Vejce dieta

V boji proti obezitě byla vyvinuta a vyzkoušena široká škála dietních diet (diety).

Vaječná strava získala silnou pozici na popularitě Olympus mezi dietami na hubnutí díky nízkému obsahu kalorií (75-100 kcal) a schopnosti vajec vyvolat pocit plnosti, což usnadňuje pobyt na dietě. Vejce jsou navíc považována za poměrně užitečný produkt jako dietní výrobek pro zdraví a krásu lidského těla. Kuřecí vejce obsahují vitamíny a minerály, jako jsou: vápník, draslík, fosfor, měď, jód, železo, zinek, mangan, vitamíny B (B1, B2, B6, B12), vitamin A, E, K a D, stejně jako cenné proteiny, niacin, biotin, bioregulátory, kyseliny listové a nikotinové. Takový vitamin-minerální koktejl nejenže pomáhá rychle uhasit pocit hladu, ale také aktivuje mozek, a zlepšuje tak paměť a pozornost. Vejce v lidském těle jsou absorbována o 96-98%, což znamená, že zanechávají minimální množství struskových látek.

Vaječná dieta (3 dny). Tato verze vaječné stravy je určena na 3 dny. Během dne by měla jíst tři slepičí vejce a jeden grapefruit. Pokud nejste milovník specifik hořké chuti grapefruitu, můžete jíst 1 pomeranč. Toto množství jídla se doporučuje rozdělit do tří dávek (snídaně, obědy a večeře). Mezi jídly se doporučuje pozorovat mezihřídeli maximálně 4 hodiny. Poslední vejce a plátek grapefruitu by měly být konzumovány nejpozději 3 až 4 hodinyspát. Pro lepší stravování vajec se doporučuje vařit vejce s měkkým tělem. Kromě toho se při dietě s vejci doporučuje vyloučit z dietní soli, pepře (koření) a samozřejmě cukru. Na tři dny na vejce dieta se můžete zbavit 2 - 3 kg nadváhy. Věnujte však pozornost skutečnosti, že k úbytku hmotnosti dochází hlavně v důsledku odstranění přebytečné tekutiny z těla. Po dokončení vaječné stravy, aby se dosáhlo dosažených výsledků, dodržujte jednoduchá pravidla výživy.

Vaječná strava (7 - 14 dnů). Tato možnost je dlouhodobá vejce dieta je jemnější a ne tak extrémní. Podmínky pro stravu vajec po dobu 7–14 dní:

  • Snídaně, obědy a večeře v intervalu 4 hodin.
  • Večeře nejpozději 4 hodiny před spaním.
  • Vejce dietní menu: během dne můžete jíst 4 vařená vejce (nejlépe vařené), zeleninový salát bez oleje (nejlépe čerstvé zelí, které účinně čistí střeva a obsahuje alespoň kalorií , 100 g vařeného libového masa (kuře) bez kůže) nebo ryb a jednoho grapefruitu.
  • Předpokladem je odstranění soli, cukru a tuků (živočišných i rostlinných). Zeleninový salát může být naplněn citronovou šťávou a suchými bylinkami (přírodní).
  • Vaječná dieta vylučuje použití alkoholických nápojů (vyvolává chuť k jídlu a je zdrojem dalších kalorií).
  • Během dietní výživy se doporučuje pít čistou vodu nesycenou oxidem uhličitým nebo zelený čaj. Množstevní limity nejsou.

Po 7-14 dnech konzumace vajec se můžete zbavit nadbytečné hmotnosti 3 až 5 kilogramů. Kromě toho to bude nejen přebytečná tekutina, která je odstraněna z těla, ale také snížení tělesného tuku.

Chcete-li dosáhnout smysluplnějších výsledků (zbavit se 10 nebo více kilogramů), je možné dodržovat pravidla a doporučení pro vaječnou dietu po dobu 4 týdnů (30 dní). Během této doby, budete nejen zhubnout, ale také pomoci tělu restrukturalizovat dodržovat pravidla vyvážené a racionální stravy. Ztráta kilogramů se tedy nemusí časem vrátit.

Den hladovění. Chcete-li vyzkoušet svou sílu a připravenost na vaječnou dietu, doporučujeme, abyste si každé dva týdny uspořádali dny půstu. Během vykládkového dne můžete jíst3 kuřecí vejce, 1 grapefruit a pít zelený čaj (nebo vodu). Půstové dny pomáhají zbavit se toxinů, toxinů a přebytečné tekutiny.

Před rozhodnutím o dietě na vejce se doporučuje poradit se s lékařem. Stejně jako všechny diety, i vaječná strava má řadu kontraindikací:

  • Individuální nesnášenlivost přípravku (alergie na vejce).
  • Kardiovaskulární onemocnění.
  • Onemocnění ledvin.
  • Vaječná strava přispívá ke zvýšení hladiny cholesterolu v krvi.

Aby nedošlo ke zranění vašeho zdraví, buďte velmi opatrní při výběru stravy pro hubnutí.