Příznivé dny pro účesy v prosinci 2019

Abyste si vybrali správný čas, kdy je nejlepší snížit lunární kalendář v prosinci 2018, musíte věnovat pozornost příznivým a nepříznivým dnům.Měsíc ovlivňuje všechny procesy probíhající na Zemi a osobu na prvním místě.Není divu, že všechny akce s vlasy by měly být jasně promyšleny.Chcete vědět, proč je následování lunárního kalendáře tak důležité?O tomto našem článku.

Síla vlasů

Od dávných dob mají všechny národy zvláštní vztah k vlasům.Vlasy symbolizují sílu, životně důležitou energii, nelze s nimi zacházet lehce.Vlasy jsou jakýmsi vodičem energie.Nebylo to nic za to, že předtím, než ženy nemohly chodit s vlasy uvolněnými, vždycky vytahovaly elegantní copánky a zakryly si hlavu šátkem.Doposud v muslimském světě nosí ženské reprezentanty hidžáb.

Jaký je důvod tohoto?

Předpokládá se, že vlasy nás navazují na vesmír a okolní energetický prostor.Vlasy, které „čteme“ náladu druhých, jejich energetický stav v tuto chvíli.

A protože lidé, a zejména ženy, snadno přijmounálada druhého, takový „kontakt“ nevyhnutelně vede k výměně emocí - často ne v náš prospěch. Proto, od dávných dob, ženy chodily s tekoucími vlasy jen doma, s manželem.

A zde není skrýt krásu, ale čistě z racionálních úvah:

  Shromážděné, pečlivě položené vlasové disciplíny pomáhají ženě kontrolovat již nasycený emocionální svět;
 1. A rozpuštěné vyvolávají nadměrné vystavení druhým a záblesky emocí, které je obtížné kontrolovat.

Jak se naši předkové starali o vlasy

V Rusku bylo rozhodnuto nosit „trojitý“ prýmek. To odpovídalo víře našich předků, rozdělující svět na tři části: Jav, Nav a Pravidlo. Naši pradědové byli přesvědčeni, že nebeská moc, která prochází prýmkem, dodává energii svému majiteli. Když se tedy dívka vdala, rozvázala si cop a udělala z ní dvojnásobek - nyní musela energie jít nejen k ní, ale ik jejímu nenarozenému dítěti.

V mnoha zemích byla ztráta vlasů považována za tragickou událost:

 1. V Římě bylo sečení jednou z nejtěžších ponížení, která zbavila člověka fyzické i duševní síly. Slavný vládce Nero Claudius Caesar věřil, že schopnost myslet závisí na jeho vlasech, a tak nařídil, aby oholil všechny své zajatce plešatý, čímž je zbavil jejich mysli. Ve starověku můžete rozpoznat otroka krátkými vlasy, ale dlouhé lidi z vyšších tříd ho nosili.
 2. Ve starověkém Řecku existoval zvykpodle nichž novomanželé spálili prameny vlasů - a tak zaznamenali přijetí nové sociální role. Během pohřbu se také konaly neobvyklé rituály vlasů.
 3. Ve starověkém Egyptě měli lidé speciální paruky, pomocí kterých bylo možné pochopit postavení osoby ve společnosti. Keltští muži potřísnili vlasy vápennou maltou a vrhli si vlasy zpět, takže podle jejich názoru se ukázalo, že jsou agresivnější.

Mnoho lidí ví, že různé obřady jsou stále prováděny s vlasy. Aby člověk udržel čistotu, kouzlo nebo mu poslal silnou škodu, stačí jen jedno vlasy. Když se psychický člověk dotkne vlasů cizinců, může mu sdělit všechny informace, takže nenechte cizince, aby vám pohladili hlavu.

Je zajímavé, že moderní vědci také souhlasí se starodávnými věštbami. Došli k závěru, že vlasy mají zvláštní sílu. To je ve vlasech obsahuje všechny informace o lidském genomu. Jeden za druhým vlasy, můžete pochopit, jaký druh života člověk vede a co jí.

Nejen naši předci věděli, jak správně chovat vlasy. Švýcarský psycholog M. Baumann provedl výzkum a zjistil, že vlasy pomáhají kontrolovat její duševní aktivitu. Pokud se chcete soustředit svou pozornost na jakýkoli problém, jen sbírat vlasy v ocase. Pokud na vás padly temné myšlenky a deprese, zaplette si je do copu.

Jak měsíc ovlivňuje vlasy a nehty

Vědecké studie ukázaly, že růst vlasů přímo souvisí s cyklem měsíce (28 dní). Vlasy rostou centimetr za měsíc po dobu 3-7 let. Pak přichází měsíc odpočinku, kdy vlasy mohou vypadnout, nebo zastavit jeho růst. Po - opět tři nebo sedm let cyklu.

Sledujete kalendář měsíčního stříhání vlasů?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Měsíc se otáčí kolem Země a postupně prochází čtyřmi fázemi. Každá fáze má své vlastní důležité vlastnosti, protože je můžete přesně předpovědět, jak budou vaše vlasy a nehty reagovat na kosmetické procedury.

Když je řezání nehtů lepší

Vliv nebeských těles na nehty není tak často mluvený. Nicméně, nehty také odrážejí emocionální a fyziologický stav lidí a řádná péče o ně může harmonizovat život.

Pokud je však situace s vlasy jednodušší, protože se oholíme velmi zřídka, nehty rostou velmi rychle a někdy se nezdá rozumné čekat na zvláštní příznivý den. V takové situaci budete potřebovat týdenní kalendář účesů, který vám pomůže rozhodnout se, kdy si budete řezat nehty.

Každý den v týdnu je spojen s určitými vibracemi. Vyberte podmínku, kterou v tuto chvíli nejvíce potřebujete, a zbavte se nehtůodpovídající den:

 • Pondělí.Řezání nehtů v tento den pomůže zbavit se smutku a touhy. To je den, kdy můžete „odříznout“ negativní zkušenosti.
 • Úterý. Čas řešit nepřízeň. Pokud jste zpožděný některé obtížné, napjaté situace, snížit vaše nehty v tento den.
 • Středa.Možnost zlepšit imunitní a nervový systém. Řez své nehty v tento den, a budete nejen schopni ovládat své myšlenky snadněji, ale také pomoci tělu v jeho boji proti agresivnímu prostředí.
 • Čtvrtek.Nedostatečná soběstačnost? Potřebuješ ostříhat.
 • Pátek.Procesy v těle zpomalují, protože je nesmírně nežádoucí mít stříhání vlasů.
 • Sobota.Vhodný den pro práci s vlasy.
 • Neděle . Je nežádoucí nejen pracovat, čistit, ale také stříhat vlasy a nehty.

A kdy jsou vlasy?

Stříhání vlasů vás změní podle lunárního kalendáře, vyberete si vhodné dny pro řezání a malování podle horoskopu na prosinec 2018. Připravili jsme stůl se seznamem dní, díky kterému je mnohem snazší zvolit si čas, kdy se budete starat o vlasy.

Období příznivých srážek a barvení má čas.
Den v prosinci Lunární dny Měsíc ve znamení zvěrokruhu Rada
1 23 Váhy Příznivý den a účes a malba budou velkým úspěchem.
2 24 Váhy Nedoporučuje se srážka.
3 25 Štír Vyhněte se stříhání vlasů.
4 26 Štír Zkrácené na zdraví!
5 27 Štír Další dobrý den pro účes.
6 28 Střelec Stále můžete mít čas udělat si krásný účes.
7 29, 30, 1 Střelec Den je mimořádně nepříznivý pro řezání a barvení.
8 1 Kozoroh Odpoledne můžete mít ostříhat.
9 2 Kozoroh
10 3 Kozoroh Váš nový vzhled se vám bude líbit.
11 4 Vodnář Holení a barvení vlasů se nedoporučuje.
12 5 Vodnář Nepříznivý den pro srážky a barvení.
13 6 Ryby V tento den nemůžete ostříhat vlasy a barvit si vlasy.
14 7 Ryby Řezání a lakování je přísně zakázáno!
15 8 Ryby Velmi dobrý den pro stříhání a barvení vlasů.
16 9 Beran Pro vás nebude přínosem ani účes, ani malba.
17 10 Beran Špatný den pro účes.
18 11 Býk Začíná období příznivých dnů pro stříhání a barvení vlasů.
19 12 Býk Řez s radostí! Můžete také barvit vlasy bez strachu.
20 13 Dvojčata Báječný den pro změnu obrázku.
21 14 Dvojčata Příznivé období končí, dnes můžete stále úspěšně stříhat vlasy, ale jen ráno.
22 15 Rakovina Řezání vlasů se nedoporučuje. Malování také nepřináší požadovaný výsledek.
23 16 Rakovina Špatný den pro účes.
24 17 Leo Nemůžeš se ostříhat a tvořit.
25 18 Leo Buďte trpěliví, nepříznivé období končí. Ve večerních hodinách si můžete zkrátit tipy, ale celý postup je lepší odložit další den.
26 19 Virgo Krásný den pro stříhání a barvení vlasů.
27 20 Virgo Střih a barvení budou dobré.
28 21 Váhy Příznivý den pro všechny procedury s vlasy.
29 22 Váhy Den je neutrální.
30 22 Váhy Pozitivní trendy jsou aktivovány, ale ne dlouho. Můžete si ostříhat vlasy.
31 23 Štír Špatný den pro účes. Je čas přemýšlet o novém roce!

Fáze Měsíce - není-li kalendář po ruce

Stává se tak, že je naléhavě nutné mít účes, ale příznivý den dnes nebo ne, je nemožný. V tomto případě byste se měli rozhodnout, kdy chcete ostříhat vlasy, a měli byste se zaměřit na fázi měsíce:

 • Nový měsíc.Když na nebi není měsíc, energie v těle také nestačí a jakákoli manipulace s tělem bude katastrofální. V tento den je lepší si odpočinout, můžete si udělat masku na vlasy. Ve starověku si byli jisti, že odříznutím centimetrů vlasů na novém měsíci se člověk zbaví roku svého života.
 • Rostoucí měsíc.Po novém měsíci začíná vzestup měsíce. Nejlepší pro účesy jsou dny Panny, ale s Leem musíte být opatrní. Počkejte týden po novém měsíci a neváhejte a jděte do kadeřnictví.
 • Úplněk.Doba, kdy se mění obraz, není zcela úspěšná. Navzdory hojnosti vitality člověk v ten den sotva ovládá svá rozhodnutí a může si vybrat špatnou verzi účesu.
 • Waning Moon.Požadovaný čas pro ty, kteří si chtějí udržet nový účes po dlouhou dobu. Pro ty, kteří mají rádi, aby jejich vlasy rostly rychleji, je lepší, když si nestřihnete ostříhaný měsíc.

Považovali jsme příznivé a nepříznivé dny pro srážky na měsíčním kalendáři na prosinec 2018. Nechte své vlasy vždy potěšit a Měsíc přináší jen pozitivní emoce. Můžete také vidět plán barvení na leden 2019, stejně jako stříhání vlasů a nehtů.