Čokoládová dieta

Můžete být skutečně překvapeni, když se dozvíte, že zčokoládymůžete získat nejen extra kila a zubní kaz, ale také získat krásu. Hlavní "trik" - správné používání čokolády. Čokoláda má mnoho výhodných vlastností, jmenovitě:

  • Kakaové boby , z nichž se vyrábí čokoláda, obsahují vitamíny B (B1, B2), vitaminy A, E a F, stopové prvky (hořčík, draslík, železo), antioxidační látky a samozřejmě kofein.Kofeinje známý pro zlepšení výkonu a zmírnění únavy.
  • Čokoláda s vysokou účinností se používá v kosmetologii- zpevňuje a zlepšuje pružnost pleti, dodává pokožce jemnost, hedvábnost a pružnost. Kofein aktivně stimuluje proces krevního oběhu, zabraňuje vzniku edému. Kromě toho, čokoládové koupele, křoviny, masky a zábaly pomáhají v boji proti projevům„pomerančové kůry“.
  • K dispozici je speciálníčokoládová dieta , díky které za 7 dní můžete ztratit 3 - 5 kg nadměrné hmotnosti. Stojí však za povšimnutí, že čokoládová dieta souvisí s „tvrdými“mono diety!

Podstatou čokoládové stravy je potřeba používat během dne 1 bar tmavé čokolády - 90 - 100 g (s vysokým obsahem kakaa) bez zálivek, rozinek, ořechů a dalších přísad, pít kávu a čištěnou vodu. Je nutné zcela odstranit sůl, cukr, šťávy, zeleninu a ovoce. Příjem potravy je tedy nahrazen kusem tmavé čokolády s šálkem kávy (bez cukru a mléka).Doporučuje se pít čištěnou vodu nebo zelený čaj (bez citronu) 2 až 3 hodiny po konzumaci čokolády. Po dobu 5-7 dnů se držte „čokoládového menu“. Druhý den obvykle začíná pocit hladu.

Čokoládová dietanení výjimkou z pravidla „mono diety“ -nejvýše 7 dnů!V opačném případě můžete namísto drahocenného cíle hubnutí získat zdravotní problémy. Koneckonců, den na čokoládové dietě konzumujete asi 500 - 700 kcal.

Výhody čokoládové stravy:

  • Vysoký výkon v krátkém časovém období.Pomocí čokoládové diety můžete rychle vyčistit před cestováním nebo před důležitou událostí.
  • Čokoládová dieta -spása pro sladké zuby . Pro mnoho lidí je velmi těžké odmítnout čokolády a další sladkosti, které kategoricky vylučují jiné diety (například rýže a pohankové diety).
  • Čokoláda dobře stimuluje duševní aktivitua zvyšuje účinnost. To je významné plus pro čokoládovou dietu - rychle zhubnete, ale zůstanete v dobrém stavu.

Kontraindikace!Onemocnění gastrointestinálního traktu (gastritida, vřed, eroze žaludku a střev), onemocnění ledvin, jater a srdce. Ukazuje se, že lidé s poměrně dobrým zdravotním stavem si mohou dovolit „čokoládové hubnutí“!

Pokud si opravdu chcete vyzkoušet čokoládovou dietu, můžete si na začátku zaříditpůstný den.čokoláda . Takže můžete nezávisle zkusit a ocenit všechny výhody "sladké" hubnutí!