážení tvaru rukou a stylu oblečení obecně.

Dvojice, kterou lze nosit „na svátek i na světě“, by měla zvolit základní (černou nebo hnědou) barvu a klasický styl nejkvalitnější a drahé kůže. Určitě to nevyjde z módy a bude vám věrně sloužit po mnoho let. Ale určitě byste měli mít módní, jasné příslušenství, které doplní a rozšíří váš obraz. Rukavice nejsou vyrobeny tak, aby si přesně vybraly barvu obuvi nebo sáčků, takže si musíte vybrat podle vlastního vkusu.

Jakákoliv barva - třešeň, fialová, šedá, smaragdová v kombinaci s původním stylem činí tento doplněk jedinečným.