Cukr tělo drhnout.Recepty

Kůže těla a obličeje vyžaduje pravidelnou, důkladnou a náležitou péči. Pro péči o pleť, každá žena používá mnoho různých kosmetických přípravků: gely, masky, pleťové vody, krémy, oleje, mléka, tonika a samozřejmě křoviny (peeling).Scrubje nepostradatelným prostředkem pro zdraví a krásu pleti. Použití tělového peelingu je způsobeno potřebou očistit pokožku a odlupovat odumřelé kožní buňky. Po pečení (loupání) se pokožka stává hladkou, jemnou a hedvábnou, získá přirozenou atraktivní barvu.

Aby nedošlo k vynakládání významných materiálních zdrojů na nákup hotových kosmetických křovin, můžete bez námahy a nákladně připravit tělový peeling doma. K tomu můžete použít takové přírodní (domácí) produkty jako sůl (potraviny a moře), kávu, ovoce, ovesné vločky, rýži a cukr.

Běžný cukr je skvělým nástrojem pro domácí peeling díky drsnosti povrchu granulí, které aktivně odstraňují staré kožní buňky, vyhlazují a zjemňují pokožku a také zlepšují krevní oběh.

Domácí cukr tělo drhne recepty

\ t

Č. 1. Nejjednodušší a nejvšestrannější způsob, jak vyrobit cukrové křoviny, je přidat 1 až 2 lžíce cukru do sprchového gelu. Dále postup standardního schématu - osprchujte se, aplikujte gel s cukrem, masírujte pokožku hladkými kruhovými pohyby a odstraňte zvláštní pozornost místům, jako jsou paty, lokty, kolena a hýždě.

№ 2. Cukr křoviny scitron. Chcete-li připravit křoviny, musíte vzít 0,5 šálků cukru, - ½ šálku rostlinného oleje (olivový, broskev, slunečnice, rýže, len) a 1 lžičku čerstvě vymačkané citronové šťávy. Případně do křoviny můžete přidat 1 - 2 kapky esenciálního oleje (doporučuje se přidat citrusové esenciální oleje - citron, grapefruit nebo pomeranč, které mají anticelulitidní vlastnosti). Všechny složky se důkladně promísí. Cukr křoviny s citronem na kůži, po které je třeba masírovat po dobu 5 až 7 minut a omýt zbytky křoviny s vodou.

№ 3. Cukr a čokoládový peeling. Pomocí tohoto křoviny, můžete získat dva účinky - očistit pokožku a provádět anti-celulitidy postup díky vlastnostem kakaa. K tomu, vezměte 5 lžíce cukru, 5 lžíce 10 lžíce kakaového prášku a míchejte složky. Postup při použití čističe je standardní.

Č. 4. Anticelulitidový křoviny. Složení: 4 lžíce cukru, 6 lžíce černé kosmetické hlíny, 1 lžíce medu, 3 kapky esenciálního oleje z grapefruitu. Složky se důkladně promísí a peeling se aplikuje na tělo (zvláštní pozornost je věnována problematickým oblastem - stehna, hýždě, žaludku, nohou). Masáž těla po dobu 7 minut, pak se sprchu bez mýdla, a nakonec zvlhčit kůži (můžete použít speciální krémy a krémy proti celulitidě). Účinek anticelulitidy se dosahuje díky vlastnostem promývacích složek. Černá hlína se účinně používá k boji proti celulitidě (zvyšuje proceskrevní oběh a metabolismus, odstraňují toxiny z tkání a metabolických produktů, cukr vyrovnává povrch kůže.

Pro přípravu cukrové křoviny můžete použít nejen obyčejný bílý cukr, ale také třtinu (hnědou), která jako bonus dá vaší pleti nádherné a nezapomenutelné aroma. Doporučujeme používat cukrové křoviny jednou týdně.